TUTVUGE JAGUARI E-PACE'IGA

TUTVUGE JAGUARI E-PACE'IGA

JÕUD JA MEELEKINDLUS

Enesekindla hoiakuga skulptuurne välisilme. Täiustatud kaugtulede tehnoloogiaga leedesituled lõikuvad iseloomuliku Gloss Black monogrammi suunas.

E-Pace 24MY
SUHTLEMISEKS KLÕPSAKE

ELEGANTNE VIIMISTLUS

Iga interjööri detail on täpselt viimistletud; alates kriketipalli õmblustest kuni monogramm-mustrini pöördlülititel, Coventry istmetel ja Jaguari peatoel.
KOOSTAGE OMA

VÕIMSUS JA VÄLEDUS

Vabastage elektriline sooritus, milele aluseks on Jaguari inseneritöö.

NUTIKAD SÕIDUREŽIIMID

Hübriidrežiim Hybrid Mode optimeerib tõhusust. Säästurežiim Save Mode salvestab aku laetuse, et saaksite energiat EV-režiimis kasutusele võtta – ideaalne sõitmiseks läbi linna puhta õhu tsoonide.
ELEKTRILINE SÕIDUULATUS
NUTIKAS LAADIMINE

SPETSIFIKATSIOONID

0-100 KM/H

7,3 sekundit

Jaguar E-PACE P270e kiirendab 0-100 km/h 7,3 sekundiga.

MAKSIMAALNE VÕIMSUS

269 Hj

198kW Jaguar E-PACE P270e.

HEITKOGUSED (ALATES)

33 g/km ††

EV režiimis väljalaskesüsteemi heitgaaside kogus null.

PAKIRUUMI MAHUTAVUS

601 liitrit

Märgmaht mõõdetuna vedelikuga täidetud pakiruumi simuleerides.

REAGEERIV JUHITAVUS

Reageerige eesolevale teele reaalajas. Jaguar E-PACE'i lisavarustuses olev Adaptive Dynamics reguleerib automaatselt auto vedrustust, käiguvahetust ja roolimist, et tagada optimaalne sõidukogemus. Configurable Dynamics'i abil sobitage kõik oma sõidustiili järgi.

ENESEKINDLUS KÕIGIS TINGIMUSTES

Võtke oma Jaguar E-PACE'i sooritus oma kontrolli alla, valides ühe neljast JaguarDrive Controli seadistustest. Optimeerige sooritust, mugavust või tõhusust. Ebasoodsate ilmastikutingimuste korral valige režiim Vihm, Jää ja Lumi, et reguleerida automaatselt mootori- ja piduriseadeid maksimaalse haarduvuse saavutamiseks.

ÜHENDUVUS JA MUGAVUS

Pingutuseta toimiv ühenduvus. Teid ümbritsev tehnoloogia.

PÜSIGE ÜHENDUSES

Ülim sõidukaaslane. Ühendage Pivi Proga1 läbi elegantse 11,4-tollise kumera puuteekraani koos Alexa hääljuhtimisega. Hoidke kõik uuena üle-õhu tarkvara värskenduste abil.

HINGAKE KERGELT

Lisavarustuses sõitjateruumi õhupuhastussüsteem mõõdab siseõhu kvaliteeti, aktiivselt skaneerides ja samal ajal filtreerides sissetulevat õhku saasteainetest, nagu tolm ja õietolm.

OLGE KURSIS

Keskenduge teele. Valige konfigureeritav 12,3-tolline interaktiivne ekraan (Interactive Driver Display IDD) ja tuuleklaasinäidik, millele kuvatakse silmapilgu jooksul haaratavat olulist teavet.

JUHIABI

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.

TAKISTUSTETA VAATED

Hoidke selja taha jääval teel silm peal, kasutades tahavaatepeeglit ClearSight.5 Olenemata sellest, kas tegemist on täidetud pakiruumiga või pikka kasvu reisijatega tagaistmel, tagab reaalajas videovoog selge vaate.
KOOSTAGE OMA

UURIGE EDASI

MUDELID

MUDELID

Vaadake täielikku mudelivalikut ja tehnilisi andmeid.
ÜLEVAADET

ÜLEVAADET

Võrratu mitmekülgsus koos silmapaistva Jaguari disainiga.

††Vaadake WLTP arve

Esitatud arvud on tootja ametlike testide tulemused, mis vastavad EL-i õigusaktidele täielikult laetud akuga. Ainult võrdluse eesmärgil. Reaalse maailma näitajad võivad erineda. CO2-heite, kütusesäästu, energiakulu ja sõiduulatuse näitajad võivad erineda sõltuvalt sõidustiilist, keskkonnatingimustest, pakiruumi täituvusest, ratastest, lisaseadmetest, tegelikust marsruudist ja aku seisundist. Sõiduulatuse näitajad põhinevad standardiseeritud marsruudil liikunud seeriasõiduki näitajatel.


1Ühendatud navigeerimine nõuab täiendavat tellimust teie Jaguari edasimüüja soovitatud esialgse perioodi järel.

2Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay pakutavad teenused sõltuvad funktsioonide saadavusest teie riigis. Lisateabe saamiseks vaadake https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto pakutavad teenused sõltuvad funktsioonide saadavusest teie riigis. Lisateabe saamiseks vaadake https://www.android.com/auto/.

4Ainult ühilduvad nutitelefonid.

5Lisavarustusena saadaolev funktsioon. Vastavalt kohalikele määrustele. Kui bifokaal- või varifokaal-kasutajad ei saa ClearSighti digitaalse tahavaatekaamera kuva fookust reguleerida sobivaks, võivad nad igal ajal naasta tahavaatepeegli režiimi.


Lisavarustusena pakutavad funktsioonid ja nende saadavus võivad olenevalt sõiduki spetsifikatsioonist (mudel ja jõuajam) ja turust erineda või nende paigaldamiseks tuleb eelnevalt paigaldada muid funktsioone. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga või konfigureerige oma sõiduk veebis.


Autojuhid peaksid lisafunktsioone kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuhid peavad tagama, et neil on kogu aeg sõiduki üle täielik kontroll.


Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmandate osapoolte teenused ja nende saadavus sõltuvad jätkuvalt turust – kohaliku turu saadavust ja täielikke tingimusi küsige oma Jaguari edasimüüjalt. Teatud funktsioonidega kaasneb tellimus, mis vajab edasist uuendamist teie edasimüüja soovitatud esialgse tähtaja järel. Mobiilsidevõrgu ühenduvust ei saa kõigis asukohtades tagada. InControli tehnoloogiaga seoses kuvatav teave ja kujutised, sealhulgas ekraanid või jadad, sõltuvad tarkvaravärskendustest, versioonikontrollist ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest vastavalt valitud seadetele. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete kaubamärgid. Teatud Alexa funktsioonid sõltuvad nutika kodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vaja Amazoni kontot.


MeridianTM on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme väljaga seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd kaubamärk.


Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc kaubamärk. Rakenduda võivad Apple Inc. lõppkasutaja tingimused.


Android Auto on ettevõtte Google LLC kaubamärk.