jaguar i-pace

JAGUAR TUTVUSTAB UUENDATUD, VEELGI ATRAKTIIVSEMAT JA PRAKTILISEMAT I-PACE’I

MAAILMA ESIMEST KÕRGKLASSI LINNAMAASTURIT ON SEL AASTAL UUENDATUD: I-PACE ON VARUSTATUD UHIUUE INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMIGA, PARANDATUD ON LAADIMISVÕIMEKUST JA SEE ON SAADAVAL KAHE 320 LIMITED EDITIONI ERIMUDELINA.


Alates oma debüüdist on Jaguar I-PACE saanud enam kui 80 maailmatasemel auhinda, sealhulgas maailma aasta auto tiitli 2019.aastal. Maailma esimest kõrgklassi linnamaasturit on sel aastal uuendatud: I-PACE on varustatud uhiuue info- ja meelelahutussüsteemiga, parandatud on laadimisvõimekust ja see on saadaval kahe 320 Limited Editioni erimudelina.

Jaguar näitas maailmas esimesena, millise elektriauto saab kvaliteetautode tootja valmistada. Ainulaadne disain ja arendatud tehnoloogiad tegid I-PACE’ist ühe ihaldatuima linnamaasturi. „Selle aasta mudeli arendatud tehnoloogia ja kujunduselemendid tagavad, et I-PACE on kiirete ja luksuslike elektriliste linnamaasturite segmendis endiselt turuliider,“ ütleb Jaguari Baltikumi turundusjuht Justė Šataitė.

Jaguar I-PACE on nüüd saadaval kahe mudelina. Võimsaimale mudelile, mis saavutab 400 hj võimsuse ja 696 Nm pöördemomendi, on lisatud kaks täiendavat varianti: 320 S Limited Edition ja 320 SE Limited Edition. Mõlemad on varustatud 90 kWh aku ja kahe mootorisüsteemiga (mõlemal teljel üks mootor) ning saavutavad 320 hj (236 kW) võimsuse ja 500 Nm pöördemomendi. Nelikveoline versioon kiirendab nullist sajandi 6,4 sekundiga ja elektriline läbisõiduulatus on 470 km (WLTP).

jaguar i-pace


VEELGI PRAKTILISEM


Alumiiniumkonstruktsioon ja madal raskuskese tagavad võrreldamatu juhitavuse ja mugavuse, samas pakuvad nelikvedu ja linnamaasturi kere tipptasemel praktilisust. Elektriline Jaguar I-PACE on ülimalt turvaline – seda kinnitab kõrgeim, EuroNCAPi viietärnihinnang.

Uuendatud mudel koos sisseehitatud tehnoloogiaga on tipptasemel linnamaasturite lipulaev. Sundimatuks manööverdamiseks on auto varustatud 3D-täisvaatekaameraga, mis pakub ümbritsevast 360º digitaalset vaadet ja see on nähtav keskselt puuteekraanilt.

Tahavaatepeegel ClearSight tagab takistusteta vaate isegi siis, kui tagaistmel on kolm inimest või 656-liitrine pakiruum on laeni täis. Süsteem kasutab tahavaatekaamerat, mis on ühendatud tahavaatepeeglis oleva kõrgresolutsioonilise ekraaniga. Väike lüliti peeglil võimaldab juhil sujuvalt tavapeegli vaate kaamerapildi vastu vahetada.

Auto on varustatud suhtes 40:20:40 kokkuklapitavate tagaistme ja 4-tsoonilise kliimaseadega koos salongiõhu ionisaatori ja filitriga, mis püüab kinni peenosakesed ning tagab puhta ja värske õhu salongis.

Värskendatud värvivalikus on nüüd saadaval punane Caldera Red, sinine Portofino Blue ja hall Eiger Grey. Samuti on laiem rehvide valik.

jaguar i-pace


UHIUUS PIVI PRO SÜSTEEM


Märkimist väärt on Jaguari autodes esimest korda kasutatav innovaatiline info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro. See sisaldab 12,3-tollist kõrglahutusega digitaalset näidikuplokki, 10- ja 5-tollist puuteekraani keskkonsoolis koos valikulise 5-tollise ekraaniga, mis asub standardvarustuses oleva suure puuteekraani all. Erinevaid rakendusi saab juhtida täpselt nii nagu nutitelefoni – näiteks navigatsioonisüsteemil olevat kaarti saab suumida kahe sõrmega.

Võimas protsessor ja sisseehitatud tagavaraaku tagavad kiire käivituse, nii et süsteem on sõiduks valmis Teie autosse istumise hetkel.

HD-näidikuplokil on nüüd muudetud graafika, mis annab veelgi selgema ülevaate aku laetusest, samal ajal kui täiustatud algoritm kohandub juhi sõidustiiliga ja annab selle põhjal täpse eeldatava läbisõiduulatuse.

I-PACE’i standardvarustuses on nutitelefoni pakett koos rakendustega Apple CarPlay® ja Android Auto™ ning Bluetoothi ühendus võimaldab korraga ühendada kaks seadet – ühe näiteks muusika mängimiseks ja teise sidepidamiseks. I-PACE’i valikus on seadme juhtmevaba laadimine ja telefonisignaali võimendi.

Elektriline Jaguar on varustatud täiustatud helisüsteemiga Meridian 3D Surround koos tehnoloogiaga Trifield™. Kaks lisakõlarit on peatoes (kokku on 16 kõlarit ja üks võimendi).

jaguar i-pace


KIIREM LAADIMINE


I-PACE’i standardvalikus on 11 kW laadija, mis tagab oluliselt kiirema laadimise. Kui auto ühendada seinale paigaldatava 11 kW laadijaga, on 53 km läbisõiduulatust võimalik laadida ühe tunniga. Autoaku täis laadimiseks kulub ainult 8,6 tundi – see on ideaalne koduseks üleöö laadimiseks.

Kliendid, kes kasutavad 7 kW seinalaadijat, laevad oma I-PACE’i täis 12,7 tunniga.

Jaguari akut saab nüüd laadida 100 kW laadijaga, nii et 15-minutiline peatus avalikus laadimisjaamas annab lisaks 127 km läbisõiduulatust.

Uuendatud Jaguar I-PACE on Jaguari Tallinna müügisalongis juba tellimiseks saadaval. Esimesed autod jõuavad klientideni oktoobri lõpus. Elektrilise linnamaasturi hind algab 72 400 eurost.