PLATINUM

Erihooldusprogramm Teie Jaguarile alates 5. aastast

PLATINUM

Sõit peaks olema tõrgeteta ja ohutu ka siis, kui olete autoga juba mõned aastad sõitnud. Lubage Land Roveri koolitatud tehnikutel ka pärast garantii lõppu oma auto eest hoolt kanda, et tagada sõiduki hooldus ja töötamine parimal moel. Meie oleme Teie Jaguari loonud ning oskame nende eest hoolitseda.


Kontseptsioon PLATINUM on loodud klientidele, kellel on vähemalt 5 aastat vana Jaguar. PLATINUMi hooldusega tunnete end stressivabalt ja kindlalt – Jaguari koolitatud personal kontrollib ja hooldab Teie sõidukit ning kasutab remontides originaalvaruosi.

Programm PLATINUM sisaldab järgmist

1. Mootoriõli ja filtri vahetus

Regulaarne õlivahetus pikendab mootori eluiga ja toetab selle õiget töötamist. Kasutame Castroli mootoriõli, mis tagab Teie auto mootori töö just nii, nagu peab.

2. Sõiduki tervisekontroll

Kindla sõiduki kaubamärgi väljaõppega tehnik teeb autole üle 20-osalise tervisekontrolli. Kui märkame probleeme, anname Teile teada. Lisatööd teeme vastavalt PLATINUMi hinnakirjale, et kõik mured saaksid kiirelt lahenduse.

HIND R4 ja V6 mootoritele 249 €
V8 mootorile 289€

LISATÖÖD

Väärtuslik auto väärib väärikat hooldust. Kõik tervisekontrolli käigus leitu kirjutatakse üles ja neist teavitatakse elektroonilise platvormi kaudu. Oleme üle vaadatud nii PLATINUMi teenuse kui ka lisatööde hinnad. Enimlevinud lisatöödele, nagu pidurid, filtrid, vedelikud, klaasipuhastid ja süüteküünlad, kehtib PLATINUMi erisoodustus – näiteks varuosadele ja hooldustöödele on allahindlus -20%.

Koolitatud tehnikud teevad kvaliteetset tööd ja kasutavad originaalosi. Originaalosade kasutamine tagab, et kõik sobib Teie autoga ideaalselt. Kõikidele osadele kehtib üheaastane garantii.

Mõned näited lisatöödest (hinna sees on töö ja varuosad)

  • Jaguar XF – tagumised piduriklotsid alates 100 €
  • Jaguar XF – õietolmufilter 29 €
  • Jaguar XF – 2,2-liitrise diisli täiendav veorihm 57 €
  • Jaguar XJ – eesmised pidurikettad (355 mm) 276 €
  • Jaguar XJ – kütusefilter (3-liitrine diisel) 64 €
  • Jaguar XJ – hammasfilter (3-liitrine diisel) 430 €

Meie ametlik edasimüüja tutvustab meelsasti kõiki üksikasju mudelite ühilduvuse kohta. Registreeruge ja me vastame kõigile PLATINUMi teenusega seotud küsimustele.


JAGUARI REMONT – JÄTKE OMA JAGUAR PROFESSIONAALIDE HOOLDE

Valige eksperdid, kes teavad Jaguarist absoluutselt kõike. Kui toote oma Jaguari meie juurde, võite olla kindel, et Teie auto eest hoolitseb professionaalide tiim, kelle eesmärk on viia Teie Jaguar uuele tasemele.

Ametlik Jaguari teenindus sisaldab järgmist:
  • Remont vastavalt Jaguari juhistele ja spetsifikatsioonidele
  • Ainult Jaguari originaalvaruosad, millele kehtib üheaastane garantii
  • Originaaltööriistad ja -seadmed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele
  • Ülemaailmsetele standarditele vastava professionaalidest koosnev tiim, kus end pidevalt täiendatakse ja tõesti Teie Jaguarist hoolitakse