JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE – eksklusiivne, piiramatu ja kompromissitu. Loodud eristuma.

Täiustatud Jaguar F-PACE paistab silma oma võrratu stiiliga ja ületab luksuse piire.

ROHKEM JAGUAR F-PACE’IST

Jaguar on tuntud luksussportautode looja. Tänu läbimõeldud detailidele ja oskuslikult loodud välimusele jääb siluett kohe silma. Ülivõimas mootor ja 8-käiguline automaatkäigukast tagavad unustamatu sportliku sõidukogemuse.
F-PACE

STIILNE SALONG

Valikuline avatav panoraamkatus täidab peene salongi loomuliku valgusega. Sportlikuks elegantsuseks ja mugavuseks valige Windsori nahast istmed Performance.
F-PACE

VÕIMSAD PROPORTSIOONID

Monogramm-mustrist inspireeritud eristuv esivõre rõhutab silmatorkavat siluetti. Valikulised LED-pikselesituled koos iseloomulike päevatuledega tagavad suurepärase nähtavuse kõikides tingimustes.
F-PACE

JAGUAR F-PACE SVR 575 EDITION

F-PACE SVR 575 Edition põhineb täiustatud elektroonilise sõidukiarhitektuuri (EVA 2.0) tehnoloogial. See sisaldab uut dünaamilise kiirenduse funktsiooni ning selle juhtsüsteem ja gaasipedaal on kalibreeritud eriti võimsa jõudluse tagamiseks.

5-liitrise mootori ja muutuva klapiga aktiivse väljalaskesüsteemiga kogete karget ja teravat heli ning auto kiirendab 0–100 km/h 4 sekundiga.
JAGUAR F-PACE SVR 575 EDITION

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS

Pistikhübriidmootoriga (PHEV) Jaguar F-PACE’i WLTP eeldatav tegelik läbisõiduulatus on kuni 65 km – see on ideaalne linnade nullheitmetsoonides. Hübriidrežiim pakub optimeeritud efektiivsust. Säästurežiim salvestab aku laetuse, et saaksite seda elektrirežiimis sõites kasutada – tänu nullheitmetele sobib see suurepäraselt linnadesse.
F-PACE ELEKTRILINE SÕIDUULATUS

ENESEKINDLUS KÕIKIDES TINGIMUSTES

Sõitke kõikides tingimustes veelgi enesekindlamalt tänu nelikveole (AWD), mis on nüüd standardvarustuses. Raskemini etteaimatavate tingimuste jaoks valige valikuline pinnasega kohanduv veojõukontroll (AdSR), mis analüüsib optimaalse haarduvuse tagamiseks pidevalt teeolusid.
F-PACE

VÕRRELDAMATU DÜNAAMIKA

Reageerige reaalajas sõidutingimuste muutustele. Jaguar F-PACE’i valikuline isekohanduv dünaamika reguleerib automaatselt auto vedrustust, käiguvahetust ja rooliseadeid. Tänu kohandatavale dünaamikale on Teil auto üle täielik kontroll ja see vastab Teie sõidustiilile.
F-PACE

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

Muljet avaldav ja sujuv autosisene info- ja meelelahutussüsteem Pivi võimaldab Teil 80% ülesannetest teha vaid ühe või kahe puudutusega. Nutitelefoni prototüübil põhineval Pivil on intuitiivne 11,4-tolline puuteekraan, mis pakub täpselt seda, mida vajate. Nüüd saate oma nutitelefoni juhtmevabalt ühendada ja nii pääsete ligi oma ühilduvatele lemmikrakendustele.
INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis muudavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks. Juhiabirežiimi saate aktiveerida täiustatud rooli juhtnuppe kasutades. 3D-täisvaatekaameraga näete rohkem. Uued 3D-välisvaated ja 360-kraadine pealtvaade aitavad Teil enesekindlalt manööverdada. Turvalise väljumise monitor tagab sõitjate ohutu väljumise tänu ukses olevale hoiatustulele, mis annab märku näiteks lähenevatest autodest või jalgratturitest.
F-PACE

NUTIKAS LAADIMINE

Tõhusaks disainitud. Seadistage oma sõiduki eelistatud laadimisperiood ja nautige madalama hinnaga elektritariife. Jälgige ja kontrollige oma auto laetust ekraanil.
F-PACE

5 AASTAT GARANTIID

Uuel Range Roveril on viieaastane või 150 000 km läbisõidu tootjagarantii (sõltuvalt sellest, kumb täitub enne). Nautige oma sõidu iga hetke ning teadke, et me hoolitseme kõikide detailide eest ja tagame Teile luksusliku kogemuse.
F-PACE 5 AASTAT GARANTIID

UURIGE PAKKUMIST ÄRIKLIENTIDELE

F-PACE

Registreeruge proovisõidule ja uurige lähemalt.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)

Jaguar F-Pace
R-Dynamic SE D300 3.0l I6 300 PS AWD Automatic 2996cc 2023
2023 new Jaguar F-Pace Portofino Blue D300 3.0l I6 300 PS AWD Automatic R-Dynamic SE
Läbisõit
km
Mootor
diesel mhev
Võimsus
221 kw
Hind
€ 74,200
Kuus
€ 744
Jaguar F-Pace
R-Dynamic SE D300 3.0l I6 300 PS AWD Automatic 2996cc 2023
2023 new Jaguar F-Pace Firenze Red D300 3.0l I6 300 PS AWD Automatic R-Dynamic SE
Läbisõit
km
Mootor
diesel mhev
Võimsus
221 kw
Hind
€ 74,900
Kuus
€ 750