JAGUAR E-PACE

MUDELID

MUDELID

Ainulaadsete omaduste kombinatsioon määrab iga mudeli välimuse ja tunnetuse.

TEHNILISTE ANDMETE PAKETID

Iga pakett sisaldab täiendavaid viimistlusi ja eksklusiivseid funktsioone.

MUDELID

Sõiduki eksklusiivne tõlgendus. Piiratud ajal ja koguses.

VALIGE MUDEL

E‑PACE SE

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

E-PACE R-DYNAMIC S

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

E‑PACE R-DYNAMIC SE

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

E-PACE R-DYNAMIC HSE

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

E‑PACE R‑DYNAMIC BLACK

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

E-PACE 300 SPORT

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

JÄTKAKE AVASTAMIST

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

Lisateave elektriautode kohta.
TUTVUGE
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Tutvuge detailidega. Siit leiate lisateabe mootori võimekuse, auto mõõtmete ja kütusekulu kohta.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID
VALIKUD JA LISAVARUSTUS

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

Lisage E-PACE’ile isikupära või praktilisi lisavarustuskomplekte. Meie lai valik tähendab, et saate oma auto kujundada vastavalt vajadustele.
VAADAKE VALIKUID JA LISAVARUSTUST

††Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest täislaetud akuga, mis vastavad ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto standardteekonnal.

Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike testide põhjal. Arvud võivad sõltuda keskkonnast ja sõidustiilist. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda.


117-tollised 10 kodaraga satiintumehalli viimistlusega valuveljed Style 1005 on standardvarustuses mootoritel D165, P160 ja P200. 18-tollised 5 kodaraga läikivsädeleva hõbedase viimistlusega valuveljed Style 5048 on standardvarustuses kõikidel teistel mootoritel.

217-tollised 10 kodaraga satiintumehalli viimistlusega valuveljed Style 1005 on standardvarustuses mootoritel D165, P160 ja P200. 18-tollised 5 kodaraga satiinmusta kontrastse teemantlõikeviimistlusega valuveljed Style 5118 on standardvarustuses kõikidel teistel mootoritel.

3Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay

4Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/

5Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

6Kehtib ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab hiljem pikendada.

7Pimenurga assistent aitab vältida kokkupõrkeid. Kui Teie auto tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise sõiduki, mis jääb Teie vaateväljast välja, suunab täiustatud rool Teid võimaliku kokkupõrkeohu korral lähenevast sõidukist eemale keerama.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Palun pange tähele, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt osturiigist, auto mootorist ja käigukastist.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige kättesaadavust ja tingimusi oma Jaguar edasimüüjalt. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.

Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.
Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.
App Store on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Google Play Store on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk.
​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​
Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​ ​