Teame, et auto pole Teie jaoks pelgalt sõiduvahend, vaid ka mugavuse ja vabaduse sümbol. Seepärast soovime kanda hoolt Teie auto eest – et Teie teel ei oleks takistusi ja sõitmine pakuks kaua rõõmu. Meie tiim soovib pakkuda Teie Jaguar professionaalset teenindust ja hooldust, ükskõik millal ja kust Te oma auto ostsite.

KEVADHOOAJA TEENINDUSPAKKUMISED

Kasutage seda suurepärast pakkumist, et oma auto uuteks sõitudeks ette valmistada. Meil on lai valik pakkumisi kõikidele hooajakaupadele.
 • 25% klaasipuhastitele
 • 25% salongifiltritele
 • 30% piduriketastele ja -klotsidele
Pakkumised kehtivad kuni 31. maini
KEVADHOOAJA TEENINDUSPAKKUMISED

VALMISTAGE OMA AUTO KEVADHOOAJAKS ETTE

Ilmselt teate, kui oluline on oma auto pärast pikka talve kevadhooajaks ette valmistada. See ei tähenda ainult hooldust – see tähendab ka Teie turvalisust ja mugavust. Meie kvaliteetne teenindus ja tipptasemel eksperdid aitavad Teie autot hooldada ja seda uueks hooajaks ette valmistada.
 • Turvalisemad sõidud
  Kui Teie auto on kevadhooajaks ette valmistatud, märkate teel olles erinevust kohe. Uued piduriklotsid ja -kettad, uus õhufilter ja korras klaasipuhastid tagavad ohutuse ja aitavad ennetada õnnetusi.
 • Mugavus
  Professionaalne teenindus tagab turvalisema sõidu ja rohkem mugavust. Uued õhufiltrid, klaasipuhastid ja efektiivsed pidurid – see on mugav ja nauditav sõit, ükskõik, kui pikk on teekond ja missugune ilm.
 • Ökonoomsus ja vastupidavus
  Kui investeerite oma auto kevadhooaja hooldusesse, kindlustate selle parema jõudluse ja pikaealisuse. Uued varuosad ja regulaarne hooldus aitavad kokku hoida suurematelt kulutustelt tulevikus ning Teie auto töökorras süsteemid tagavad kütusesäästu ja väiksemad kulud pikemas perspektiivis.
VALMISTAGE OMA AUTO KEVADHOOAJAKS ETTE

VALIGE SERTIFITSEERITUD HOOLDUSSPETSIALISTID

Volitatud hooldusspetsialistid pakuvad laia valikut teenuseid alates tavalisest õlivahetusest ja hooldusest kuni remondini. Meil on kõik, mida vajate.

Volitatud remonditöökoda tähendab järgmist.
 • Remont vastavalt juhistele ja spetsifikatsioonidele
 • Ainult originaalvaruosad, millele kehtib üheaastane garantii
 • Originaaltööriistad ja -seadmed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele
 • Ülemaailmsetele standarditele vastav professionaalide tiim, kus end pidevalt täiendatakse ja tõesti Teie autost hoolitakse
VALIGE SERTIFITSEERITUD HOOLDUSSPETSIALISTID

HOOLDUSPROGRAMM PLATINUM

Kas Teie Jaguar on vähemalt nelja aastane või vanem? Meenutame, et sel juhul saate kasutada spetsiaalset hooldusprogrammi PLATINUM, mis tagab, et Teie autot kontrollivad ja hooldavad Jaguar koolitatud hooldusspetsialistid, kes kasutavad vaid originaalvaruosi. Peame oluliseks märkida, et hooldusprogramm PLATINUM põhineb dünaamilisel ja progressiivsel hinnakujundusmeetodil, mis lähtub sõiduki vanusest. Mida vanem on sõiduk, seda suurem on ka allahindlus soovituslikust jaehinnast – kõik selleks, et saaksite veel pikki aastaid sõitmist nautida.
HOOLDUSPROGRAMM PLATINUM

Meil on hea meel pakkuda Teie autole professionaalset teenust. Kutsume Teid broneerima teenindusaega sertifitseeritud hooldusspetsialistide juures.

Teenindusaja broneerimiseks peate esitama oma sõiduki VIN-koodi ja hodomeetri (läbisõidumõõdiku) näidu. VIN-koodi leiate oma sõiduki registreerimistunnistuselt, rakendusest Remote, sõiduki pardaarvutist või esiklaasi alumisest nurgast.

Teenindusaja broneerimisel on kaks sammu: kõigepealt saate e-kirja oma broneeringu kokkuvõttega, seejärel e-kirja, et teeninduskeskus on Teie broneeringu andmed kinnitanud. Teeninduskeskus võtab Teiega alati telefoni teel ühendust, kui broneeringu kohta on küsimusi või Teie valitud teenuste kohta soovitusi.