PLATINUM

Tehnohooldusprogramm PLATINUM

Sõit peaks olema tõrgeteta ja turvaline ka siis, kui autoga on juba paar aastat sõidetud ja tehasegarantii on lõppenud. Usaldage oma auto pärast garantii lõppu Jaguari väljaõppe saanud tehnikute hoolde, et Teie sõiduk oleks alati hooldatud ja töötaks nii nagu varem. Teie väärtuslik auto vajab ka vanemana erilist hoolt, kuid see ei pea tähendama plaanitud hoolduskulude suurenemist.

Programm PLATINUM on mõeldud klientidele, kelle Jaguari tehasegarantii on lõppenud ja sõiduki mudeliaasta on 2019 või varasem. Valides hooldusprogrammi PLATINUM, kogete kergendust ja kindlustunnet, kui sõidukit on kontrollinud ja hooldanud Jaguari koolitatud personal ning kasutatud on originaalvaruosi. Lisaks tavapärasele hooldusele allahindlusele kehtib sama suur allahindlus ka kojameeste vahetamisele.

TEHNOHOOLDUSPROGRAMM PLATINUM SISALDAB JÄRGMIST

1. Plaaniline hooldus, mis põhineb sõiduki hooldusintervallil

2. Kojameeste vahetamisele pakutakse sama suur allahindlust nagu tavapärasele hooldusele.

3. Sõiduki elektrooniline tervisekontroll

Margipõhiselt koolitatud tehnik teeb põhjaliku, üle 20-punktilise tervisekontrolli. Kui hoolduse käigus tuvastatakse probleeme, antakse Teile sellest teada ja kõik kiireloomulised asjad parandatakse visiidi ajal.
jaguar service

TEHNOHOOLDUSPROGRAMMI PLATINUM HIND

Teie väärtuslik sõiduk vajab ka vanemana erilist hoolt, kuid see ei pea tähendama hoolduskulude suurenemist. Programmi Platinum hinnakujundus järgib dünaamilist ja progressiivset hinnakujundusmeetodit, mis põhineb sõiduki mudeliaastal. Mida vanem on sõiduk, seda suurem on ka allahindlus soovituslikust jaehinnast. Näiteks, kui Teie auto mudeliaasta on 2016, saate 10% allahindlust tavapärasest plaanilise hoolduse hinnast.

MUDELIAASTA ALLAHINDLUS PLAANILISEST HOOLDUSEST *
2023 0
2022 0
2021 0
2020 0
2019 -5%
2018 -5%
2017 -10%
2016 -10%
2015 -15%
2014 -15%
2013 -20%
2012 -20%
2011 -20%


* allahindlus tööjõule ja varuosadele

Koolitatud tehnikute kvaliteetse töö tagab originaalvaruosade kasutamine. Originaalosad sobivad ideaalselt Teie sõidukiga ning neile kehtib üheaastane osagarantii.

JAGUARI REMONT – JÄTKE OMA JAGUAR PROFESSIONAALIDE HOOLDE

Valige eksperdid, kes teavad Jaguarist absoluutselt kõike. Kui toote oma Jaguari meie juurde, võite olla kindel, et Teie auto eest hoolitseb professionaalide tiim, kelle eesmärk on viia Teie Jaguar uuele tasemele.

Ametlik Jaguari teenindus sisaldab järgmist:
  • Remont vastavalt Jaguari juhistele ja spetsifikatsioonidele
  • Ainult Jaguari originaalvaruosad, millele kehtib üheaastane garantii
  • Originaaltööriistad ja -seadmed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele
  • Ülemaailmsetele standarditele vastava professionaalidest koosnev tiim, kus end pidevalt täiendatakse ja tõesti Teie Jaguarist hoolitakse