TEENINDUS, HOOLDUS JA REMONT

TEENINDUS, HOOLDUS JA REMONT

ÜLEVAADE

Teie Jaguar on loodud elamusteks ja pulsi tõstmiseks ning see on tunne, mida soovite igal autosõidul kogeda. Sellepärast on meil lai valik tooteid ja teenuseid, mis on Teile auto omamisel abiks ja kasuks.

ORIGINAALOSAD

ORIGINAALOSAD

Hoidke oma Jaguar autentse ja tõelisena. Kõikidele Jaguari originaalosadele kehtib 24-kuuline piiramatu läbisõidu garantii, mis võimaldab palju kilomeetreid muretult sõita.
HOOLDUSAJALUGU VEEBIS

HOOLDUSAJALUGU VEEBIS

Nautige iga kord mugavat digitaalset hooldusandmete värskendamist, kui hooldate oma autot Jaguari tunnustatud teeninduskeskuses. Kui ostsite oma Jaguari enne 2013. aasta juulit, saate end registreerida, et auto hooldusajaloole ligi pääseda – juhul kui Te ei ole seda veel teinud.

ADBLUE™-GA TÄITMINE MAKSAB 29.99 RRP

Hooldusel pakume nüüd heitgaasivedeliku AdBlue™ lisamist tootja soovitatud paagitasemeni hinnaga 29.99 RRP, olenemata vajatavast kogusest.* Kui olete ostnud Jaguari hooldusplaani, saate tasuta täitmise oma edasimüüjalt. Palun tutvuge tingimustega\*.
ADBLUE™-GA TÄITMINE MAKSAB 29.99 RRP
REMONT

REMONT

Ei midagi vähemat kui range vastavus standarditele. Auto remontimiseks ei ole paremat kohta kui Jaguari tunnustatud teeninduskeskus.
AUTOPARGI JA ETTEVÕTTE AUTODE JÄRELHOOLDUS

AUTOPARGI JA ETTEVÕTTE AUTODE JÄRELHOOLDUS

Auto järelhooldusel teeme Teiega koostööd, et Te ei peaks oma tööpäeva katkestama. Jaguari edasimüüjate võrgustik mõistab ärikasutaja vajadusi ja pakub laia teenustevalikut, mis katavad Teie vajadused Teie tööpäeva häirimata.

EURO 6

Selgitame, mida tähendavad EURO 6 heitkoguseid käsitlevad reeglistikud meie autodele, autojuhtidele ja keskkonnale.
EURO 6
TALVINE SÕIT

TALVINE SÕIT

Iga sõit peaks Jaguariga olema sama põnev kui esimesel korral, olenemata aastaajast. Selleks, et Teie Jaguar oleks kogu talve suutlik, jälgige meie ekspertide nõuandeid – kaitske end ja oma autot.
MOOTORIÕLI CASTROL

MOOTORIÕLI CASTROL

Iga Jaguari mootor on loodud töötama mootoriõliga Castrol. See on põhjus, miks Castrol EDGE Professional on meie ainus soovitatud mootoriõli.
TAGASITULEK JA TAASKASUTUS

TAGASITULEK JA TAASKASUTUS

Võite taaskasutuses meie peale kindel olla. Vastavalt ELi õigusaktile End of Life Vehicle võtame tagasi kõik müügil olevad autod ja starterakud.