TÄISELEKTRILINE JAGUAR I-PACE

TÄISELEKTRILINE JAGUAR I-PACE

Auhinnatud, täiselektrilise jõudlusega linnamaastur on avar, ilusate detailidega ja sujuvalt integreeritud tehnoloogiaga.
BRONEERIGE PROOVISÕIT HINNAKIRI JA BROŠÜÜR

TUTVUSTAME JAGUARI ESIMESE TÄISELEKTRILISE LINNAMAASTURI UUENDATUD MUDELIT

On aeg muutuda. On aeg jääda Jaguariks.
Tutvuge uuendatud Jaguar I-PACE’iga esimesena.

Jaguar I-PACE on nüüd varustatud uue kommunikatsioonisüsteemiga Pivi Pro, mis on sama hõlpsalt ja mugavalt kasutatav kui nutitelefon.
Uus valikuline tahavaatepeegel ClearSight parandab nähtavust ja mugavust.
I-PACE’i standardvarustuses on nüüd 11 kW pardalaadija.
Saadaval on uus, valikuline seadmete juhtmevaba laadimine.
Kõik I-PACE’i mudelid on saadaval täiustatud välimusega: atlasshalli viimistlusega iluvõre otsad, täiustatud värvipalett, uued rehvivalikud ja uus, luksuslik pakett Bright.

ORIGINAALLISAD. GARANTEERITUD STIIL.

Isikupärastage oma Jaguar, valides suure valiku tarvikute hulgast, mis on loodud stiili, praktilisust ja mitmekülgsust silmas pidades.

VÄLISKUJUNDUS

Elegantne ja aerodünaamiline. Silmatorkav tulemus Jaguari DNAst, elektrivormelite FIA võidusõidutehnoloogiast ja ajakohasest Briti disainist.

Vajutage siia, et meiega suhelda.

SISEKUJUNDUS

I-PACE kujutab klassikalist Jaguari tasakaalu sportautode fookuse ja luksusliku käsitöömeisterlikkuse vahel ning loob kaunilt integreeritud tehnoloogiaga avara salongi.

Vajutage siia, et meiega suhelda.

LUKSUSLIK KOGEMUS

Kaunid, käsitööna valminud pinnad lisavad kogu salongi luksuslikku atmosfääri. Teid ümbritsevad rikkalikud ja ilusad viimistlusdetailid ning kaunid, kontrastsed topeltõmblused lisavad silmapaistvust. Öösel rõhutab kargelt valge valgustus kauneid detaile.

VAIKNE RAFINEERITUS

Salong on pelgupaik välismaailmast. Silmapaistva rafineerituse saavutamiseks vähendab suurepärane elektrimootor võrreldes tavamootoriga müra, teravalt täpne väliskujundus aga tuulemüra.

RUUMIKAS SALONG

I-PACE’i täiselektriline arhitektuur on võimaldanud Jaguari disainitiimil kombineerida luksuslikku käsitöömeisterlikkust avara salongi ja pakiruumiga.

ISTMETE VALIKUD

Mugavus ja ergonoomilisus on sama olulised kui avarus. Teie I-PACE on saadaval laia materjali- ja värvivalikuga ning Performance-istmete või sportistmetega.

PÕNEV SÕITA JA LIHTNE KOOS ELADA

Kogege Jaguari elektrifitseeritud jõudlust mitmete eeliste ja meelerahuga, mida nullheitmetega autod pakuvad.

PRAKTILINE JA<br> SOODNE

PRAKTILINE JA
SOODNE

Loodud Teie, mitte tehnoloogia ümber. Jaguariga kogete palju sõidurõõmu ning kodus laadimine pakub suurepäraseid eeliseid ja mugavust.
ELEKTRILINE LÄBISÕIDUULATUS KUNI 470 KM<sup>††</sup>

ELEKTRILINE LÄBISÕIDUULATUS KUNI 470 KM††

Jaguar I-PACE’i WLTP sertifitseeritud läbisõiduulatus on 470 km††. Kasutage meie läbisõiduulatuse kalkulaatorit, et hinnata oma auto reaalset läbisõiduulatust ja saada teada, kuidas suurendada oma elektriauto sõiduvahemaad.
15 MINUTIGA KUNI 127 KM LÄBISÕIDUULATUST**

15 MINUTIGA KUNI 127 KM LÄBISÕIDUULATUST**

Parim on akut laadida üleöö koduses vooluvõrgus – nii on Teie I-PACE hommikuks sõiduvalmis. Kodust eemal olles saate vajadusel kasutada kiirlaadijat.
VÄIKSED OMAMISKULUD JA SOODUSTUSED

VÄIKSED OMAMISKULUD JA SOODUSTUSED

Elektriautole võivad olla saadaval maksusoodustused, toetused, madalamad kütuse- ja teeninduskulud ning muud soodustused. Lisateavet leiate oma kohaliku omavalitsuse või riigi veebilehelt.
GARANTII 8 AASTAT VÕI 160 000 KM

GARANTII 8 AASTAT VÕI 160 000 KM

I-PACE’i aku on loodud pikaealiseks ja maksimaalse võimsusega kasutuseks. Akule kehtib 8 aastat garantiid ja see võib ületada ka auto eluiga.

SILMAPAISTVAD DETAILID

ELEKTRILINE JÕUDLUS

ELEKTRILINE JÕUDLUS

I‑PACE on tõeliselt juhile mõeldud auto. Selle elektrimootorid ja ideaalilähedane kaalujaotus saavutavad kohese pöördemomendi 696 Nm ja sportauto kiiruse.
TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGIA

Meie uus puutetundlik info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro1 hõlbustab autos oleva tehnoloogia kasutamist. See on inspireeritud nutitelefonist ja selle kasutamine on sama lihtne ja intuitiivne.
PRAKTILISUS JA OHUTUS

PRAKTILISUS JA OHUTUS

Disainitud optimaalseks turvalisuseks. I-PACE sisaldab laia juhiabisüsteemide valikut, mis aitavad kaitsta Teid ja Teie kaassõitjaid.

VALIGE MUDEL

Saadaval on Teie vajadustele vastav mudelivalik, sh I-PACE Black.

I-PACE S

I-PACE S

  LED-esituled
  18-tollised valuveljed Style 1022
  Sportistmed Luxtec
  Nahkrool
  Veebipakett Online koos andmesidepaketiga2
I-PACE SE

I-PACE SE

  Kvaliteetsed LED-esituled koos iseloomulike päevasõidutuledega
  20-tollised valuveljed Style 6007
  Sportistmed DuoLeather
  Elektriline tagaluuk
  Elektriliselt kokkuklapitavad, soojenduse, asendimälu ja lähenemisvalgustusega küljepeeglid, juhi pool automaatselt tumenev
I-PACE HSE

I-PACE HSE

  LED-maatriksesituled koos iseloomulike päevasõidutuledega
  20-tollised kontrastsed läikivtumehalli teemantlõikeviimistlusega valuveljed Style 5068
  Windsori nahast sportistmed
  16 asendisse reguleeritavad soojenduse, jahutuse ja juhiistme asendimäluga esiistmed
  3D-ringhelisüsteem MeridianTM
I-PACE BLACK

I-PACE BLACK

  Fikseeritud panoraamkatus
  Privaatsusklaas
  Mustade keredetailide pakett
  20-tollised läikivmusta viimistlusega valuveljed Style 5068
  Ebony istmed ja laepolster

JÄTKAKE AVASTAMIST

SILMAPAISTVAD DETAILID

SILMAPAISTVAD DETAILID

Täiselektrilise jõudlusega linnamaastur.
TUTVUGE DETAILIDEGA
JAGUAR I-PACE’I MUDELID

JAGUAR I-PACE’I MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TUTVUGE MUDELITEGA
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID
VALIKUD JA LISAVARUSTUS

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

Isikupärastage oma Jaguar I-PACE.
VAADAKE VALIKUID JA LISAVARUSTUST

††Vaadake WLTP arvnäitajaid
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest täislaetud akuga, mis vastavad ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. Energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto standardteekonnal.

Maailma aasta auto, maailma aasta autodisaini ja maailma rohelisima auto tiitli võitja 2019. aastal.
*100 kW alalisvoolu kiirlaadija kasutamine. Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja aku laetusest, kasutatud seadmetest ja laadimise kestusest.​

1Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist, pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
2Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab hiljem pikendada

I-PACE’i 90 kWh akul on 8-aastane garantii või 160,000 km läbisõiduulatus (sõltub sellest, kumb täitub varem). See on tagastatav mistahes tootmisvea korral või juhul, kui sertifitseeritud Jaguari edasimüüja mõõdab akutaseme languse alla 70%.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Palun arvestage, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt osturiigist, auto mootorist ja käigukastist.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.

​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.