JAGUAR I-PACE SAAVUTAS KONKURSIL MAAILMA AASTA AUTO 2019 ENNEOLEMATU KOLMIKVÕIDU

TÄISELEKTRILINE JAGUAR I-PACE SAAVUTAS 2019. AASTA MAAILMA AASTA AUTO KONKURSIL AJALOOLISE KOLMIKVÕIDU.I-PACE võitis nii ihaldatud aasta auto kui ka aasta autodisaini tiitli, korrates F-PACE’i 2017. aastal saavutatud edu. Samuti nimetati I-PACE aasta ökoautoks.

I-PACE on esimene mudel, mis võitnud konkursi 15-aastase ajaloo jooksul kolm maailma aasta auto tiitlit.

I-PACE’i seni viimane võit New Yorgi rahvusvaheliselt autonäituselt, kus 86 autoajakirjanikku 24st riigist parimaid valisid, tuli vaid mõni nädal pärast seda, kui I-PACE pretendeeris Euroopa aasta auto tiitlile ning kinnitas enda maailma ihaldusväärseima tippklassi elektriauto staatust.

Suurbritannias disainitud ja arendatud I-PACE meelitab Jaguari brändi juurde uusi kliente ning paljude jaoks on see ühtlasi nende esimene elektriauto – praeguseks on üle 11 000 kliendi enam kui 60st riigist juba tellimuse teinud. Kombinatsioon sportauto jõudlusest, nullemissioonist, erakordsest peenekoelisusest ja sportmaasturi tõelisest praktilisusest teevad I-PACE’ist oma segmendis silmapaistva valiku.

I-PACE on Euro NCAPi ohutustestis teeninud viis tärni. Selle kere struktuur pakub kõrgetasemelist sõitjate kaitset ning seda täiendavad ka teisi teekasutajaid ja jalakäijaid kaitsvad tehnoloogiad, nagu näiteks kokkupõrkel kiirelt tõusev ja inimese vigastuse raskust vähendav kapott ning autonoomne hädapidurdus koos jalakäijate ja jalgrataste tuvastamisega.

Pisut üle aasta tagasi esitletud I-PACE on võitnud juba 62 auhinda, sealhulgas Euroopa, Saksamaa, Norra ja Suurbritannia aasta auto, BBC ajakirja Top Gear aasta ökoauto, Hiina aasta roheauto ning