JAGUARI ABI

JAGUARI ABI

Jaguari maanteeabi

Meie maanteeabiga olete kaitstud kogu aeg ja kõikjal Euroopas. Maanteeabi hüvesid saate kasutada oma auto garantiiperioodi esimese kolme aasta jook ul ilma läbisõidupiiranguta.

Rikke või õnnetuse korral oleme kättesaadavad 24 tundi ööpäevas ja 365 päeva aastas.

Rahvusvaheline number on +372 69 79 164
Hädaabikõne tegemiseks vajutage ja hoidke üle 3 ekundi all keskkonsooli vasakul küljel asuvat nuppu.

Kui helistate, siis küsime Teilt


  • Teie nime
  • Teie asukohta
  • Teie auto registreerimisnumbrit või VIN-koodi
  • lühikest selgitust juhtunu kohta
  • kontakttelefoninumbritÜldtingimused

Jaguari maanteeabi on saadaval Albaanias, Austrias, Bosnias ja Hertsegoviinas, Belgias, Bulgaarias, Horvaatias, Tšehhis, Taanis, Eestis, Soomes, Prantsusmaal, Saksamaal, Gibraltaril, Kreekas, Ungaris, Islandil, Iirimaal, Itaalias, Kosovos, Lätis, Liechtensteinis, Leedus, Luksemburgis, Makedoonias, Moldovas, Hollandis, Norras, Poolas, Portugalis, Rumeenias, Serbias, Slovakkias, Sloveenias, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis, Türgis ja Ukrainas.

Mõnel juhul võidakse rakendada rahalisi piiranguid. Üksikasjad leiate oma garantiitingimuste käsiraamatust.

HÜVED

REMONT JA PUKSEERIMINE
RIKKEABI


Kui rikke või tehnilise probleemi tõttu (süttib hoiatustuli) ei saa Te üldtingimustes loetletud riikides oma teekonda alustada või jätkata, korraldab Jaguari tugiteenus võimalusel ja seadusega lubatud korras kohapealse remondi, kui telefonitoest probleemi lahendamiseks ei piisa, ning pukseerib Teie auto lähimasse või JLR-i volitatud remonditöökotta diagnoosimiseks ja parandamiseks, kui maanteel tehtav remont ei ole võimalik või seadusega lubatud.

Jaguari maanteeabi pakub vajalikku tuge ka Teie põhjustatud juhtumite korral (nt tühi kütusepaak, vale kütuse tankimine, kaotatud võti või aku rike).

ÕNNETUSJUHTUMITE ABI
Kui Te ei saa õnnetusjuhtumi tõttu jätkata oma sõitu üldtingimustes loetletud riikides, korraldab Jaguari maanteeabi Teie auto pukseerimise lähimasse JLR-i volitatud remonditöökotta, kui teeäärne remont ei ole võimalik.
HÜVED

LISAHÜVED

RIKKEABI

Asendusauto

Jaguri maanteeabi pakub Teile asendusautot, kuni Teie auto on parandatud ja Teile tagastatud. Palun pöörake tähelepanu sellele, et asendusauto kättesaadavus sõltub kohalikest tingimustest. Kehtida võivad vastavate autorendiettevõtete renditingimused. Samuti võidakse küsida krediitkaardiandmeid sõltuvalt asendusauto vastuvõtmise kohalikest seadustest.
LISAHÜVED

LISAVÕIMALUSED

Takso

Takso

Jaguari maanteeabi katab taksosõidukulud lähimasse rongijaama või lennujaama, kuni 200 eurot koos käibemaksuga.
Rong

Rong

Kuni 400 eurot koos käibemaksuga inimese kohta. 1. klassi rongipilet(id).
Lennuk

Lennuk

Kuni 700 eurot koos käibemaksuga inimese kohta. Turistiklassi ja 1. klassi lennupilet(id).
Majutus

Majutus

Kui vajatakse ööbimist, katab Jaguari maanteeabi kõigi sõitjate majutuskulud elukohariigis üheks ööks nelja- või viietärnihotellis (kuni 300 eurot koos käibemaksuga öö kohta, sh hommikusöök) ja välisriigis kuni seitse ööd nelja- või viietärnihotellis (kuni 300 eurot koos käibemaksuga öö kohta, sh hommikusöök).

ÕNNETUSJUHTUMITE ABI

Õnnetusjuhtumi korral saate nautida kõiki hüvesid, kuid asendusautot saate kasutada maksimaalselt kaks tööpäeva alates auto viimisest volitatud autoremonditöökotta.

LISATEENUSED

Remonditud auto kättesaamine ja transport (koju või välismaale)

Remonditud auto kättesaamine ja transport (koju või välismaale)

Remonditud autole saate ise järele tulla või korraldab Jaguari tugiteenus remonditud sõiduki transpordi Teie koju või valitud sihtkohta.
Remontimata auto transport (koju või välismaale)

Remontimata auto transport (koju või välismaale)

Jaguari tugiteenus korraldab remontimata sõiduki transpordi Teie koju või valitud sihtkohta.

Ülalkirjeldatud teenused kehtivad rikke või õnnetusjuhtumi korral.

Välistused
* Pakkumine on saadaval Jaguari mudelitele XF ja XJ alates mudeliaastast 16MY (ei kehti 15MY kohta) ning Jaguari mudelile F-TYPE alates mudeliaastast 17MY.
** Alates programmi aktiveerimise kuupäevast.