JAGUAR F-PACE

MUDELID

MUDELID

Ainulaadsete omaduste kombinatsioon määrab iga mudeli välimuse ja tunnetuse.

TEHNILISTE ANDMETE PAKETT

Iga pakett sisaldab täiendavaid tehnilisi ja eksklusiivseid funktsioone.

MUDELID

Sõiduki eksklusiivne tõlgendus. Piiratud ajal ja koguses.

SV

Tipptasemel disain ja isikupärastamine.

VALIGE MUDEL

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

F‑PACE SE

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

F-PACE R-DYNAMIC S

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

F‑PACE R-DYNAMIC SE

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

F-PACE R-DYNAMIC HSE

Spetsifikatsioonid hetkega

Spetsifikatsioonid hetkega

Põhiomadused

Põhiomadused

JÄTKAKE AVASTAMIST

F-PACE SVR

F-PACE SVR

5-liitrise ülelaaduriga V8 mootori ja 286 km/h tippkiirusega on F-PACE SVR Jaguari ülima jõudlusega linnamaastur.
TUTVUGE SELLE MUDELIGA
PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

Pistikhübriidautoga F-PACE naudite elektrirežiimis sõites väiksemat kütusekulu ja nullheitmeid.
TUTVUGE
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Tutvuge detailidega.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID
ÜLEVAADE

ÜLEVAADE

Tutvuge, mis muudab sõidu F-PACE’iga tõeliselt tähelepanuväärseks.
UURIGE ÜLEVAADET

††Vaadake WLTP arvnäitajaid
Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2 ja kütusekulu võib varieeruda sõltuvalt ratta paigaldusest ja valikulistest lisadest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.​​

1 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/. 3 InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab hiljem pikendada. Jaguari rakendus InControl Remote on alla laaditav Apple’i või Google Play poest. 4 Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab hiljem pikendada.
5 Pimenurga assistent aitab vältida kokkupõrkeid. Kui Teie auto tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise sõiduki, mis jääb Teie vaateväljast välja, suunab täiustatud rool Teid võimaliku kokkupõrkeohu korral lähenevast sõidukist eemale keerama.


Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) ja riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle. ​​


Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda, palun küsige oma Jaguari edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc. kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vajalik Amazoni konto.


Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd. registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.
Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.