Kohtu muljetavaldava jõudluse, kiiruse ja dünaamilisusega.

INSPIREERIV DISAIN

Vabasta meeli avardav ilu, mis tekitab igal teekonnal unustamatut naudingut. Tuginedes oma algupärasele disainile, on F-PACE’i välimus, sõiduelamus ning tunnetus nagu ei ühelgi teisel linnamaasturil. Kapott on viimistletud, raamides silmapaistvama ja insenertöö täpsusega valmistatud iluvõre, mis on inspireeritud Jaguarile omasest monogramm-mustrist.

TULEVIKKU VAATAV TEHNOLOOGIA

Aitab lõpututest menüüdest. Lõpp segastele käsklustele. Jaguari muljetavaldav ja sujuv autosisene info- ja meelelahutussüsteem Pivi võimaldab 80% ülesannetest teha vaid ühe või kahe puudutusega. Kõik on avaekraanil.

ÜLIM JÕUDLUS

Täiustatud viis, kuidas F-PACE toob sinuni oma sportliku iseloomu, on tõeliselt hämmastav. 8-käiguline automaatkäigukast on uskumatult tundlik, sujuv ja efektiivne. Kui valida JaguarDrive Control'is dünaamiline režiim, muutuvad kiirendus ja käiguvahetuspunktid teravamaks ning veelgi tundlikumaks.

PUHAS MEELERAHU

Nautige kindlustunnet, mida pakub Jaguari viieaastane tootjagarantii või 150 000 km läbisõit (sõltuvalt sellest, kumb täitub enne). Kui mõni osa vajab tootmisvea tõttu remonti või väljavahetamist, teeb seda Jaguari volitatud remonditöökoda, kasutades Jaguari originaalvaruosi – ja see on Teile tasuta.

Tutvu Jaguar F-PACE’iga lähemalt ja laadi alla kataloog.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•Inchape Motors Finland OY / Inchcape JLR Finland OY privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)