KUI KAUGELE SAAB ELEKTRIAUTOGA SÕITA?

Aku sõiduulatus on kuni 470 km* – piisab ühest laadimisest, et Jaguar I-PACE kataks enamiku juhtide keskmise nädalase pendelsõitude mahu.**


Siit leiate nippe, kuidas suurendada täiselektri- või pistikhübriidauto sõiduulatust.

JAGUAR I-PACE’I LÄBISÕIDUULATUSE KALKULAATOR

Täiselektrimootoriga autol või juhul, kui kasutate pistikhübriidauto täiselektriauto režiimi, on auto aku ainus energiaallikas. Seepärast mõjutavad Teie sõidustiil, salongis kasutatavad funktsioonid ja isegi sõidutingimused Teie auto üldist sõiduulatust. Kohandage allolevaid sätteid, et näha, kuidas need mõjutavad Teie Jaguar I-PACE’i sõiduulatust tegelikes tingimustes.
km
LÄBISÕIDUULATUS ÜHE LAADIMISEGA
KOHANDAGE ALLOLEVAID SÄTTEID

SÕIDUPROFIIL:

Linnasõit: Sõidate enamuse ajast linnas ja äärelinnas keskmise kiirusega 27 km/h (17 mph).

SALONGI KESKKOND

RATTA SUURUS:

VÄLISTEMPERATUUR: 0

Kütusekulu: puudub. CO₂ heitmed: 0 (g/km). Elektriline läbisõiduulatus: kuni 470 km. Elektriauto läbisõiduvahemiku näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal. Saavutatav läbisõiduvahemik võib sõltuda autost ja aku olekust, tegelikust teekonnast, keskkonnatingimustest ja sõidustiilist.

MILLINE ON JAGUARI PISTIKHÜBRIIDAUTO LÄBISÕIDUULATUS?

Täislaetud Jaguari pistikhübriid akuga saab ühe laadimisega sõita kuni 55 km (Jaguar E-PACE’iga)1 ja kuni 53 km (Jaguar F-PACE’iga)1. Nullheitmetega täiselektriauto režiim sobib ideaalselt igapäevasteks pendel- ja linnasõitudeks.
MILLINE ON JAGUARI PISTIKHÜBRIIDAUTO LÄBISÕIDUULATUS?

SUURENDAGE OMA TÄISELEKTRI- JA PISTIKHÜBRIIDAUTO LÄBISÕIDUULATUST

Valige kategooria ja vaadake, kuidas see aitab suurendada Teie täiselektri- ja pistikhübriidauto läbisõiduulatust.

PIDURIREGENERATSIOON

Kui võtate jala gaasipedaalilt, aktiveeritakse intelligentne regeneratiivne pidurisüsteem. See aeglustab autot mugavalt ja samal ajal kogub genereeritud energiat akule läbisõiduulatuse optimeerimiseks. Piduripedaalile vajutamine suurendab kogutud võimsuse mahtu.

JAGUARI TÄISELEKTRI- JA HÜBRIIDAUTOD

Kogege Jaguari elektrifitseeritud jõudluse maailma meie täiselektri- ja hübriidautode valikuga.
JAGUARI TÄISELEKTRI- JA HÜBRIIDAUTOD

JÄTKAKE ELEKTRIAUTOGA TUTVUMIST

LAADIMINE KODUS

LAADIMINE KODUS

Täiselektri- või pisikhübriidauto laadimine kodus on mugavaim viis alustada oma päeva täislaetud autoga.
AVALIKUS KOHAS LAADIMINE

AVALIKUS KOHAS LAADIMINE

Pidevalt kasvav avalike laadimisjaamade võrgustik muudab auto laadimise kodust eemal veelgi kättesaadavamaks.

Jaguar Land Rover Limited otsib pidevalt võimalusi oma sõidukite, osade ja lisatarvikute tehniliste andmete, disaini ja tootmise täiustamiseks. Muudatused toimuvad jooksvalt ja me jätame endale õiguse sellest mitte ette teatada.


*Ametlikud kütusekulu näitajad: puuduvad; näitajad I-PACE’i kohta: kombineeritud kulu 22–25,2 kWh / 100 km. CO2 heitmed: 0 g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 470 km. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. Energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.


Vaadake E-PACE’i WLTP arvnäitajaid.


**Keskmine nädalane pendelsõitude maht 264 km põhineb järgmistel Ühendkuningriigi ja USA juhtide aasta keskmiste läbisõitude andmetel: http://www.racfoundation.org/motoring-faqs/mobility#a26 ja www.fhwa.dot.gov/ohim/onh00/bar8.htm. See on arvutatud keskmise viiepäevase läbisõidu andmete põhjal ning arvesse on võetud Ühendkuningriigi ja USA andmekogumite keskmine.


1F-PACE pistikhübriidi ametlik kütusekulu vahemik on l / 100 km (mpg) kohta, kombineeritud kulu 2,2–2,5 (130,2–112,5). CO2 heitmed: 49–57 g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 53 km.

F-PACE pistikhübriidi ametlik kütusekulu l / 100 km (mpg): kombineeritud kulu 2,0 (141). CO2 heitmed: 44 g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 55 km. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.


Vaadake F-PACE’i WLTP arvnäitajaid
Vaadake E-PACE’i WLTP arvnäitajaid