SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

Ainulaadsete Jaguaride loomisel viidi luksus, jõudlus ja tehnoloogia tipptasemele.

Suurepärane jõudlus, ületamatu luksus ja tipptasemel tehnoloogia. Eriprojektide üksus tutvustas Jaguari parimat tootevalikut: eksklusiivse SV tähisega halomudeleid, piiratud väljalaskega mudeleid ja ainulaadse disainiga projekte.

Autode isikupärastamise etalonina pakub eriprojektide üksus ka tellitavaid teenuseid, laiema valikuga SV kvaliteetvärvide ja SV tellimusvärviga viimistletud autosid.

F-PACE SVR 575 EDITION

Kõige viimane Jaguar V8 on tippsoorituseks mõeldud maastur, mille sarnast teist ei ole.

MEIE RUUMID

SVO asub meie uhiuues, 20 miljonit naela maksnud tehnilises keskuses Warmwickshire’is, Inglismaal. See spetsialiseerunud tootmisüksus on Jaguar Land Roveri tipptasemel keskus, mis annab tööd 200 autotööstuse spetsialistile. SVO 20 000 m2 peakontoris on üle 40 inseneriülevaatuspunkti ja maailmatasemel värvimisrajatis.

ÜLIMA JÕUDLUSEGA LINNAMAASTUR

F-PACE’i luksus ja praktilisus on suurepärases kooskõlas ning meie põnev ja uus SVR evolutsioon vabastab selle auto tõelise potentsiaali. 5-liitrine ülelaaduriga V8 mootor, täiustatud aerodünaamiline arhitektuur ja jõudlusele keskendunud komponendid teevad sellest kiireima F-PACE’i.
TUTVUGE MUDELIGA

SV TEENUSED

SV KVALITEETVÄRVID

SV KVALITEETVÄRVID

Uusim värvitehnoloogia, kvaliteetviimistlus ja parim käsitöömeisterlikkus võimaldavad toota kõige isikupärasemaid autosid.
SV ERITELLIMUS

SV ERITELLIMUS

SV eritellimustiim pakub Teie auto isikupärastamiseks suurt värvivalikut, sealhulgas täisteenust „näidisest lõpptooteni“.

MEIE SPETSIALISTIKESKUSED

Meie spetsialistikeskused on ülioluline sihtpunkt neile, kes soovivad meie ainulaadsete autodega lähemalt tutvuda ja meie SV eksperttiimiga rääkida.

NÄIDISSÕIDUKID

NÄIDISSÕIDUKID

Kas soovite Jaguar SV-ga proovisõitu teha? Meie SV spetsialistkeskustes saate näha ja proovida Jaguar SV meistriteoseid.
EKSPERTTEADMISED

EKSPERTTEADMISED

Tänu SV müügispetsialistide erakordsetele tooteteadmistele on nad ideaalsed partnerid, kes aitavad Teil oma ülimat Jaguarit viimistleda.
SPETSIAALSELT KOOLITATUD TEHNIKUD

SPETSIAALSELT KOOLITATUD TEHNIKUD

SV autod on väga erilised ja vajavad seetõttu spetsialisti tähelepanu. Seepärast töötavad meie SV spetsialistikeskustes ainult kõrgeima kvalifikatsiooniga Jaguari tehnikud. Tehnikud saavad täiendõppe, mis tagab auto parima hoolduse.

LEIDKE SV SPETSIALIST

Kui olete sisestanud oma sihtnumbri, valige teenuste menüüst SV spetsialistikeskused.