TÄISELEKTRIMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Elektrifitseeritud jõudlus. Nullheitmed.

Meie silmapaistev ja täiselektriline Jaguar I-PACE pakub põnevat kombinatsiooni peaaegu täiesti vaiksest sportauto jõudlusest ja nullheitmetest.

KUIDAS TÄISELEKTRIAUTOD TÖÖTAVAD?

KUIDAS TÄISELEKTRIAUTOD TÖÖTAVAD?

Jaguari täiselektrilise jõudlusega autod töötavad aku ja kahe elektrimootoriga. Täiselektriauto on välise toiteallikaga ühendades ja regeneratiivse pidurisüsteemiga laetav, mis ei vaja bensiini ega diislit ning ei erita heitmeid.
MIS TEEB KOOSELU NENDEGA LIHTSAKS?

MIS TEEB KOOSELU NENDEGA LIHTSAKS?

90 kWh akuga suudab Jaguar I-PACE ühe laadimisega läbida kuni 470 km.*†† Akut saab hõlpsasti laadida öösiti koduse laadija või pistikupesaga või kasutades üha kasvavat laadimisjaamade võrku.
KUIDAS NENDEGA SÕITMINE TUNDUB?

KUIDAS NENDEGA SÕITMINE TUNDUB?

Puhas elektriline jõuülekanne on uskumatult vaikne, sel on sujuv ja kohe reageeriv kiirendus ning sujuv käiguvahetus. Sportauto kiiruse saamiseks paigutasime aku telgede vahele, andes madala raskuskeskme ja peaaegu ideaalse kaalu jaotuse. Täiselektriline Jaguar I-PACE kiirendab 4,8 sekundiga 0–100 km/h.

KUIDAS TÄISELEKTRIAUTOT LAADIDA?

Täiselektriautosid saab laadida kasutades professionaalset kodust laadijat ja pistikupesa või avalikku, nt spordisaalide, kaubanduskeskuste või maanteel asuvat laadimisjaama.

LAADIMISKIIRUSED KODUS<sup>1</sup>

LAADIMISKIIRUSED KODUS1

  • 7 kW vahelduvvoolu koduse laadijaga üleöö laadimiseks kulub 12,75 tundi. 35 km sõiduulatuse laadimiseks kulub üle 60 minuti.
  • Pistikupesas laadimiseks kulub üle 48 tunni. 8 km sõiduulatuse laadimiseks kulub 60 minutit.
LAADIMISKIIRUSED AVALIKES LAADIMISJAAMADES<sup>1</sup>

LAADIMISKIIRUSED AVALIKES LAADIMISJAAMADES1

  • 7 kW vahelduvvoolu avaliku laadimisjaama laadijaga kulub 35 km sõiduulatuse laadimiseks 60 minutit.
  • 50 kW alalisvoolu avaliku laadimisjaama kiirlaadijaga kulub 62 km sõiduulatuse laadimiseks 15 minutit.
  • 100 kW vahelduvvoolu avaliku laadimisjaama kiirlaadijaga kulub 127 km sõiduulatuse laadimiseks 15 minutit.
MIS MÕJUTAB SÕIDUULATUST?

MIS MÕJUTAB SÕIDUULATUST?

Täiselektriauto ainus energiaallikas on aku. Seepärast mõjutavad Teie sõidustiil, salongis kasutatavad funktsioonid ja isegi sõidutingimused Teie auto üldist sõiduulatust.
KAS ELEKTRIAUTO SÄÄSTAB RAHA?

KAS ELEKTRIAUTO SÄÄSTAB RAHA?

Madalamad jooksvad kulud, odavamad elektritariifid võrreldes bensiini ja diisliga ning märkimisväärsed maksusoodustused on vaid mõned viisid, miks elektrile üleminek aitab igal aastal raha säästa.
KUI PIKK ON AKU GARANTII?

KUI PIKK ON AKU GARANTII?

Jaguar I-PACE’i terviklikul 90 kWh akul on 8-aastane garantii või 160 000 km (100 000 miili) läbisõiduulatus (sõltub sellest, kumb täitub varem).

Milline neist on Teile õige?

Vastake viiele väiksele küsimusele oma sõiduharjumuste kohta, et näha, kas järgmiseks sobib Teile diisel-, bensiini- või elektrimootoriga auto.

JAGUAR I-PACE

Meie esimene täiselektriline linnamaastur Jaguar I-PACE ühendab maailmatasemel disaini ja sportauto jõudluse ning kiirendab 0–100 km/h 4,8 sekundiga. Ja seda peaaegu täiesti vaikselt ja nullheitmetega.
JAGUAR I-PACE

JÄTKAKE ELEKTRIAUTOGA TUTVUMIST

PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Nautige elektrimootori paindlikkust igapäevasteks pendelsõitudeks ja bensiinimootorit pikemateks sõitudeks.
KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Kerghübriidmootor taaskasutab pidurdamisel tavaliselt kaotsi läinud energiat ja kasutab seda bensiini- või diiselmootori töös.

Jaguar Land Rover Limited otsib pidevalt võimalusi oma sõidukite, osade ja lisatarvikute tehniliste andmete, disaini ja tootmise täiustamiseks. Muudatused toimuvad jooksvalt ja me jätame endale õiguse sellest mitte ette teatada.


*Ametlikud kütusekulu näitajad: puuduvad; näitajad I-PACE’i kohta: kombineeritud kulu 22–25,2 kWh / 100 km. CO2 heitmed: 0 g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 470 km. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. Energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.


Vaadake I-PACE’i WLTP arvnäitajaid


1Laadimisaeg võib sõltuda erinevatest teguritest, muu hulgas aku laadimise olekust ja ajast, aku temperatuurist ja tegelikust kasutusest.


CO2 kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.