KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Jaguari jõudlus täiustatud kütusesäästuga

Jaguari kerghübriidtehnoloogia taaskasutab intelligentselt pidurdamisel tavaliselt kaotsi läinud energiat ja kasutab seda mootori võimsuse suurendamiseks, et saavutada suurem efektiivsus.

KUIDAS KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOD TÖÖTAVAD?

KUIDAS KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOD TÖÖTAVAD?

Meie kerghübriidmootoriga autodes on nutikalt kombineeritud Jaguari efektiivsed Ingeniumi bensiini- või diiselmootorid ja võimas põranda all asuv aku, nii et mootorit saab tühikäigul, pidurdamisel või seistes välja lülitada. Pidurdamisel tavaliselt kaotsi läinud energia kogutakse kokku ja salvestatakse, et seda taaskasutada.
MILLISED ON KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTO EELISED?

MILLISED ON KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTO EELISED?

Kerghübriidmootori rafineeritud, elektriline jõuülekanne vähendab süsinikheitmeid ja kütusekulu, olles ideaalne tiheda liiklusega linnas ja ummikutes sõites. Mootori suurenenud võimsus tekitab paigalt minekul hoogsa ja lineaarse kiirenduse ning mõjub nii jõudlusele.

Milline neist on Teile õige?

Vastake viiele väiksele küsimusele oma sõiduharjumuste kohta, et näha, kas järgmiseks sobib Teile diisel-, bensiini- või elektrimootoriga auto.

JAGUARI KERGHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOSID

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Kerghübriidtehnoloogia kohtub luksusliku jõudlusega. Jaguar F-PACE on põnev kombinatsioon igapäevasest praktilisusest, dünaamilisest juhitavusest ja dramaatilisest disainist.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Meie esimene julgete disainelementide ja efektiivse kerghübriidtehnoloogiaga kompaktlinnamaastur on täiuslik kooslus sportauto kiirusest ja igapäeva efektiivsusest.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Kerghübriidtehnoloogia viib meie kõige täiustatuma ja tõhusama sportsedaani rafineerituse ja jõudluse uuele tasemele.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Luksuslikul äriklassi sedaanil on eristuv disain ja dünaamiline juhitavus. Nüüd on see saadaval kerghübriidtehnoloogiaga, mis tagab suurema efektiivsuse igal sõidul.

JÄTKAKE ELEKTRIAUTOGA TUTVUMIST

TÄISELEKTRIMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

TÄISELEKTRIMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Jaguari täiselektrimootori tehnoloogia tagab sportauto jõudluse nullheitmetega.
PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTODE ÜLEVAADE

Nautige elektrimootori paindlikkust igapäevasteks pendelsõitudeks ja bensiinimootorit pikemateks sõitudeks.

Jaguar Land Rover Limited otsib pidevalt võimalusi oma sõidukite, osade ja lisatarvikute tehniliste andmete, disaini ja tootmise täiustamiseks. Muudatused toimuvad jooksvalt ja me jätame endale õiguse sellest mitte ette teatada.


*Ametlikud kütusekulu näitajad: puuduvad; näitajad I-PACE’i kohta: kombineeritud kulu 22–25,2 kWh / 100 km. CO2 heitmed: 0 g/km. Elektriline läbisõiduulatus: kuni 470 km. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. Energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.


Vaadake I-PACE’i WLTP arvnäitajaid


^ CO2heitmed, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest.