MEIE PARTNERID

Ühine innovatsioon ja võit
KONSULTATSIOONITEENUS TATA CONSULTANCY SERVICES

KONSULTATSIOONITEENUS TATA CONSULTANCY SERVICES

TCS on juhtiv ülemaailmne IT-teenuste, nõustamise ja ärilahenduste organisatsioon. Me ühendame teadmised tehnoloogiast ja ärist, et juhtida muutusi ja saavutada tulemusi. Meie missioon on aidata klientidel saavutada oma ärieesmärke, pakkuda uuenduslikke ja tipptasemel nõustamist, IT-lahendusi ja teenuseid ning tagada, et meiega koostöö oleks kõigile sidusrühmadele meeldiv.​

Tata Consultancy Services töötab eesmärgipärase tuleviku loomise nimel, võimendades uuendusi jätkusuutlikkuse edendamiseks. Meie eesmärk on kasutada seda uut partnerlust, et tõsta teadlikkust elektrifitseerimise tähtsusest, rõhutada elektrifitseerimise teekonda ja suunata siht säästvama tuleviku poole.
WOLFSPEED

WOLFSPEED

Wolfspeed juhib üle maailma ränikarbiidi ja galliumnitraadi tehnoloogia kasutuselevõtu turgu. Me vallandame võimaluste jõu raske töö, koostöö ning innovatsioonikire kaudu.

Jaguar TCS Racing on alates 2017. aastast kasutanud oma jõuülekande inverterites Wolfspeedi ränikarbiidi tehnoloogiat, et parandada efektiivsust ja jõudlust. Tiimi ametliku pooljuhtide partnerina mõistab Wolfspeed paremini äärmuslikke tingimusi, millega meie pooljuhid elektrisõidukite rakendustes kokku puutuvad ning võidusõidurajal saadud teadmisi rakendatakse Jaguari uue põlvkonna sõidukites.
GKN

GKN

GKN Automotive on maailma juhtiv ülemaailmne autotööstuse tehnoloogiaettevõte, mis on elektriajamisüsteemide teerajaja ja teeb koostööd 90% maailma autotootjatega. Oleme ainus tarnija, kes on täielikult keskendunud tavapäraste jõuülekande-, nelikveo ja elektriajamitehnoloogiate disainimisele, tootmisele, integreerimisele ja optimeerimisele. Viimase 20 aasta jooksul oleme välja töötanud juhtivad süsteemid eDrive, mis põhinevad meie kogemustel nelikveosüsteemidega. GKN Automotive’i innovatsioonikeskus Abingdonis on üks juhtivaid ülemaailmseid keskusi tulevaste elektrifitseeritud sõidukite süsteemide arendamiseks.

GKN Automotiv’i koostöö tehnoloogia vallas Jaguar Racinguga sai alguse 2017. aastal enne ABB FIA vormel E maailmameistrivõistluste 4. hooaega. Meie tehnoloogiate kasutamine võidusõidurajal on ülioluline, et kiirendada ja arendada uuendusi ja oskusteavet. Meie koostöö keskmes on põhimõte „Driving for Efficiency”, mis on oluline nii vormel E-s võistlemiseks kui ka GKN Automotive'i tulevaste eDrive'i toodete eristamiseks konkurentidest.

Jaguar Racingu ametlik eDrive'i koostööpartner GKN Automotive teeb tihedat koostööd Jaguar Racingu inseneridega, et rakendada oma disaini-, tootmis- ja tarkvaraarenduse teadmisi I-TYPE 5 jaoks. Meil on oluline roll elektrilise jõuülekande arendamisel ja me kasutame oma teadmisi täiustatud jõuülekande jahutustehnoloogiate väljatöötamiseks nii inverter- kui ka elektrimootori jaoks, et süsteemi efektiivsust suurendada. GKN Automotive tarkvarainsenerid integreeritakse ka Jaguar Racingu peakontoriga.
DOW

DOW

Dow toob uhkusega materjaliteaduse asjatundlikkust Jaguar Racingu vormel E tiimi meie platvormi MobilityScienceTM kaudu, mis on keskendunud rakenduste arendamisele ja uuendustele transpordis. Meie inimesed võtavad omaks tiimitöö, tervitavad erinevaid ideid ning uuendavad koos oma partnerite ja klientidega kirglikult materjale, mis võimaldavad vähese süsinikheitmega mobiilset majandust – lõppeesmärk on kergem kaal, pikem läbisõiduulatus, suurem ohutus ja väiksem energiatarbimine.

Dow transpordilahendused hõlmavad laias valikus polüolefiini, polüuretaani, akrüüli ning spetsiaalseid keemilisi ja silikoontehnoloogiaid elektrisõidukitele. Jaguar Racingu partnerlus on kooskõlas meie ambitsiooniga olla maailma kõige uuenduslikum, kliendikesksem, kaasavam ja jätkusuutlikum materjaliteaduse ettevõte, kuna teeme lahenduste otsimiseks koostööd uutmoodi.
CASTROL

CASTROL

Castrol on üks maailma juhtivaid määrdeainete kaubamärke, millel on uhke innovatsioonipärand. Meie kirg jõudluse vastu koos filosoofiaga on võimaldanud Castrolil välja töötada tooteid, mis on olnud paljude tehnoloogiliste saavutuste keskmes nii maal, õhus, merel kui ka kosmoses. Üleminek elektrifitseerimisele inspireeris meid looma ja turule tooma erinevaid elektrisõidukite jaoks mõeldud ja testitud määrdeid e-Fluids. Castrol otsib pidevalt teedrajavaid koostööpartnereid, kes aitaksid meid edasi viia, ja meie partnerlus Jaguar Racing vormel E tiimiga võimaldab meil oma määrete valikut rajal proovile panna ja teha läbimurdeid tuleviku transpordi jaoks. See on midagi enamat kui lihtsalt õli, see on määrdetehnoloogia.
MICRO FOCUS

MICRO FOCUS

Micro Focus on maailma üks suurimaid ettevõtete tarkvara pakkujaid, kes tarnib missioonikriitilist tehnoloogiat 40 000 kliendile üle kogu maailma. Tänu suurele portfooliole, mida toetab laiaulatuslik, täiustatud analüütika, aitab ettevõte klientidel ajaga kaasa liikuda ja teha muudatusi, et nad saaksid kohaneda muutuvate turutingimustega ja digitaalmajanduses efektiivselt konkureerida.

Ettevõtte üle 300 toote on keskendunud kriitiliste tulemuste saavutamisele – rakenduste tarnimise kiirendamine, IT ümberkujundamise lihtsustamine, kübervastupidavuse tugevdamine ja õigeaegne analüüsiga tegelemine –, mis on nii koosolekuruumis kui ka rajal võidu saavutamise võtmeelemendid. Jaguar Racingu tehnilise partnerina pakub Micro Focus esialgu tehnoloogiat, mis aitab tiimil tarkvaraarendusi kiirendada, ning ennustavat analüütikat, mis parandaks tiimi jõudlust ja vaatenurka.

Üheskoos juurutame IT-lahendusi, mis ületavad lõhe olemasolevate ja tekkivate tehnoloogiate ning tulevikukindlate IT-investeeringute vahel. Me kutsume seda draamavabaks kõrgtehnoloogiaks.
ALPINESTARS

ALPINESTARS

Rohkem kui viis aastakümmet teedrajavat mootorispordi ohutust ja jõudlust tähendab, et Alpinestars tähistab 55 aastat professionaalse võidusõidu kõrgeimal tasemel kui maailma juhtiv motospordijalatsite, -rõivaste ja -kaitsevarustusefirma, mille siht on kindlalt tulevikku.

Jätkuv innovatsioon tehnoloogia uurimises, disainis ja arenduses ning USA ja Euroopa tipptasemel rajatised, mis toidavad ülemaailmset võidusõidu arendusprogrammi – Alpinestars on ülemaailmne jõud kõigis suuremates motospordisarjades. Tooted, mis pakuvad mugavust ja hingavust pingelises sõidukeskkonnas, vähendavad juhi väsimust ja aitavad keskenduda.

Üks eesmärk. Üks visioon.
UNCOMMON

UNCOMMON

Disainime, arendame ja tarnime eristuvaid, uuenduslikke kaupu ja tiimirõivaid, mis näevad suurepärased välja ja milles tunnete end suurepäraselt. Meie ülemaailmne võrgustik ning laialdased teadmised ja kogemused kinnitavad, et olete kindlates kätes ning meie teadmised jätkusuutlikust moest tagavad, et meie tooted panevad Teid end alati hästi tundma.
AERO

AERO

AERO jätkusuutliku materjali tehnoloogia teeb värvitööstuses revolutsiooni molekulaartasemel. AERO on kerge ja ülivastupidav dekoratiivne kilesüsteem, mis vähendab oluliselt traditsioonilise värvitööstuse keskkonnamõju. AERO arendati esialgu kosmosetööstuse jaoks ja seejärel optimeeriti motospordis ka autotööstuse jaoks. See tagab esteetilise väärtuse, mida pole võimalik saavutada iseparaneva ja kõrgtehnoloogilise kilesüsteemi pihustuspüstoliga. AERO tooted EI ERITA CO2, samuti EI TEKI lenduvaid orgaanilisi ühendeid. See EI SISALDA PVC-ühendeid ega VAJA vett. AERO on värvimise tulevik.

JÄTKAKE AVASTAMIST

JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Võistlusrajalt maanteele – kogege Jaguar I-PACE’iga võidusõidu põnevust iga päev.
VÕIDUSÕIDU DNA

VÕIDUSÕIDU DNA

Jaguari maine jõudluses, tehnoloogias ja disainis on loodud maailma kõige keerulisematel ringradadel ja meistrivõistlustel.
VÕIDUJOOKS UUENDUSTEGA

VÕIDUJOOKS UUENDUSTEGA

Rabav disain ja hingetuks võttev jõudlus. Vaadake, kuidas meie kogemused ABB FIA vormel E maailmameistrivõistlustel kantakse üle meie elektriautodele maanteel.