TUTVUGE JAGUAR I-PACE'IGA

TUTVUGE JAGUAR I-PACE'IGA

TULEVIKULE MÕTLEV

Voolujooneline välisilme, mis on kujundatud õhutakistuse vähendamiseks.

I-Pace 24MY
SUHTLEMISEKS KLÕPSAKE

GRAATSILINE LIHTSUS

Puhas paigutus ja peen viimistlus. Elegantne õhkkond kõikjal.

TÄISELEKTRILINE

Elektrifitseeritud sooritus. Null heiteid väljalaskest.

KARTMATU VABADUS

Rännake kaugemale sõiduulatuse pärast ärevust tundmata. Reisige enesekindlalt kaugemale Pivi Proga, 1 mis tõstab esile kõik teele jäävad laadimispunktid.

ELEKTRILISE SÕIDU SPETSIFIKATSIOONID

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

470KM**

WLTP oodatav sõiduulatus reaalses maailmas kuni 470 km.

LAADIMISAEG (ALATES)

8,58 tundi*

Täielikult laetud kasutades 11 kW vahelduvvoolu AC laadijat.

HEITKOGUSED

0 CO2

Null-heitmed väljalaskesüsteemist

0-100 KM/H

4,8 sekundit

0-100 km/h 4,8 sekundiga.

REGENERATIIVPIDURDUS

Regeneratiivne pidurdustehnoloogia muudab pidurdamisel tekkiva energia kasutatavaks, võimaldades pikemaid sõite. Valige ise meelepärased seaded, valides soorituse, mugavuse, tõhususe ja ebasoodsate ilmastikutingimuste jaoks ühe neljast JaguarDrive Controli seadistusest.

TÄIUSTATUD VEDRUSTUS

Aktiivne vedrustus langetab auto kiiresti sõites automaatselt, et parandada aerodünaamikat. Adaptive Dynamics süsteem jälgib ja reguleerib vedrustust pidevalt, et saavutada parim tasakaal mugavuse ja väleduse vahel.

TEHNOLOOGIAPÕHINE

Pingutuseta ühenduvus koos teie käsutuses oleva rea tehnoloogiatega.

INTUITIIVNE KAKSIKEKRAAN

Nautige pingevaba suhtlemist puutetundliku kaksikekraaniga Pivi Pro'ga. Meie ühendatud navigeerimissüsteemi abil liigute sujuvalt meediarakenduste, laadimistasemete ja kliimaseadete vahel, ega pea selleks silmist kaotama teed, kuhu lähete1.

JUHTMEVABA LAADIMINE

Laadige oma ühilduvat seadet kasutades juhtmevaba laadimisalust keskkonsoolis.

KLIIMAKSEADED

Loodud tõhususe ja mugavuse tagamiseks. Smart Climate tehnoloogia tajub autos viibijate arvu, loob konkreetsed õhutsoonid ja optimeerib energiatarbimist kuni 30 protsenti.

JUHIABI

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.

ROHKEM INFOT

MUDELID

MUDELID

Vaadake täielikku mudelivalikut ja tehnilisi andmeid.
ÜLEVAADE

ÜLEVAADE

Innovatsioon ja disain täiuslikus tasakaalus.

**Vaadake WLTP näitajaid.
Esitatud näitajad on tootja ametlike testide tulemused täielikult laetud akuga, mis vastavad EL-i õigusaktidele. Ainult võrdluse eesmärgil. Reaalse maailma näitajad võivad erineda. Energiakulu ja sõiduulatuse näitajad võivad erineda sõltuvalt teguritest nagu sõidustiil, keskkonnatingimused, koormus, rattad, paigaldatud lisaseadmed, tegelik marsruut ja aku seisund. Sõiduulatuse näitajad põhinevad seeriaauto näitajatel standardiseeritud marsruudil.


*Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas, kuid mitte ainult: aku vanus, seisund, temperatuur ja aku laetus; kasutatud laadimisseade ja laadimise kestus.


1Olenevalt turu mobiilsidevõrgust, signaalist ja kliendikontost. Ühendatud navigeerimine nõuab täiendavat tellimust pärast teie Jaguari edasimüüja soovitatud esialgse perioodi lõppu.


Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmandate osapoolte teenused ja nende saadavus sõltuvad jätkuvalt turust – kohaliku turu saadavust ja täielikke tingimusi küsige oma Jaguari edasimüüjalt. Teatud funktsioonidega kaasneb tellimus, mis vajab edasist uuendamist pärast teie jaemüüja soovitatud esialgse perioodi lõppu. Mobiilsidevõrgu ühenduvust ei saa kõigis asukohtades tagada. InControli tehnoloogiaga seoses kuvatav teave ja kujutised, sealhulgas ekraanid või jadad, sõltuvad tarkvaravärskendustest, versioonikontrollist ja muudest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete kaubamärgid. Teatud Alexa funktsioonid sõltuvad nutika kodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vaja Amazoni kontot.


MeridianTMon ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme väljaga seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd kaubamärk.