TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 28 400 EUR soodsamalt.

JAGUAR I-PACE

WORLD CAR AWARDS WINNER

Kõik Jaguarid erinevad teistest teedel liikuvatest sõidukitest. Ka täielikult elektrijõul töötamine ei muuda seda. Nullist ehitatud uus Jaguar I PACE on täielikult akutoitel töötav elektrisõiduk (BEV). Nii välimuselt kui ka sõiduomadustelt põnev Jaguar I-PACE on maailma nutikaim 5-istmeline sportauto.

JAGUAR I-PACE ERIPAKKUMINE NÜÜD ALATES 72 900 EUR

LIGIKAUDNE KUUMAKSE 792 EUR


Teenuse pakkuja on Swedbank Liising AS. Tutvuge teenuse tingimustega www.swedbank.ee, vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Näide: Krediidi kulukuse määr on 2,27%, vara hind 74 289,00 € km-ga, sissemakse 15,5%, periood 5 aastat, jääkväärtus 31%, lepingutasu 620 €, intress 6 kuu EURIBOR + 1,89% aastas (14.05.2020 oli 6 kuu EURIBOR –0,142%; EURIBORi negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga; EURIBOR võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 55 290,46 €. Krediidi kogukulu on 55 349,02 €. Koostatud pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustest.

JAGUAR I-PACE - GOLDEN STEERING WHEEL

JAGUAR I-PACE VÕIDAB MAINEKA AUHINNA KULDNE ROOL PARIMA LINNAMAASTURI EEST

Suurbritannia Jaguari täiselektriline linnamaastur võitis Saksmaa kuulsaima autoauhinna Kuldne Rool. I-PACE triumfeeris keskmise suurusega linnamaasturite kategoorias.

JAGUAR I-PACE JATKAA VOITTOKULKUAAN

JAGUAR I-PACE SAAVUTAS KONKURSIL MAAILMA AASTA AUTO 2019 ENNEOLEMATU KOLMIKVÕIDU

Täiselektriline Jaguar I-PACE saavutas 2019. aasta maailma aasta auto konkursil ajaloolise kolmikvõidu. I-PACE võitis nii ihaldatud aasta auto kui ka aasta autodisaini tiitli, korrates F-PACE’i 2017. aastal saavutatud edu. Samuti nimetati I-PACE aasta ökoautoks.

I-PACE ECOTY

JAGUAR I-PACE ON EUROOPA AASTA AUTO

Hinnati täielikult elektritoitel Jaguar I-PACE Euroopa aasta auto 2019 auhinnagaalal aasta autoks. See on esimene kord, kui Jaguar võitis ihatud auhinna.

I-PACE ENGINE

JAGUAR I-PACE VÕITIS 2019. AASTA MOOTORI (INTERNATIONAL ENGINE AND POWERTRAIN OF THE YEAR) VALIMISEL KOLM TIITLIT

Tulemused kuulutati välja Stuttgardis toimunud näitusel „Engine Expo and The Powertrain Technology Show“. Žüriis oli 70 autoajakirjanikku 31 riigist. Arvesse võeti peamisi omadusi nagu jõudlus, sõiduomadused, energiatõhusus ja täpsus.

Need kolm tiitlit tunnustavad I-PACE’i tehniliselt tipptasemel nullheitega mootorit, mis on kujundatud ja välja arendatud ettevõttesiseselt.

Interior

TUTVUGE I-PACE’I SALONGIGA

I-PACE: ÜKSIKASJAD

LÄBITAV VAHEMAA

LÄBITAV VAHEMAA

Täis akuga on võimalik WLTP-tsüklis läbida 470 km.

JÕUDLUS

JÕUDLUS

Kohene pöördemoment ja nelivedu annavad I PACE’ile sportauto kiirenduse. Auto kiirendab nullist sajani 4,8 sekundiga.

AKU

AKU

I PACE’i 90 kWh aku on valmistatud suure energiatihedusega liitiumioon-elementidest Selle disain ja viimase sõna termojuhtimissüsteem aitab pikendada aku eluiga ja maksimaalse võimsuse kasutusaega.

JÕUALLIKAS

JÕUALLIKAS

I-PACE’il on kaks püsimagnetiga elektrilist sünkroonmootorit. Sarnaselt I TYPE Formula E võidusõiduautoga suudavad need mootorid saavutada 400 hj võimsuse ja 700 Nm pöördemomendi.

MÕÕTMED

MÕÕTMED

I-PACE on väljast kompaktne, kuid seest erakordselt ruumikas. Sõidukis on viis täissuuruses istet, uuenduslik panipaik, märkimisväärne pagasiruum mahuga üle 1453 liitri ning 27-liitrine panipaik ees.

CHARGING

LAADIMINE

50 kW DC kiirlaadijaga, mida võib leida enamikust avalikest laadimispunktidest, on võimalik I-PACE’i tunni ajaga nii palju laadida, et see suudab sõita 270 km.*

* Tegelik laadimisaeg võib erineda sõltuvalt keskkonnatingimustest ja kasutatavast laadijast.

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

Ükskõik, kas Jaguar I-PACE on teie esimene või mitmes elektriauto, selgitage meie laadimisküsimustiku abil välja, kui sujuvalt see sobitud teie elustiiliga.

SOODUSTUSED

SOODUSTUSED

I-PACE’i omanikud saavad elektriautode omanikele mõeldud soodustusi. Soodustuste hulka, mis muudavad igapäevase sõidu mugavamaks ja efektiivsemaks, kuuluvad näiteks riiklikud toetused, väiksem teemaks, soodsam kesklinna sissesõidu maks ning lihtsam juurdepääs ühissõidukiradadele.

Nii välimuselt kui ka sõiduomadustelt põnev I-PACE, mida on lihtne pidada ja millel on hea ühenduvus, on maailma nutikaim viieistmeline sportauto. Looge endale sobiv auto juba täna.

AJAMI ELEKTRIFITSEERIMINE

AJAMI ELEKTRIFITSEERIMINE

I-PACE on eelkõige Jaguar – tõeline juhikeskne auto. Selle elektrimootorid ja ideaalilähedane kaalujaotus saavutavad 700 Nm kohese pöördemomendi ja sportauto kiiruse.

PIIRIDE NIHUTAMINE

PIIRIDE NIHUTAMINE

Elegantse ja äärmiselt aerodünaamilise kujundusega I-PACE, millel on 0,29 Cd madal takistustegur, saavutab efektiivsuse, maksimaalse sõiduulatuse ja stabiilsuse tänu sellele, et lõikab puhtalt läbi õhu. I-PACE pakub põnevust iga nurga alt tänu oma voolujoonelisele keskosale, põnevale mootorikaane õhuvõtuavale ja iseloomulikele tagakumerustele.

SISEMINE RAHU

SISEMINE RAHU

I-PACE ühendab sujuvalt tehnoloogia ja ruumikuse. Salongidisain on puhas ja ülekoormamata, kasutatakse puutetundlikke juhtelemente ja voolujoonelist kujundust. Elektrimootori olemus pakub lisaruumi ja annab rohkem võimalusi muuta I-PACE’i salong veel mugavamaks.

ALATI JUHTPOSITSIOONIL

ALATI JUHTPOSITSIOONIL

I-PACE’i Touch Pro Duo info- ja meelelahutussüsteem hõlbustab kogu autos leiduva tehnoloogia kasutamist. 4G wifiga ühildumine on standardvarustuses ning hulk ühenduvusfunktsioone tähendab seda, et digimaailmaga on lihtne kontakti hoida.

VÕIDUSÕIT UUENDUSTE NIMEL

VÕIDUSÕIT UUENDUSTE NIMEL

Jaguar soovib luua elektriautosid, mis tekitaksid särinat nii sõitmisel kui ka vaatamisel. Jaguar on osalenud Vormel-E võistlustel alates 2016. aastast ning alates 2018. aastast saab I-PACE eTROPHYst maailma esimene täielikult elektrijõul sõitvate autode rahvusvaheline rallisari. Järgmine peatükk võidusõidus uuenduste nimel on alanud.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible