ON AEG MUUTUDA. ON AEG JÄÄDA JAGUARIKS.

Tutvuge uuendatud Jaguar I-PACE’iga esimesena.

JAGUAR I-PACE

WORLD CAR AWARDS WINNER 2019

TUTVUSTAME JAGUARI ESIMESE TÄISELEKTRILISE LINNAMAASTURI UUENDATUD MUDELIT

On aeg muutuda. On aeg jääda Jaguariks.'

Tutvuge uuendatud Jaguar I-PACE’iga esimesena.

Jaguar I-PACE on nüüd varustatud uue kommunikatsioonisüsteemiga Pivi Pro, mis on sama hõlpsalt ja mugavalt kasutatav kui nutitelefon.

Uus valikuline tahavaatepeegel ClearSight parandab nähtavust ja mugavust.

I-PACE’i standardvarustuses on nüüd 11 kW pardalaadija.

Saadaval on uus, valikuline seadmete juhtmevaba laadimine.

Kõik I-PACE’i mudelid on saadaval täiustatud välimusega: atlasshalli viimistlusega iluvõre otsad, täiustatud värvipalett, uued rehvivalikud ja uus, luksuslik pakett Bright.

Uue I-Pace’i esimesed mudelid jõuavad Eestisse 2021. aasta alguses.

I-PACE Limited Edition

Lubage tutvustada -
Jaguar I-PACE 320 Limited Edition

Täiselektriline Jaguar I-PACE 320 avaldab muljet alates esimesest silmapilgust.

Jaguar I-PACE 320 Limited Edition:

  • 320-hobujõuline mootor, nelikvedu
  • Pöördemoment 500 Nm
  • Kiirendus 0-100 km/h vaid 6,4 sekundiga
  • Aku mahutavus 90 kWh
  • Läbisõiduulatus kuni 470 km
  • Hind alates 72 400 eurot

JAGUAR I-PACE - GOLDEN STEERING WHEEL

JAGUAR I-PACE VÕIDAB MAINEKA AUHINNA KULDNE ROOL PARIMA LINNAMAASTURI EEST

Suurbritannia Jaguari täiselektriline linnamaastur võitis Saksmaa kuulsaima autoauhinna Kuldne Rool. I-PACE triumfeeris keskmise suurusega linnamaasturite kategoorias.

JAGUAR I-PACE JATKAA VOITTOKULKUAAN

JAGUAR I-PACE SAAVUTAS KONKURSIL MAAILMA AASTA AUTO 2019 ENNEOLEMATU KOLMIKVÕIDU

Täiselektriline Jaguar I-PACE saavutas 2019. aasta maailma aasta auto konkursil ajaloolise kolmikvõidu. I-PACE võitis nii ihaldatud aasta auto kui ka aasta autodisaini tiitli, korrates F-PACE’i 2017. aastal saavutatud edu. Samuti nimetati I-PACE aasta ökoautoks.

I-PACE ECOTY

JAGUAR I-PACE ON EUROOPA AASTA AUTO 2019

Hinnati täielikult elektritoitel Jaguar I-PACE Euroopa aasta auto 2019 auhinnagaalal aasta autoks. See on esimene kord, kui Jaguar võitis ihatud auhinna.

I-PACE ENGINE

JAGUAR I-PACE VÕITIS 2019. AASTA MOOTORI (INTERNATIONAL ENGINE AND POWERTRAIN OF THE YEAR) VALIMISEL KOLM TIITLIT

Tulemused kuulutati välja Stuttgardis toimunud näitusel „Engine Expo and The Powertrain Technology Show“. Žüriis oli 70 autoajakirjanikku 31 riigist. Arvesse võeti peamisi omadusi nagu jõudlus, sõiduomadused, energiatõhusus ja täpsus.

Need kolm tiitlit tunnustavad I-PACE’i tehniliselt tipptasemel nullheitega mootorit, mis on kujundatud ja välja arendatud ettevõttesiseselt.

Interior

TUTVUGE I-PACE’I SALONGIGA

I-PACE: ÜKSIKASJAD

LÄBITAV VAHEMAA

LÄBITAV VAHEMAA

Täis akuga on võimalik WLTP-tsüklis läbida 470 km.

JÕUDLUS

JÕUDLUS

Kohene pöördemoment ja nelivedu annavad I PACE’ile sportauto kiirenduse. Auto kiirendab nullist sajani 4,8 sekundiga.

AKU

AKU

I PACE’i 90 kWh aku on valmistatud suure energiatihedusega liitiumioon-elementidest Selle disain ja viimase sõna termojuhtimissüsteem aitab pikendada aku eluiga ja maksimaalse võimsuse kasutusaega.

JÕUALLIKAS

JÕUALLIKAS

I-PACE’il on kaks püsimagnetiga elektrilist sünkroonmootorit. Sarnaselt I TYPE Formula E võidusõiduautoga suudavad need mootorid saavutada 400 hj võimsuse ja 700 Nm pöördemomendi.

MÕÕTMED

MÕÕTMED

I-PACE on väljast kompaktne, kuid seest erakordselt ruumikas. Sõidukis on viis täissuuruses istet, uuenduslik panipaik, märkimisväärne pagasiruum mahuga üle 1453 liitri ning 27-liitrine panipaik ees.

CHARGING

LAADIMINE

I-PACE’iga on kaasas kaks laadimiskaablit, millega saab autot laadida nii kodus kui ka avalikus laadimisjaamas.

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

Ükskõik, kas Jaguar I-PACE on teie esimene või mitmes elektriauto, selgitage meie laadimisküsimustiku abil välja, kui sujuvalt see sobitud teie elustiiliga.

SOODUSTUSED

SOODUSTUSED

I-PACE’i omanikud saavad elektriautode omanikele mõeldud soodustusi. Soodustuste hulka, mis muudavad igapäevase sõidu mugavamaks ja efektiivsemaks, kuuluvad näiteks riiklikud toetused, väiksem teemaks, soodsam kesklinna sissesõidu maks ning lihtsam juurdepääs ühissõidukiradadele.

Nii välimuselt kui ka sõiduomadustelt põnev I-PACE, mida on lihtne pidada ja millel on hea ühenduvus, on maailma nutikaim viieistmeline sportauto. Looge endale sobiv auto juba täna.

AJAMI ELEKTRIFITSEERIMINE

AJAMI ELEKTRIFITSEERIMINE

I-PACE on eelkõige Jaguar – tõeline juhikeskne auto. Selle elektrimootorid ja ideaalilähedane kaalujaotus saavutavad 700 Nm kohese pöördemomendi ja sportauto kiiruse.

PIIRIDE NIHUTAMINE

PIIRIDE NIHUTAMINE

Elegantse ja äärmiselt aerodünaamilise kujundusega I-PACE, millel on 0,29 Cd madal takistustegur, saavutab efektiivsuse, maksimaalse sõiduulatuse ja stabiilsuse tänu sellele, et lõikab puhtalt läbi õhu. I-PACE pakub põnevust iga nurga alt tänu oma voolujoonelisele keskosale, põnevale mootorikaane õhuvõtuavale ja iseloomulikele tagakumerustele.

SISEMINE RAHU

SISEMINE RAHU

I-PACE ühendab sujuvalt tehnoloogia ja ruumikuse. Salongidisain on puhas ja ülekoormamata, kasutatakse puutetundlikke juhtelemente ja voolujoonelist kujundust. Elektrimootori olemus pakub lisaruumi ja annab rohkem võimalusi muuta I-PACE’i salong veel mugavamaks.

ALATI JUHTPOSITSIOONIL

ALATI JUHTPOSITSIOONIL

I-PACE’i Touch Pro Duo info- ja meelelahutussüsteem hõlbustab kogu autos leiduva tehnoloogia kasutamist. 4G wifiga ühildumine on standardvarustuses ning hulk ühenduvusfunktsioone tähendab seda, et digimaailmaga on lihtne kontakti hoida.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible