TEABE KASUTAMINE

Need privaatsuspõhimõtted sätestavad, kuidas kasutab Inchcape Motors Estonia OÜ (edaspidi: Inchcape) teavet, mida esitate veebilehe www.jaguar.ee vahendusel.


Inchcape’i eesmärk on kaitsta kõigi kasutajate privaatsust. See privaatsusteade annab selge ülevaate Inchcape’i andmetöötlustavadest.
Me ei kogu teavet üksikisikute kohta (edaspidi: isikuandmed), välja arvatud juhul, kui nad esitavad sellist teavet kindlal eesmärgil ja teadlikult. Veebilehel kuuluvad sellise teabe alla näiteks:

  • Teie nimi,
  • Teie e-posti aadress.

Kogu Inchcape’ile edastatav teave (edaspidi: andmed) edastatakse andmebaasi ja me töötleme seda, et saata üksikisikutele veebilehega seotud uudisteateid ja jälgida veebilehe kasutamist.

Mõnel juhul kogume teavet, mis ei võimalda konkreetse isiku tuvastamist. Seda laadi teave on näiteks:

  • Teie kasutatava veebilehitseja tüüp;
  • Teie arvuti operatsioonisüsteemi tüüp;
  • veebilehe domeeninimi, millelt meie veebilehele edasi liikusite.


Juurdepääs

Külastades meie veebilehte annate meile võimaluse paigutada teie arvutisse küpsiseid (cookie). Nad on ohutud ja ei võimalda teie isikut tuvastada.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.