PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Elektrimootori efektiivsus on kombineeritud bensiinimootori jõudlusega.

Tänu tehnoloogiale, mis võimaldab sujuvat ümberlülitust elektrimootori ja bensiinimootori vahel, pakub Jaguari pistikhübriidmootor parimat mõlemast maailmast.

KUIDAS PISTIKHÜBRIID TÖÖTAB?

KUIDAS PISTIKHÜBRIID TÖÖTAB?

Bensiini- ja elektrimootor koos annavad optimeeritud jõudluse ja efektiivsuse. Täiselektriauto režiimi või bensiinimootori kombineerimine hübriidrežiimiga on täielikult Teie otsustada. Täiselektriauto režiimis saab akut laadida välise pistikupesa või regeneratiivse pidurdamise abil.
MIS TEEB KOOSELU NENDEGA LIHTSAKS?

MIS TEEB KOOSELU NENDEGA LIHTSAKS?

Täislaetud Jaguari pistikhübriidi akuga saab ühe laadimisega sõita kuni 55 km (Jaguar E-PACE’iga) ja kuni 53 km (Jaguar F-PACE’iga). Nullheitmetega täiselektriauto režiim sobib ideaalselt igapäevasteks pendelsõitudeks. Akut saab hõlpsasti laadida öösiti koduse laadija või pistikupesaga või kasutades üha kasvavat laadimisjaamade võrku.
KUIDAS NENDEGA SÕITMINE TUNDUB?

KUIDAS NENDEGA SÕITMINE TUNDUB?

Pistikhübriidmootor on täiselektriauto režiimis väga vaikne ja optimaalse rafineeritusega ning tagab bensiini- või diiselmootorile üleminekul sujuva käiguvahetuse. Hübriidrežiimi kasutades või elektrimootorit bensiini- või diiselmootoriga kombineerides on jõudlus täpne ja kompromissitu, suurendades jõudlust sujuvalt ja tagades meeleoluka kiirenduse.

KUIDAS PISTIKHÜBRIIDAUTOT LAADIDA?

Pistikhübriidautosid saab laadida kasutades professionaalset kodust laadijat ja pistikupesa või avalikku, nt spordisaalide, kaubanduskeskuste või maanteel asuvat laadimisjaama.

LAADIMISKIIRUSED KODUS<sup>1</sup>

LAADIMISKIIRUSED KODUS1

7 kW koduse laadijaga: Jaguar E-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 1 tund ja 24 minutit / Jaguar F-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 1 tund ja 40 minutit

3-kontaktilise pistikupesaga: Jaguar E-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 5 tundi / Jaguar F-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 5 tundi ja 30 minutit

Näidatud mudel: JAGUAR F-PACE HSE
LAADIMISKIIRUSED AVALIKES LAADIMISJAAMADES<sup>1</sup>

LAADIMISKIIRUSED AVALIKES LAADIMISJAAMADES1

7 kW vahelduvvoolu avaliku koha laadijaga: Jaguar E-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 1 tundi ja 24 minutit / Jaguar F-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 1 tundi ja 40 minutit
50 kW alalisvoolu laadijaga:Jaguar E-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 30 minutit / Jaguar F-PACE pistikhübriidi 0–80% laadimine 30 minutit

Näidatud mudel: Jaguar E-PACE R-Dynamic HSE
MIS MÕJUTAB SÕIDUULATUST?

MIS MÕJUTAB SÕIDUULATUST?

Täiselektriauto režiimis on aku ainus energiaallikas. Seepärast mõjutavad Teie sõidustiil, salongis kasutatavad funktsioonid ja isegi sõidutingimused Teie auto sõiduulatust. Kütusesäästu maksimeerimiseks hübriidrežiimis kasutab Jaguari ennustatava energia optimeerimise funktsioon Teie navigatsioonisüsteemis määratud marsruudi kallakuid ja kiirust, et teadlikult elektri ja bensiini- või diiselmootori vahel ümberlülitusi teha.
KAS PISTIKHÜBRIIDAUTO SÄÄSTAB RAHA?

KAS PISTIKHÜBRIIDAUTO SÄÄSTAB RAHA?

Madalamad jooksvad kulud ning ostu- ja maksusoodustused on mõned viisid, kuidas üleminek pistikhübriidile võib olla kuluefektiivsem kui bensiini- või diiselmootoriga auto.
KUI PIKK ON AKU GARANTII?

KUI PIKK ON AKU GARANTII?

Jaguar pistikhübriidi 90 kWh akul on 6-aastane garantii või 100 000 km läbisõiduulatus (sõltub sellest, kumb täitub varem).

Milline neist on Teile õige?

Vastake viiele väiksele küsimusele oma sõiduharjumuste kohta, et näha, kas järgmiseks sobib Teile diisel-, bensiini- või elektrimootoriga auto.

JAGUARI PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOSID

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Meie luksuslinnamaastur pakub põnevat kombinatsiooni pistikhübriidi efektiivsusest, igapäeva praktilisusest, dramaatilisest disainist ja sportlikust juhitavusest.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

E-PACE’il on pistikhübriidi eelised koos kompaktlinnamaasturi rõõmudega. Jaguar E-PACE on ainulaadne kombinatsioon kaunist välimusest, väledusest ja dünaamilisest juhtimisest.

JÄTKAKE ELEKTRIAUTOGA TUTVUMIST

TÄISELEKTRIMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

TÄISELEKTRIMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Jaguari täiselektrimootori tehnoloogia tagab sportauto jõudluse nullheitmetega.
KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Kerghübriidmootor taaskasutab pidurdamisel tavaliselt kaotsi läinud energiat ja kasutab seda bensiini- või diiselmootori töös.

Jaguar Land Rover Limited otsib pidevalt võimalusi oma sõidukite, osade ja lisatarvikute tehniliste andmete, disaini ja tootmise täiustamiseks. Muudatused toimuvad jooksvalt ja me jätame endale õiguse sellest mitte ette teatada.

*F-PACE pistikhübriidi ametlik kütusekulu l / 100 km (mpg): kombineeritud kulu 2,4 (117,7). NEDC2 CO2 heitmed: 54 g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 59 km. E-PACE pistikhübriidi ametlik kütusekulu l / 100 km (mpg): kombineeritud kulu 1,4 - 1,6. NEDC2 CO2 heitmed: 31g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 62 km. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO₂ heitmed, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest. Elektriauto läbisõiduvahemiku näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal. Saavutatav läbisõiduvahemik võib sõltuda autost ja aku olekust.

Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO₂ heitmed ja kütusekulu võivad varieeruda sõltuvalt ratta paigaldusest ja valikulistest lisadest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.


Vaadake F-PACE’i WLTP arvnäitajaid
Vaadake E-PACE’i WLTP arvnäitajaid


WLTP on uus ametlik ELi test, mida kasutatakse sõiduautode standardiseeritud kütusekulu ja CO2 heitkoguse arvutamiseks. See mõõdab kütuse- ja energiakulu, sõiduulatust ning heitmeid. Selle eesmärk on arvandmed tegelikule sõidukäitumisele lähemale tuua. See testib valikvarustuse, nõudlikuma testimisprotseduuri ja sõiduprofiiliga sõidukeid.

††Vaadake I-PACE’i WLTP arvnäitajaid
WLTP on uus ametlik ELi test, mida kasutatakse sõiduautode standardiseeritud kütusekulu ja CO2 heitkoguse arvutamiseks. See mõõdab kütuse- ja energiakulu, sõiduulatust ning heitmeid. Selle eesmärk on arvandmed tegelikule sõidukäitumisele lähemale tuua. See testib valikvarustuse, nõudlikuma testimisprotseduuri ja sõiduprofiiliga sõidukeid.

1 Laadimisaeg võib sõltuda erinevatest teguritest, muu hulgas aku laadimise olekust ja ajast, aku temperatuurist ja tegelikust kasutusest.

2 Kütusekulu: puudub. CO₂ heitmed: 0 (g/km). Elektriline läbisõiduulatus: kuni 470 km. Elektriauto läbisõiduvahemiku näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal. Saavutatav läbisõiduvahemik võib sõltuda autost ja aku olekust, tegelikust teekonnast, keskkonnatingimustest ja sõidustiilist. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO₂ heitmed, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.

3 CO₂ heitmed, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.