OMAMINE

OMAMINE

OMAMINE

Isikupärastage oma Jaguar lisavarustusega. Te teate, et Teie autol on garantii õnnetuse või rikke korral. Teie auto püsib sama heas korras nagu müügisaalis seistes. See on osa meie toest.

TEENINDUS, HOOLDUS JA REMONT

TEENINDUS, HOOLDUS JA REMONT

Hoolitsege oma auto eest just Jaguarile loodud hoolduses. Nüüd saate oma autole meie veebikeskkonnas järgmise hooldusaja broneerida.
GARANTII JA MAANTEEABI

GARANTII JA MAANTEEABI

Teie uuel Jaguaril on kolmeaastane läbisõidupiiranguta garantii. Laiendatud ja spetsiaalse garantiiga saate nautida jätkuvat meelerahu.
LISAVARUSTUS

LISAVARUSTUS

Isikupärastage oma Jaguar laia, spetsiaalselt Teie autole disainitud lisavarustuse valikuga. Samuti leiate suurepärast lemmiklooma lisavarustust, mis sobib just Teie koerale.
INCONTROL

INCONTROL

InControliga püsite kõikjal ühenduses – see teenuste ja rakenduste komplekt ühendab Teid sujuvalt ja turvaliselt Jaguari ja välismaailmaga.
KÄSIRAAMATUD JA JUHISED

KÄSIRAAMATUD JA JUHISED

Kas teadsite, et saate oma Jaguari kasutusjuhendid ja kiirjuhendid alla laadida? Teie autol on ka rakendus iGuide, mis on interaktiivne ja digitaalne kasutusjuhend.
TALVEREHVID JA -VELJED

TALVEREHVID JA -VELJED

Testitud äärmuseni mõnedes maailma kõige karmimates külmades ja niisketes keskkondades, et pälvida Approved heakskiidetud staatus. Kui rehvid tulid toime neis tingimustes, saavad nad hakkama ka teie talviste igapäevasõitudega.