Tutvustame Jaguari „Driven by Design“ kunstiprojekti: loomingulise väljenduse ja julguse pidu

  • Jaguar kuulutab Baltimaades välja kunstiprojekti „Driven by Design“, mis ülistab koos luksusdisaineri ja stilisti Kaspars Blūms-Blūmanisega eneseväljendust.
  • Koostöö eesmärk on inspireerida loovust ja avardada eneseväljenduse piire.
  • Läti kunstnik Kasher loob silmatorkava kollektsiooni peakatetest, mis on inspireeritud kõige uuemast Jaguar F-PACE’ist. Kollektsiooni esitletakse moeetendustel.
  • Projekt kajastab autentsuse, loovuse ja revolutsioonilise vabaduse olemust.

Jaguar Baltics tunneb suurt uhkust uuenduslikku kunstiprojekti „Driven by Design“ üle, mis loodi, et inspireerida noori kunstnikke eneseväljenduse ja loomingulise vabaduse muutlikul teekonnal. Koostöö andekate Baltimaade kunstnikega käivitab inspiratsiooni, julgustades kunstnikke väljendama oma ainulaadseid ideid ja visioone. „Driven by Design“ kehastab Jaguari vankumatut pühendumust autentsuse edendamisele ja loovuse toetamisele.

„Meie missioon on tõsta kaubamärgi väärtust tehes autentsetet, loomingulist ja tõeliselt murrangulist koostööd meiega sarnaselt mõtlevate kaubamärkide ja üksikisikutega,“ ütles Jaguar Land Rover Balticsi turundusjuht Jakub Brodewicz.

Jaguar teeb koostööd tunnustatud luksusdisaineri ja stilisti Kasheriga, et luua rabav minikollektsioon, mis on inspireeritud Kasheri põnevatest kogemustest viimase põlvkonna Jaguar F-PACE’iga. Kasheri loomingut, sealhulgas rõivaid ja peakatteid, esitletakse kahel moeetendusel, mis tabavad Jaguari uuendusliku disainifilosoofia olemust.

„Mul on äärmiselt hea meel ja au sellest kõigest osa võtta. Tegelikult pole Jaguaril õrna aimugi, mis suunda ma seekord liigun. See on fenomenaalne! Minu missioon siin elus on muuta inimesed ilusamaks. Selles projektis lasen oma sisemisel loovusel ja sisemisel plahvatusel võimust võtta," ütleb Kasher.

Kasheri erakordse kollektsiooni avamine toimub oktoobris mainekal Sky & More Fashion & Show üritusel. See glamuurne sündmus, millest võtavad osa kuulsused, ettevõtjad ja moehuvilised, on ideaalne platvorm Jaguari „Driven by Design“ kunstiprojektile. Mood ja autodisain sulanduvad loominguliselt, nihutades eneseväljenduse piire.

„Driven by Design“ on kõrgetasemelisuse, loomingulise väljenduse ja julguse pidu. Kollektsioonis torkavad silma julged värvid, nagu erkroosa, tumesinine ja must, ning erinevad materjalid nagu kangas, nahk, plastik, narmad, pärlid ja metall. See näitab nii Jaguari kui ka Kasheri julget vaimu, nihutades eneseväljenduse traditsioonilisi piire.

Jaguari „Driven by Design“ kunstiprojekt sütitab kirge loovuse ja eneseväljenduse vastu. Koostöö Kasheriga toob ainulaadsel ja inspireerival viisil kokku moe- ja autodisaini. Jaguari eesmärk on selle projektiga inspireerida kõige loovamaid hingi, jagada kogemusi ja luua kollektsioone, mis resoneerivad sügavate emotsioonidega. „Driven by Design“ esindab autentsuse, loomingulise vabaduse ja avardatud võimaluste teekonda.