JAGUAR XF

MUDELID

KERETÜÜBID

Sõiduki kuju ja pikkus rõhutavad selle omadusi.

MUDELID

Ainulaadsete omaduste kombinatsioon määrab iga mudeli välimuse ja tunnetuse.

TEHNILISTE ANDMETE PAKETID

Iga pakett sisaldab täiendavaid viimistlusi ja eksklusiivseid funktsioone.

MUDELID

Sõiduki eksklusiivne tõlgendus. Piiratud ajal ja koguses.

VALIGE MUDEL

SALOON
XF

XF SALOON S

SPETSIFIKATSIOONID HETKEGA

SPETSIFIKATSIOONID HETKEGA

D200 AWD AUTO MHEV

Tippkiirus km/h

230

Kiirendus 0-100 km/h sekundiga

7,8

Kombineeritud kütusekulu, l / 100 km

4,7
PÕHIOMADUSED

PÕHIOMADUSED

VÄLIMUS
 • Premium LED headlights with signature DRL
 • Elektrilised ja soojendusega küljepeeglid
RATTAD JA VALIKUD
 • 18-tollised valuveljed
SALONG JA SISUSTUSDETAILID
 • 10 toonis seadistatav salongi meeleoluvalgustus
 • Kahetsooniline kliimaseade
ISTMED JA SISEVIIMISTLUS
 • 12 asendisse reguleeritavad esiistmed ja käsitsi 2 asendisse reguleeritavad peatoed
 • DuoLeather seats
INFO JA MEELELAHUTUS
 • Pivi koos 11,4-tollise puuteekraaniga
 • Nutitelefoni pakett koos Apple CarPlay®1 ja Android Auto™-ga2
JUHIABISÜSTEEMID
 • Tagurduskaamera
 • Parkimisandurid ees ja taga
 • Kiirushoidik ja kiiruspiirik
 • Euro NCAPi viietärnihinnang

JÄTKAKE AVASTAMIST

TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID
GALERII

GALERII

Vaadake Jaguar XF-i pilte ja videoid.
VAADAKE GALERIID
ÜLEVAADE

ÜLEVAADE

Avaldab muljet nii seest kui ka väljast.
TUTVUGE ÜLEVAATEGA

Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP testide põhjal vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2 ja kütusekulu näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest. NEDC2 on arvnäitajad, mis on arvutatud valitsuse valemi põhjal WLTP arvudest ja mis on võrdsed vana NEDC testi andmetega. See võimaldab rakendada õiget maksukäsitlust.
Vaadake WLTP arvnäitajaid.

Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2 ja kütusekulu näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.
Sisaldab juhti kaaluga 75 kg, autovedelikke ja kütust 90% ulatuses.
± Esitatud arvud pärinevad NEDC2st, mis on arvutatud tootja ametlike testide põhjal. Arvud võivad sõltuda keskkonnast ja sõidustiilist. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda.


1 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.

3 Kehtib ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastast tellitavaid teenuseid, midda saab pikendada pärast esialgset tähtaega.

4 Pimenurga assistent aitab vältida kokkupõrkeid. Kui Teie auto tuvastab sõiduraja vahetamise ajal teise sõiduki, mis jääb Teie vaateväljast välja, suunab täiustatud rool Teid võimaliku kokkupõrkeohu korral lähenevast sõidukist eemale keerama.


Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.


Palun pange tähele, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt osturiigist, mootorist ja käigukastist.


Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Jaguari edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. nControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.


Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android Auto on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk.

App Store on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Google Play Store on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk.​​

Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​ ​