MEIE UNIKAALNE NELIKVEOTEHNOLOOGIA

JAGUARI TÄIUSTATUD NELIKVEOSÜSTEEM

Nelikveo kasutuselevõtuks oma autodes vaatasid Jaguari insenerid hoolikalt üle iga turul oleva süsteemi. Kuid ükski neist ei suutnud pakkuda seda ainulaadset elamust, mida kliendid Jaguarilt ootavad. Lahendus oli töötada välja Jaguari nelikvedu koos Intelligent Driveline Dynamics tehnoloogiaga.

ENNETAV, MITTE REAGEERIV

Erinevalt teistest AWD-süsteemidest suudab IDD veojõu kadu ennetada, selle asemel, et lihtsalt sellele reageerida. Kohe kui süsteem tuvastab veojõu kao, edastab see pöördemomendi ratastele, millel on parem haarduvus, et tagada katkematu sõidunauding.
IDD on ainus AWD-süsteem, mis suudab seda teha, tagades suurema stabiilsuse, juhi enesekindluse ja meelerahu igasugustes tingimustes.

KOHANDUV PINNASETUNDLIKKUS

Jaguar on välja töötanud veel ühe tehnoloogia, mis töötab IDD-süsteemiga paralleelselt. Kohanduv pinnasetundlikkus suudab eristada erinevat veojõudu eeldavaid pinnasetüüpe, nagu muda, jää, kruus ja lumi, ning tagab eri tingimustes ideaalselt jaotatud pöördemomendi.

Jaguari AWD sedaanid XF ja XE lülituvad eri pindade jaoks loodud kahe režiimi vahel automaatselt. AWD linnamaasturil F-PACE on ka kolmas režiim, et optimeerida veojõudu sügavas lumes või kruusal. Olenemata pinnasest leiab kohanduv pinnasetundlikkus parima viisi auto teel hoidmiseks.

OMA KLASSI PARIM NELIKVEDU

Jaguari AWD koos IDD-ga on parim saadaolev nelikveosüsteem suure võimsusega autode jaoks, mis kohandub pidevalt, et tagada optimaalne tasakaal haarduvuse ja jõudluse vahel. Selle kerge ja vähest hooldust nõudev tehnoloogia pakub tavatingimustes tagarattaveo tõhusust ning vajaduse korral nelikveo stabiilsust. Süsteemi võimekus prognoosida ja ennetada veojõu kadu tähendab, et jõudlust saab alati pidada prioriteediks. Teisisõnu see, mida Jaguarid on alati teinud.