ÜLEMINEK ELEKTRIAUTOLE JAGUARIGA

Kogege Jaguari elektrifitseeritud jõudluse maailma.

Põnev sõita ja lihtne koos elada. Jaguariga on elektrile üleminek igati mõistlik. Jõudlus, mille nimel me elame, jääb samaks ning seda tagav tehnoloogia muutub iga päevaga üha nutikamaks ja veelgi jätkusuutlikumaks.

VÕIDUSÕIDU JÕUDLUS MAANTEEL

VÕIDUSÕIDU JÕUDLUS MAANTEEL

Tänu meie elektriautode võidusõidu seerias saadud õppetundidele suudab meie esimene täiselektrilise jõudlusega linnamaastur I-PACE kiirendada 0–100 km/h 4,8 sekundiga. Ja seda peaaegu täiesti vaikselt ja nullheitmetega.
JÄTKUSUUTLIKUMA JA NUTIKAMA TULEVIKU VORMIMINE

JÄTKUSUUTLIKUMA JA NUTIKAMA TULEVIKU VORMIMINE

Alates 1935. aastast oleme ületanud võimalikkuse piire. Elekter seda ei muuda. Tegelikult pakub elekter rohkemgi võimalusi, et realiseerida meie visiooni, mille poolest tuntud oleme – veelgi jätkusuutlikum ja nutikam sõidukogemus koos dünaamika ja disainiga.

ELEKTRILE ÜLEMINEKU EELISED

VÄIKSED OMAMISKULUD

VÄIKSED OMAMISKULUD

Elekter maksab vähem kui bensiin või diisel. Lisaks saate märkimisväärseid maksusoodustusi. Eeliseid lisandub ka paljudes linnades, kui pole ummikute, heitmete või parkimisega seotud kulusid.
LIHTNE JA MUGAV

LIHTNE JA MUGAV

Kuna enamasti laetakse elektriautot kodus, saate oma aega efektiivsemalt planeerida ja teha seda, mida soovite. Lihtsalt laadige oma autot õhtul ja olge hommikul sõiduvalmis.
NULLHEITMED

NULLHEITMED

Akutoitel sõidukid suudavad saavutada maksimaalse võimsuse nullheitmetega. Kui riiklikku laadimisvõrku lisatakse veel rohkem taastuvenergial ressursse, muutub elektriautode energia igal aastal üha puhtamaks.
ERISTUV SÕIT

ERISTUV SÕIT

Elektrimootori tehnoloogia on uskumatult vaikne ning see suudab kiirendada viivitusteta ja käiguvahetust katkestamata. See tähendab eristuvalt sujuvat ja reageerivat sõidukogemust mistahes kiirusel.

KOLM ELEKTRIMOOTORI VALIKUT

TÄISELEKTRIMOOTOR

TÄISELEKTRIMOOTOR

Ainult elektrimootoril ja akul töötav täiselektriline jõuülekanne tagab peaaegu täiesti vaikse sportauto jõudluse nullheitmetega.
PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

Kombinatsioon bensiini- ja elektrimootorist – Jaguari pistikhübriidmootor pakub paindlikku võimalust pikkadel sõitudel bensiinimootor elektrimootorile ümber lülitada.
KERGHÜBRIIDMOOTOR

KERGHÜBRIIDMOOTOR

Kerghübriidmootori rafineeritud, elektriline jõuülekanne vähendab CO2 heitmeid ja kütusekulu, olles ideaalne linnasõitudel.

Milline neist on Teile õige?

Vastake viiele väiksele küsimusele oma sõiduharjumuste kohta, et näha, kas järgmiseks sobib Teile diisel-, bensiini- või elektrimootoriga auto.

JAGUARI TÄISELEKTRI- JA HÜBRIIDAUTOSID

Kogege Jaguari elektrifitseeritud jõudluse maailma meie täiselektri- ja hübriidautode valikuga.
JAGUARI TÄISELEKTRI- JA HÜBRIIDAUTOSID

JÄTKAKE ELEKTRIAUTOGA TUTVUMIST

KUI KAUGELE SAAB SÕITA?

KUI KAUGELE SAAB SÕITA?

Tutvuge kõigega, mida võiksite teada oma auto sõiduulatuse suurendamise ja iga laadimise maksimaalse kasutamise kohta.
VÄIKSED OMAMISKULUD

VÄIKSED OMAMISKULUD

Alates maksu- ja ostusoodustustest kuni väiksemate jooksvate kuludeni – elektriauto omamine aitab säästa raha.
LAADIMINE KODUS

LAADIMINE KODUS

Täiselektri- või pisikhübriidauto laadimine kodus on mugavaim viis alustada oma päeva täislaetud autoga.
AVALIKUS KOHAS LAADIMINE

AVALIKUS KOHAS LAADIMINE

Pidevalt kasvav avalike laadimisjaamade võrgustik muudab auto laadimise kodust eemal veelgi kättesaadavamaks.

Jaguar Land Rover Limited otsib pidevalt võimalusi oma sõidukite, osade ja lisatarvikute tehniliste andmete, disaini ja tootmise täiustamiseks. Muudatused toimuvad jooksvalt ja me jätame endale õiguse sellest mitte ette teatada.


*Ametlikud kütusekulu näitajad: puuduvad; näitajad I-PACE’i kohta: kombineeritud kulu 22–25,2 kWh / 100 km. CO2 heitmed: 0 g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 470 km. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. Energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.


Vaadake I-PACE’i WLTP arvnäitajaid


CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.