INCHCAPE MOTORS ESTONIA OÜ – JAGUARI AMETLIK ESINDUS EESTIS – TEEB MUUDATUSI OMA TÖÖKORRALDUSES SEOSES VABARIIGI VALITSUSE POOLT SÄTESTATUD PIIRANGUTEGA

JLR

INCHCAPE MOTORS ESTONIA OÜ – JAGUARI AMETLIK ESINDUS EESTIS – TEEB MUUDATUSI OMA TÖÖKORRALDUSES SEOSES VABARIIGI VALITSUSE POOLT SÄTESTATUD PIIRANGUTEGA


Arvestades riigis 11. märtsist väljakuulutatud piiranguid, teeme mõningaid muudatusi ka Jaguari ametliku esinduse töös aadressil Läike tee 38. Tööpäeviti on esindus avatud 8.30 – 18.00, nädalavahetustel oleme aga suletud.

Kõikide Jaguari mudelite kohta on info olemas Jaguari kodulehel. Pakume kõikidele oma klientidele võimalust osta auto vajadusel ka täiesti kontaktivabalt – infot huvipakkuva auto kohta saame jagada telefoni, e-kirja või videokõne teel, teeme teile personaalse pakkumise, vajadusel abistame liisingu ja kindlustuse taotlustega, kõiki dokumente saab digitaalselt allkirjastada, arveid tasuda ülekandega ja auto loovutus toimub hoides kliendi ja müügiesindaja vahel vähemalt 2-meetrist vahemaad.

Kui on soov konkreetse autoga lähemalt tutvuda või proovisõitu teha, palume eelnevalt selleks aja meie müügiesindajaga kokku leppida telefoni, e-kirja või veebivormi kaudu. Teenindame kliente ainult eelnevate broneeringute alusel, et saaksime tagada esinduses viibivate inimeste hajutatuse ja turvalisuse.

Hoiame Jaguari laoautode parimad pakkumised üleval veebilehel www.jaguarinchcape.ee. Valige endale sobiv välja, jätke meile oma kontaktid pakkumise kõrval oleva vormi kaudu ja meie müügikonsultant võtab teiega esimesel võimalusel ühendust.

JAGUARI HOOLDUS- JA REMONDITÖID TEOSTAME SAMUTI KA EDASPIDI, KUID PALUME ARVESTADA JÄRGMISTE MUUDATUSTEGA:


  • Palume tuua auto teenindusse varasemalt kokkulepitud ajal.
  • Esinduses on kõik inimesed kohustatud kandma maski, esindusel on õigus keelduda ilma maskita kliendi teenindamisest.
  • Majja sisenemisel tuleb desinfitseerida käed ja hoida teiste inimestega vähemalt 2-meetrist vahemaad.
  • Autovõtmed saab anda soovi korral üle täiesti kontaktivabalt, jättes need välisukse kõrval olevasse postkasti.
  • Võimalusel palume tööde teostamise ajaks esindusse mitte ootama jääda.
  • Tööde valmimisest anname märku telefonikõne või sõnumiga.
  • Palume tööde eest tasuda ülekande või kaardimaksega, võimalusel vältida sularahamakseid.
  • Autovõtmed tagastatakse desinfitseerituna ümbrikus.

INCHCAPE MOTORS ESTONIA OÜ KONTAKTID:


Muudatused esinduse töös kehtivad hetkeseisuga märtsi lõpuni, piirangute muutumisel anname sellest jooksvalt teada.

Hoidke end ja oma lähedasi!