PLATINUM

jaguar platinium

Tehnohooldusprogramm PLATINUM

Sõit peaks olema tõrgeteta ja turvaline ka siis, kui autoga on juba paar aastat sõidetud ja tehasegarantii on lõppenud. Usaldage oma auto pärast garantii lõppu Jaguari väljaõppe saanud tehnikute hoolde, et Teie sõiduk oleks alati hooldatud ja töötaks nii nagu varem. Teie väärtuslik auto vajab ka vanemana erilist hoolt, kuid see ei pea tähendama plaanitud hoolduskulude suurenemist.

Platinum teenindus on loodud klientidele, kelle Jaguar sõiduk on 4 aasta vanune või vanem. Valides hooldusprogrammi PLATINUM, kogete kergendust ja kindlustunnet, kui sõidukit on kontrollinud ja hooldanud Jaguari koolitatud personal ning kasutatud on originaalvaruosi. Lisaks tavapärasele hooldusele allahindlusele kehtib sama suur allahindlus ka kojameeste vahetamisele.

TEHNOHOOLDUSPROGRAMM PLATINUM SISALDAB JÄRGMIST

1. Plaaniline hooldus, mis põhineb sõiduki hooldusintervallil

2. Kojameeste vahetamisele pakutakse sama suur allahindlust nagu tavapärasele hooldusele.

3. Sõiduki elektrooniline tervisekontroll

Margipõhiselt koolitatud tehnik teeb põhjaliku, üle 20-punktilise tervisekontrolli. Kui hoolduse käigus tuvastatakse probleeme, antakse Teile sellest teada ja kõik kiireloomulised asjad parandatakse visiidi ajal.
jaguar service
jaguar service

TEHNOHOOLDUSPROGRAMMI PLATINUM HIND

Teie väärtuslik sõiduk vajab ka vanemana erilist hoolt, kuid see ei pea tähendama hoolduskulude suurenemist. Platinum teenindus järgid dünaamilist hinnastust vastavalt auto vanusele. Mida vanem on sõiduk, seda suurem on ka allahindlus soovituslikust jaehinnast. Näiteks, kui teie auto on 6 aasta vanune rakendub teie autole -10% allahindlus tavahinnast.

AUTO VANUS ALLAHINDLUS PLAANILISEST HOOLDUSEST *
0 0
1 0
2 0
3 0
4 -5%
5 -5%
6 -10%
7 -10%
8 -15%
9 -15%
10 -20%
10+ -20%

* allahindlus tööjõule ja varuosadele

Koolitatud tehnikute kvaliteetse töö tagab originaalvaruosade kasutamine. Originaalosad sobivad ideaalselt Teie sõidukiga ning neile kehtib üheaastane osagarantii.

JAGUARI REMONT – JÄTKE OMA JAGUAR PROFESSIONAALIDE HOOLDE

Valige eksperdid, kes teavad Jaguarist absoluutselt kõike. Kui toote oma Jaguari meie juurde, võite olla kindel, et Teie auto eest hoolitseb professionaalide tiim, kelle eesmärk on viia Teie Jaguar uuele tasemele.

Ametlik Jaguari teenindus sisaldab järgmist:
  • Remont vastavalt Jaguari juhistele ja spetsifikatsioonidele
  • Ainult Jaguari originaalvaruosad, millele kehtib üheaastane garantii
  • Originaaltööriistad ja -seadmed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele
  • Ülemaailmsetele standarditele vastava professionaalidest koosnev tiim, kus end pidevalt täiendatakse ja tõesti Teie Jaguarist hoolitakse
jaguar service