TUTVUGE JAGUARI F-PACE'IGA

TUTVUGE JAGUARI F-PACE'IGA

VÕIMSAD PROPORTSIOONID

Iseloomuliku esivõre ümber on vormitud imposantne siluett, mis on inspireeritud meie monogrammmustrist.

Valikulised Pixel LED-esituled koos iseloomuliku DRL-iga tagavad teile veelgi parema nähtavuse igas olukorras.

F-Pace 24MY
SUHTLEMISEKS KLÕPSAKE

VALGUSTATUD ELEGANTS

Rahulik, stiilne interjöör, mis kümbleb lisavarustusse kuuluva panoraamkatuse loomulikus valguses. Valige Windsori nahast Performance Seats istmed, et tunda ülimat sooritust ja mugavust.
KOOSTAGE OMA

TÄPNE SOORITUS

Kompromissitu sooritus üle terve mootorivaliku; kõiki ühendab Jaguari nutikas dünaamika ja nelikveo tehnoloogia.

Ülima tõhususe tagab Jaguar F-PACE pistikhübriid, mille elektriline sõiduulatus on kuni 65 km.

NUTIKAD SÕIDUREŽIIMID

Hübriidrežiim optimeerib tõhusust. Säästurežiim salvestab akus oleva energia, et saaksite seda EV-režiimis kasutusele võtta – ideaalne sõitmiseks läbi linna puhta õhu tsoonide.
SÕIDUULATUS ELEKTRIGA
NUTIKAS LAADIMINE

SPETSIFIKATSIOONID

0-100 KM/H

4,0 sekundit

0–96 km tunnis 3,8 sekundiga Jaguar F-PACE P550-ga.

MAKSIMAALNE VÕIMSUS

575 HJ**

400 kW Jaguar F-PACE P575.

HEITKOGUSED (ALATES)

37 km**

PAKIRUUMI MAHUTAVUS

1.842 liitrit

Märgmaht mõõdetuna Jaguar F-PACE P250 vedelikuga täidetud koormaruumi simuleerimisel.

REAGEERIV JUHITAVUS

Reageerib eesolevale teele reaalajas. Jaguar F-PACE'i lisavarustuses saada olev Adaptive Dynamics seab automaatselt auto vedrustust, käiguvahetust ja rooli, et tagada optimaalne sõidukogemus. Kontrollige täielikult oma sõidustiili Configurable Dynamicsi abil.

ENESEKINDLALT KÕIGIS TINGIMUSTES

Standardvarustusse kuuluva nelikveoga saate sõita enesekindlalt kõigis tingimustes. Veidi vähem etteaimatavateks olukordadeks valige lisavarustusest Adaptive Surface Response (AdSR), mis analüüsib pidevalt eesolevat teed, et tagada optimaalne veojõud.

INSTINKTIIVNE LEIDLIKKUS

Sundimatu ühenduvustunne teie käsutuses olevate tehnoloogiatega.

OLGE KURSIS

Hoidke oma tähelepanu teel liitreaalsuse abil. Lisavarustuses olev 12,3-tolline interaktiivne juhiekraan (IDD) ja tuuleklaasinäidik,1 mõlemat saab konfigureerida teie reisi jaoks olulise teabe kuvamiseks.

JUHTMEVABA LAADIMINE

Laadige oma ühilduvat seadet keskkonsooli laadimisalusel.

SÕITJATERUUMI ÕHU PUHASTAMINE

Filtreerige saasteained, nagu tolm ja õietolm, lisavarustuses oleva salongi õhupuhastussüsteemiga.

JUHIABI

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.

TUTVUGE LÄHEMALT

MUDELID

MUDELID

Vaadake täielikku mudelivalikut ja tehnilisi andmeid.
ÜLEVAADE

ÜLEVAADE

Võrratu mitmekülgsus eristuva Jaguari disainiga.

**Vaadake WLTP arve

Esitatud näitajad on tootja ametlike testide tulemused täielikult laetud akuga, mis vastavad EL-i õigusaktidele. Ainult võrdluse eesmärgil. Reaalse maailma näitajad võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja sõiduulatuse näitajad võivad erineda sõltuvalt teguritest nagu sõidustiil, keskkonnatingimused, koormus, rattad, paigaldatud tarvikud, tegelik marsruut ja aku seisund. Sõiduulatuse näitajad põhinevad seeriaauto tulemustel standardiseeritud marsruudil.

1Lisavarustuses funktsioon. Juhid peavad tagama, et neil on kogu aeg sõiduki üle täielik kontroll.
2Ühendatud navigeerimine nõuab täiendavat tellimust pärast teie Jaguari edasimüüja soovitatud esialgse perioodi lõppu.

Lisavarustuse funktsioonid ja nende saadavus võivad olenevalt sõiduki spetsifikatsioonist (mudel ja ajam) ja turust erineda või nende paigaldamiseks tuleb paigaldada muid funktsioone. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga või konfigureerige oma sõiduk veebis.

Autojuhid peaksid auto funktsioone kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Juhid peavad tagama, et neil on kogu aeg sõiduki üle täielik kontroll.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmandate osapoolte teenused ja nende saadavus sõltuvad endiselt turust – kohaliku turu saadavust ja täielikke tingimusi küsige oma Jaguari edasimüüjalt. Teatud funktsioonidega kaasneb tellimus, mis vajab edasist uuendamist pärast teie jaemüüja soovitatud esialgse perioodi lõppu. Mobiilsidevõrgu ühenduvust ei saa kõigis asukohtades tagada. InControli tehnoloogiaga seoses kuvatav teave ja kujutised, sealhulgas ekraanid või jadad, sõltuvad valitud suvanditest tarkvaravärskenduste, versioonikontrolli ja muude süsteemi/visuaalsete muudatuste osas. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete kaubamärgid. Teatud Alexa funktsioonid sõltuvad nutika kodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vaja Amazoni kontot.

MeridianTM on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme väljaga seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd kaubamärk.