JAGUARI TÄISELEKTRI- JA HÜBRIIDAUTOD

Leidke enda jaoks ideaalne kombinatsioon jõudlusest ja efektiivsusest.

Meie elektri- ja hübriidautode valik on julge ja uus väljendus Jaguari legendaarsest jõudlusest, intelligentsetest tehnoloogiatest ja kaunist, progressiivsest disainist.

TÄISELEKTRIMOOTORIGA AUTOD

JAGUAR I-PACE

Meie esimene täiselektriline linnamaastur Jaguar I-PACE ühendab maailmatasemel disaini ja sportauto jõudluse ning kiirendab 0–100 km/h 4,8 sekundiga. Ja seda peaaegu täiesti vaikselt ja nullheitmetega.
JAGUAR I-PACE

PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOD

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Meie luksuslinnamaastur pakub põnevat kombinatsiooni pistikhübriidi efektiivsusest, igapäeva praktilisusest, dramaatilisest disainist ja sportlikust juhitavusest.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

E-PACE’il on pistikhübriidi eelised koos kompaktlinnamaasturi rõõmudega. Jaguar E-PACE on ainulaadne kombinatsioon kaunist välimusest, väledusest ja dünaamilisest juhtimisest.

KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOD

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Kerghübriidtehnoloogia kohtub luksusliku jõudlusega. Jaguar F-PACE on põnev kombinatsioon igapäevasest praktilisusest, dünaamilisest juhitavusest ja dramaatilisest disainist.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Meie esimene julgete disainelementide ja efektiivse kerghübriidtehnoloogiaga kompaktlinnamaastur on täiuslik kooslus sportauto kiirusest ja igapäeva efektiivsusest.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Kerghübriidtehnoloogia viib meie kõige täiustatuma ja tõhusama sportsedaani rafineerituse ja jõudluse uuele tasemele.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Luksuslikul äriklassi sedaanil on eristuv disain ja dünaamiline juhitavus. Nüüd on see saadaval kerghübriidtehnoloogiaga, mis tagab suurema efektiivsuse igal sõidul.

Jaguar Land Rover Limited otsib pidevalt võimalusi oma sõidukite, osade ja lisatarvikute tehniliste andmete, disaini ja tootmise täiustamiseks. Muudatused toimuvad jooksvalt ja me jätame endale õiguse sellest mitte ette teatada.