Laske oma loomingulisus valla. Tutvuge Jaguar F-PACE’iga.

Laske oma loomingulisus valla. Tutvuge Jaguar F-PACE’iga.

F-PACE on kohal ja ka kohe saadaval.

Tere tulemast maailma, kus elegants kohtub jõudlusega ning kus stiil ja funktsionaalsus sujuvalt sulanduvad. Jaguar F-PACE pole lihtsalt erakordne luksusmaastur – see on sõiduk, mis inspireerib Teie igapäevaelu, toidab kirge ja avab piiritu loovuse.

DISAIN

DISAIN

F-PACE näeb välja, liigub ja tundub nagu tõeliselt eriline ​maastur ning tugineb oma algupärastele disainilahendustele. Kapott on rafineeritud ning seda raamib silmapaistev ja täpse disainiga esivõre, mis on inspireeritud meie monogramm-mustrist. Salong on puutetundlik ja luksuslik. Erinevates värvitoonides peenelt viimistletud Luxteci, DuoLeather või Windsori nahast istmed harmoneeruvad kvaliteetsete spoonidega.
JÕUDLUS

JÕUDLUS

Rafineeritud viis, kuidas F-PACE oma sportlikku sooritust rõhutab, on tõeliselt muljet avaldav. 8-käiguline automaatkäigukast on uskumatult tundlik, sujuv ja efektiivne. Jaguar Drive Controli dünaamilises sõidurežiimis* muutub kiirendus ja käiguvahetus teravamaks ja reageerivamaks. Kohandatava dünaamika* abil saab seadistusi muuta nii, et mootori reaktsioon, käiguvahetus ja rool sobiksid just Teie sõidustiiliga.
ÜHENDUS

ÜHENDUS

Muljet avaldav ja sujuv autosisene info- ja meelelahutussüsteem Pivi võimaldab Teil 80% ülesannetest teha vaid ühe või kahe puudutusega. Kõik on avaekraanil. Nutitelefonisarnane liides on ümberkujundatud, sellel on intuitiivne 11,4-tolline puuteekraan, mis võimaldab Teil liikuda just nende funktsioonide juurde, mida vajate. Nüüd saate ka oma nutitelefoni* juhtmevabalt ühendada ja nautida ühilduvaid lemmikrakendusi.
5-AASTANE GARANTII

5-AASTANE GARANTII

Nautige kindlustunnet, mida pakub Jaguari viieaastane* tootjagarantii või 150 000 km läbisõit (sõltuvalt sellest, kumb täitub enne). Kui mõni osa vajab tootmisvea tõttu remonti või väljavahetamist, teeb seda Jaguari volitatud remonditöökoda, kasutades Jaguari originaalvaruosi – ja see on Teile tasuta.

Olete valmis Jaguar F-PACE’iga tutvuma? Meil on laos suur valik F-PACE’i mudeleid, mis on valmis koju viimiseks.   


Võtke meiega ühendust, et leppida kokku proovisõit ja kogeda Jaguar F-PACE'i.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)