MEIE PARTNERID

Ühine innovatsioon ja võit
KONSULTATSIOONITEENUS TATA CONSULTANCY SERVICES

KONSULTATSIOONITEENUS TATA CONSULTANCY SERVICES

TCS on juhtiv ülemaailmne IT-teenuste, nõustamise ja ärilahenduste organisatsioon. Me ühendame teadmised tehnoloogiast ja ärist, et juhtida muutusi ja saavutada tulemusi. Meie missioon on aidata klientidel saavutada oma ärieesmärke, pakkuda uuenduslikke ja tipptasemel nõustamist, IT-lahendusi ja teenuseid ning tagada, et meiega koostöö oleks kõigile sidusrühmadele meeldiv.​

Tata Consultancy Services töötab eesmärgipärase tuleviku loomise nimel, võimendades uuendusi jätkusuutlikkuse edendamiseks. Meie eesmärk on kasutada seda uut partnerlust, et tõsta teadlikkust elektrifitseerimise tähtsusest, rõhutada elektrifitseerimise teekonda ja suunata siht säästvama tuleviku poole.
WOLFSPEED

WOLFSPEED

Wolfspeed juhib üle maailma ränikarbiidi ja galliumnitraadi tehnoloogia kasutuselevõtu turgu. Me vallandame võimaluste jõu raske töö, koostöö ning innovatsioonikire kaudu.

Jaguar TCS Racing on alates 2017. aastast kasutanud oma jõuülekande inverterites Wolfspeedi ränikarbiidi tehnoloogiat, et parandada efektiivsust ja jõudlust. Tiimi ametliku pooljuhtide partnerina mõistab Wolfspeed paremini äärmuslikke tingimusi, millega meie pooljuhid elektrisõidukite rakendustes kokku puutuvad ning võidusõidurajal saadud teadmisi rakendatakse Jaguari uue põlvkonna sõidukites.
DOW

DOW

Dow toob uhkusega materjaliteaduse asjatundlikkust Jaguar Racingu vormel E tiimi meie platvormi MobilityScienceTM kaudu, mis on keskendunud rakenduste arendamisele ja uuendustele transpordis. Meie inimesed võtavad omaks tiimitöö, tervitavad erinevaid ideid ning uuendavad koos oma partnerite ja klientidega kirglikult materjale, mis võimaldavad vähese süsinikheitmega mobiilset majandust – lõppeesmärk on kergem kaal, pikem läbisõiduulatus, suurem ohutus ja väiksem energiatarbimine.

Dow transpordilahendused hõlmavad laias valikus polüolefiini, polüuretaani, akrüüli ning spetsiaalseid keemilisi ja silikoontehnoloogiaid elektrisõidukitele. Jaguar Racingu partnerlus on kooskõlas meie ambitsiooniga olla maailma kõige uuenduslikum, kliendikesksem, kaasavam ja jätkusuutlikum materjaliteaduse ettevõte, kuna teeme lahenduste otsimiseks koostööd uutmoodi.
CASTROL

CASTROL

Castrol on üks maailma juhtivaid määrdeainete kaubamärke, millel on uhke innovatsioonipärand. Meie kirg jõudluse vastu koos filosoofiaga on võimaldanud Castrolil välja töötada tooteid, mis on olnud paljude tehnoloogiliste saavutuste keskmes nii maal, õhus, merel kui ka kosmoses. Üleminek elektrifitseerimisele inspireeris meid looma ja turule tooma erinevaid elektrisõidukite jaoks mõeldud ja testitud määrdeid e-Fluids. Castrol otsib pidevalt teedrajavaid koostööpartnereid, kes aitaksid meid edasi viia, ja meie partnerlus Jaguar Racing vormel E tiimiga võimaldab meil oma määrete valikut rajal proovile panna ja teha läbimurdeid tuleviku transpordi jaoks. See on midagi enamat kui lihtsalt õli, see on määrdetehnoloogia.
Open Text

Open Text

Teabehalduse liider OpenText pakub laiaulatuslikku lahenduste portfelli teabeteenuste, digitaalsete kogemuste ja toimingute, ärivõrkude, turvalisuse, tarkvaraarenduse, moderniseerimise ja analüütika valdkonnas. OpenTexti lahendused aitavad klientidel oma süsteeme lihtsustada, luua pingutuseta automatiseerimistja hoogsalt areneda digitaalses maailmas.
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Rohkem kui viis aastakümmet teedrajavat mootorispordi ohutust ja jõudlust tähendab, et Alpinestars tähistab 55 aastat professionaalse võidusõidu kõrgeimal tasemel kui maailma juhtiv motospordijalatsite, -rõivaste ja -kaitsevarustusefirma, mille siht on kindlalt tulevikku.

Jätkuv innovatsioon tehnoloogia uurimises, disainis ja arenduses ning USA ja Euroopa tipptasemel rajatised, mis toidavad ülemaailmset võidusõidu arendusprogrammi – Alpinestars on ülemaailmne jõud kõigis suuremates motospordisarjades. Tooted, mis pakuvad mugavust ja hingavust pingelises sõidukeskkonnas, vähendavad juhi väsimust ja aitavad keskenduda.

Üks eesmärk. Üks visioon.
AERO

AERO

AERO jätkusuutliku materjali tehnoloogia teeb värvitööstuses revolutsiooni molekulaartasemel. AERO on kerge ja ülivastupidav dekoratiivne kilesüsteem, mis vähendab oluliselt traditsioonilise värvitööstuse keskkonnamõju. AERO arendati esialgu kosmosetööstuse jaoks ja seejärel optimeeriti motospordis ka autotööstuse jaoks. See tagab esteetilise väärtuse, mida pole võimalik saavutada iseparaneva ja kõrgtehnoloogilise kilesüsteemi pihustuspüstoliga. AERO tooted EI ERITA CO2, samuti EI TEKI lenduvaid orgaanilisi ühendeid. See EI SISALDA PVC-ühendeid ega VAJA vett. AERO on värvimise tulevik.

JÄTKAKE AVASTAMIST

JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Võistlusrajalt maanteele – kogege Jaguar I-PACE’iga võidusõidu põnevust iga päev.
VÕIDUSÕIDU DNA

VÕIDUSÕIDU DNA

Jaguari maine jõudluses, tehnoloogias ja disainis on loodud maailma kõige keerulisematel ringradadel ja meistrivõistlustel.
VÕIDUJOOKS UUENDUSTEGA

VÕIDUJOOKS UUENDUSTEGA

Rabav disain ja hingetuks võttev jõudlus. Vaadake, kuidas meie kogemused ABB FIA vormel E maailmameistrivõistlustel kantakse üle meie elektriautodele maanteel.