REMOTE RAKENDUS

REMOTE RAKENDUS

Remote rakendus1, 2annab teile võimaluse otse nutitelefonist oma Jaguari olekut, turvalisust ja tervist näha ja kontrollida.


Juurdepääs teie Remote tellimuse paketi kaudu.

KONTROLLIGE KÕIKJALT

REMOTE KLIIMASEADE

Valmistage oma Jaguar eelnevalt ette, määrates temperatuurid, mis tagavad teie ja kõigi kaasreisijate mugavuse alates hetkest, kui autosse istute.

TEAVE SÕIDUKI OLEKU KOHTA

Kontrollige oma auto praegust kütusetaset või elektrilist sõiduulatust, uste ja akende asendit ning lukustust. Vaadake sõiduki viimast parkimise asukohta ja leidke jalgsi juhiste abil tee tagasi auto juurde.

SÕIDUKI HOOLDUSE HOIATUSED

Vaadake hooldusprobleeme (nt madal vedelikutase) ja saage nõuandeid nende kiireks ja tõhusaks lahendamiseks.

REISI AJALUGU

Salvestage automaatselt oma reisi ajalugu, sealhulgas marsruudi ja läbisõidu statistika. Seda teavet saab kuluaruandluse jaoks e-posti teel eksportida Exceli vormingusse.

EESTKOSTJA REŽIIM

Hoiatades teid mis tahes volitamata suhtlemise korral teie sõidukiga,  Eestkostja režiim3, 4 võib aidata pakkuda meelerahu 24/7.

VARGUSE HOIATUSED

Kui automaatne varguse hoiatus4 on teie sõidukil käivitatud, kuvatakse teile rakenduses teatis.

SÕIDUKI LUKUSTAMISE MEELDETULETUS

Kui teie Jaguar on 15 minutiks lukustamata jäetud, teavitame teid nutitelefoni märguandega ja võimalusest lukustada uksed kaugjuhtimisega teie praegusest asukohast.

KAUGJUHTIMISEGA HELISIGNAAL JA VALGUSMÄRGUANNE

Leidke oma Jaguar teiste sõidukite hulgast, lülitades sisse ohutuled, lähituled ja helisignaali.

KAUGJUHTIMISEGA LUKUSTAMINE JA AVAMINE

Lukustage või avage oma auto uksed, lülitage alarm valve alla, keerake kokku küljepeeglid, sulgege aknad ja lülitage sisse ohutuled – seda kõike ühe nupuvajutusega.

KAUGHÄIRE LÄHTESTAMINE

Kui teie sõiduki alarm hakkab tööle, võimaldab nutitelefoni märguanne teil selle hetkega lähtestada.

ÄRATUSFUNKTSIOON

Aku säästmiseks lülituvad teatud ebaolulised Remote'i funktsioonid välja, kui te oma Jaguariga 4 päeva jooksul ei sõida. Äratuse ajastamine aktiveerib need funktsioonid teie valitud ajal uuesti.

INTUITIIVSED TURVAFUNKTSIOONID

Kui keegi liigutab teie Jaguari ebaseaduslikult, hoiavad Secure Tracker ja Secure Tracker Pro teid sündmustega kursis.
INTUITIIVSED TURVAFUNKTSIOONID

1Saadaval allalaadimiseks Apple App Store'ist või enamiku Android-seadmete jaoks Google PlaystTMja AppleTMiOS nutitelefonid. Jaguar Remote rakendus nõuab võrguühendust, ühilduvat nutitelefoni, InControli kontot ja Remote'i tellimust. Asjakohase funktsiooni kasutamise jätkamiseks pärast esialgset tellimusperioodi lõppu peate oma tellimust uuendama ja maksma kohaldatavad pikendamistasud.


2InControli funktsioonid, valikud ja nende saadavus sõltuvad endiselt turust – kohaliku turu saadavuse ja täielike tingimuste kohta küsige oma edasimüüjalt. Teatud funktsioonide jaoks on vaja sobivat SIM-kaarti koos sobiva andmesidelepinguga, mis nõuab täiendavat tellimust pärast teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Mobiilsideühendust ei saa kõigis asukohtades tagada. InControli tehnoloogiaga seoses kuvatav teave ja kujutised, sealhulgas ekraanid või jadad, sõltuvad valitud suvanditest tarkvaravärskenduste, versioonikontrolli ja muude süsteemi/visuaalsete muudatuste osas. Täielikud tingimused leiatesiin.


3Saadaval ainult teatud turgudel.


4Nõutav on InControl Remote, Secure Tracker või Secure Tracker Pro tellimus ja InControli konto. Secure Tracker ja Secure Tracker Pro teenused peavad olema aktiveeritud ja sõiduk peab asuma võrgu levialas. Asjakohase funktsiooni kasutamise jätkamiseks pärast esialgset tellimusperioodi peate oma tellimust uuendama ja maksma kohaldatavad pikendamistasud.