ELEKTRIAUTOD TEIE AUTOPARKI JA ETTEVÕTTELE

Laadige oma ettevõte märkimisväärse kokkuhoiu ja jätkusuutlikkusega.

Kui ühendate oma autopargi Jaguari elektrimootori maailmaga, on Teil potentsiaali oma tööviisi laadida. Nullheitmed, vähendatud jooksvad kulud ja märkimisväärsed rahalised stiimulid on vaid mõned põhjused, miks liituda elektrirevolutsiooniga.

VÄHENDATUD AMETIAUTO MAKSUD

Elektriautodel on tavaliselt väiksemad maksumäärad kui bensiini- ja diiselmootoriga autodel. Teie ettevõte võib saada kasu ka allahindlushüvitiselt, millega arvutatakse sõiduki väärtus Teie aastakasumist maha.
VÄHENDATUD AMETIAUTO MAKSUD
NULLHEITMED

NULLHEITMED

Jaguari täiselektrimootoriga ja täiselektriauto režiimis pistikhübriidautod suudavad saavutada maksimaalse võimsuse nullheitmetega. See aitab vähendada Teie ettevõtte üldist mõju keskkonnale ja edastada kuvandit, millega näitate pühendumust jätkusuutlikule ettevõtlusele.
MADALAD AKTSIISI- JA REGISTREERIMISTASUD

MADALAD AKTSIISI- JA REGISTREERIMISTASUD

Elektriauto aktsiis on tavaliselt madalam või puudub sootuks. Riikides, kus saab erinumbrimärke osta või neid saab loterii teel, on elektriautodel väiksemad kulud ja maksud.
VÄIKSEMAD TEENINDUSKULUD

VÄIKSEMAD TEENINDUSKULUD

Kuna täiselektrimootori jõuülekannetel on vähem liikuvaid osasid kui bensiini- või diiselmootoritel ning regeneratiivne pidurdus on sujuvam, on hoolduskulud väiksemad.
SOODUSHINNAD LAADIMISSEADMETELE

SOODUSHINNAD LAADIMISSEADMETELE

Paljudes riikides pakuvad valitsused töökohtadele laadimisskeeme, mis võivad olulised vähendada töökoha ja kommunaalhoonete laadimisjaamade ostu- ja paigalduskulusid.
MUGAVUS JA LIGIPÄÄSETAVUS

MUGAVUS JA LIGIPÄÄSETAVUS

Mõnedes linnades on elektriautodel lubatud kasutada bussiradasid. Tavaliselt ei lisandu ka ummikute, heitmete ja parkimisega seotud kulusid.
KÜTUSESÄÄST

KÜTUSESÄÄST

Elektrienergia hind on kilomeetri kohta madalam kui bensiinil või diislil, mistõttu on igapäevane sõit täiselektri- ja pistikhübriidautodega odavam. Autojuhid saavad veelgi säästa, kui kasutavad kodust laadijat odavama öise elektritariifi ajal.

MUUTKE OMA SÕIDUD ELEKTRILISEKS

Suhelge meie pühendunud tiimiga ja tehke järgmised sammud oma ettevõtte elektrifitseerimiseks Jaguari elektriautodega.

JAGUARI TÄISELEKTRI- JA HÜBRIIDAUTOD

Kogege Jaguari elektrifitseeritud jõudluse maailma meie täiselektri- ja hübriidautode valikuga.
JAGUARI TÄISELEKTRI- JA HÜBRIIDAUTOD

Jaguar Land Rover Limited otsib pidevalt võimalusi oma sõidukite, osade ja lisatarvikute tehniliste andmete, disaini ja tootmise täiustamiseks. Muudatused toimuvad jooksvalt ja me jätame endale õiguse sellest mitte ette teatada.