Jaguari sõidukitel on 5-aastane garantii

Jaguar pakub terve mudelivaliku ulatuses sõidukitele 5-aastast garantiid, mis hõlmab ka täiselektrilist I-PACE linnamaasturit ja kõiki hübriidmudeleid. Selle sammuga edestab Briti tootja neid autotootjaid, kellel on standardiks 3-aastane garantiiperiood.

Garantii raames parandab või asendab Jaguar tasuta kõik tootmisdefektiga materjalid või komponendid kuni viie aasta jooksul või kuni 150 000 kilomeetri läbimiseni, sõltuvalt sellest, kumb jõuab kätte varem. Kogu protsessi muudab lihtsamaks ka nutikas InControl Remote lahendus, mis lubab optimeerida veaga sõidukiga seotud protsesse, saada tuge automaatsetelt hädakõnedelt ja püsida sõidukiga ühenduses sõltuma sellest, kus parasjagu viibitakse.

Jaguar Land Roveri „Reimagine“ strateegia keskmes on moodsalt luksuslik kasutajakogemus. Viie aasta pikkune garantiiperiood on oluline samm kliendikogemuses uue tippmargi püstitamisel. Garantii aitab muuta hooldus- ja käitluskulud läbipaistvamaks ning muudab juba niigi kutsuva mudelirivi veelgi ahvatlevamaks.

„Üle terve Euroopa 5-aastase garantiiperioodi rakendamisega tõestame taaskord oma pühendumust kvaliteedile, usku oma toodangu vastupidavusse ja tipptasemel klienditeenindusse. Meie moodsa luksuse visioon on täielikult kliendikeskne ja see tagab meelerahu kõigile, kes Jaguari soetamise peale mõtlevad,“ ütles Jaguar Land Roveri Baltimaade turundusjuht Jakub Brodewicz.

Jaguari klientidele on loodud ka Jaguar Care ja Jaguar Care+ paketid, mis pakuvad mitmeid kliendisõbralikke hüvesid: tasuta mootoriõli ja õlifiltrite vahetust, tulevikukindlat hinnastamist ja sõltuvalt turust mitmeid paindlikke makselahendusi.

Jaguar usub, et 5-aastane garantiiperiood avaldab kõikide mudelite jääkväärtusele positiivset mõju. See on hea uudis kõigile klientidele, kuna kõrgem jääkväärtus tähendab ka väiksemaid igakuiseid liisingumakseid.

„Pikem garantiiperiood peegeldab usku sõidukite kvaliteeti ja vastupidavusse ning sellel meetmel on eeldus tõsta Jaguaride jääkväärtust kuni kaks protsenti. Autovista Group näeb eelisena ootamatute kulude vähendamise teel ka kulude selgemat läbipaistvust ja eeldatavust, kuna kõik või vähemalt osa sõiduki komponentidest on garantiiga kaetud,“ ütles Autovista Groupi vanemkonsultant Ralf Sulzbach.

Jaguarist

Jaguar on juba aastast 1935 loonud kauneid ja dramaatilisi luksusautosid, eesmärgiga muuta oma klientide elu veelgi erakordsemaks. Täna kuuluvad Jaguari tipptasemel mudelivalikusse XE ja XF sedaanid, XF Sportbrake, F-Type sportauto, jõuline F-Pace luksusmaastur, E-Pace kompaktlinnamaastur ning täiselektriline I-Pace linnamaastur. Aastast 2025 muutub Jaguar uue disainiportfoolio ja eesrindlike uue ajajärgu tehnoloogiatega täiselektriliseks tänapäevaseks luksusbrändiks. Elektrifitseerituse poole tehakse samme ka juba täna – mudelivalikust leiab kerg- ja pistikhübriide ning täiselektrilisi sõidukeid.

Jaguar sotsiaalmeedias

- Facebook: https://www.facebook.com/JaguarEesti
- Instagram: https://www.instagram.com/jaguar_eesti/

Jaguari esindab Eestis kommunikatsiooniagentuur Velocita: [email protected]