TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMID (ADAS)

Auto möödub sillast

JUHIABI REŽIIM

Sisaldab kokkupõrke hoiatust, sõidurajal püsimise abi, kiiruse ületamise hoiatust ja kiirusepiirangu muutmise hoiatust.

JDX auto kaasaegne rool
JDX auto kaasaegne rool

SÕIDUOMADUSED

InControl sisaldab standardseid ja lisavarustena saada olevaid sõiduabi funktsioone, mis aitavad teil oma Land Roverist maksimumi võtta, pakkudes võimalikult ohutut sõitu kõikjal, kuhu otsustate minna. Pöörduge oma edasimüüja poole, et leida teile parimad võimalused.

Hädapidurdustehnoloogia vektorillustratsioon

HÄDAPIDURDUS

Hädapidurdus võib aidata vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate või jalgratastega. Kuvab hoiatuse ähvardava kokkupõrke korral ja rakendab automaatselt pidureid, kui midagi ette ei võeta.
Jaguari sõiduraja abi jälgimise süsteem

SÕIDURAJA HOIDMISE ABI

Sõiduraja hoidmise abi tuvastab, kui teie sõiduk kogemata sõidurajalt välja triivib ja rakendab roolile korrigeerivat pöördemomenti, julgustades teid sõidukit tagasi juhtima.
PIMEALA ABI

PIMEALA ABI

Pimeala abi2aitab teil sõidurada turvalisemalt vahetada, kuna küljepeeglis süttib väike hoiatustuli, kui teie sõiduk tuvastab pimealas teise sõiduki. Täiendav roolimiskorrektsioon julgustab teid võimaliku kokkupõrke tuvastamisel sõiduki eemale juhtima.
Liiklusmärkide tuvastamise tehnoloogia

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE KOOS ADAPTIIVSE KIIRUSPIIRIKUGA

Kuvab selgelt näidikulaual või lisavarustusena saada oleval tuuleklaasinäidikul kiiruspiiranguid ja möödasõitu keelavaid märke. Aktiveerituna kasutab adaptiivne kiiruspiiraja liiklusmärkide tuvastamise funktsiooni,3 et teie sõiduki kiirust vastavalt reguleerida.
Auto sõiduseisundi vektorillustratsioon

JUHI SEISUNDI JÄLGIMINE

Juhi seisundi jälgmine tuvastab, kui hakkate tundma unisust, jälgides roolimehhanismi sisendeid ning piduri ja gaasipedaali kasutamist, et anda teile varakult hoiatus, kui teil on vaja teha paus.
Tagumise kokkupõrke monitori vektorillustratsioon

TAGUMINE KOKKUPÕRKE MONITOR

Tagumine kokkupõrkemonitor suudab tuvastada, kui tagant lähenev sõiduk ei aeglusta kiirust ja kujutab endast potentsiaalset kokkupõrkeohtu. Seejärel üritab süsteem juhti hoiatada pidurdamisvajaduse kohta, vilgutades automaatselt ohutulesid.

PARKIMISFUNKTSIOONID

Aitab teil oma Land Roveriga manööverdada linna kõige kitsamatesse parkimiskohtadesse. Küsige oma edasimüüjalt, millised valikud teile kõige paremini sobivad.

Eesmine ja tagumine parkimistuvastus

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Teeb manööverdamise veelgi lihtsamaks. Esi- ja tagapõrkeraual paiknevad andurid aktiveeritakse käsitsi või siis, kui on valitud tagurdpidikäik. Parkimisel näete puuteekraanil ja saate helilist tagasisidet, kui lähedal olete takistustele.
Tagumise liikluse jälgimise vektorillustratsioonid

TAGUMINE LIIKLUSMONITOR

Tagumine liiklusmonitor hoiatab teid mõlemalt poolt lähenevate sõidukite, jalakäijate või muude ohtude eest. Eriti kasulik parkimiskohalt välja tagurdamisel.
Sõidukist ohutu väljumise tehnoloogia vektorillustratsioonid

SÕIDUKIST OHUTU VÄLJMISE JÄLGIMINE

Sõidukist ohutu väljumise jälgimine aitab reisijatel sõidukist turvaliselt väljuda, näidates uksel valgustatud hoiatust, kui tuvastatakse lähenev oht, näiteks mööduvad sõidukid ja jalgratturid.

LOOGE OMA

Kasutage konfiguraatorit, et kujundada enda täiuslik Jaguar.

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Luksuslik linnamaastur, praktiline ja tõhus.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Jaguari esimene kompaktne linnamaastur on ainulaadne kombinatsioon heast välimusest, väledusest ja dünaamilisest sõidust.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Tutvustame Jaguari esimest täiselektrilist linnamaasturit.
JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

Pulssi kiirendav puhas Jaguari sportauto.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Kõige eesrindlikum, tõhusam ja peenem sportsedaan, mida Jaguar on eales tootnud.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Luksuslik ärisedaan omanäolise disaini, dünaamilise sõidu ja tipptehnoloogiaga.

*Kui teie sõiduk tuleb panna enamaks 10 tunniks transpordi- või teenindusrežiimi, võtke abi saamiseks ühendust Tracking Call Centeriga.


1Tähtis: GSR II turgudel ja/või NCAP turgudel olevad sõidukid naasevad igal süütetsüklil High-režiimile. Mitte-GSR II ja/või mitte-NCAP turgudel jääb valitud juhiabirežiim sõiduki mällu ja seda ei muuda süütetsükkel. Sõltumata turust jätab sõiduk meelde Custom-režiimis juhi poolt valitud seadistused. GSRII (General Safety Regulation II) on ohutusõigusakt, mis jõustus uute mudelite puhul 2022. aastal ja hakkab kehtima juba turule toodud mudelitele 2024. aastal.
2InControli funktsioonid, valikud ja nende saadavus sõltuvad endiselt turust – kohaliku turu saadavuse ja täielike tingimuste kohta küsige oma edasimüüjalt. Teatud funktsioonide jaoks on vaja sobivat SIM-kaarti koos sobiva andmesidelepinguga, mis nõuab täiendavat tellimust pärast teie edasimüüja soovitatud esialgse tähtaja möödumist. Mobiilsideühendust ei saa kõigis asukohtades tagada. InControli tehnoloogiaga seoses kuvatav teave ja kujutised, sealhulgas ekraanid või jadad, sõltuvad valitud suvanditest tarkvaravärskenduste, versioonikontrolli ja muude süsteemi/visuaalsete muudatuste osas. Täielikud tingimused leiate siit.
3Nõutav InControli konto. Asjakohase funktsiooni kasutamise jätkamiseks pärast esialgset tellimusperioodi peate oma tellimust uuendama ja tasuma kohaldatavad pikendamistasud.
4Sõltub võrguühendusest.
5Nõutav on InControl Remote, Secure Tracker või Secure Tracker Pro tellimus ja InControli konto. Secure Tracker ja Secure Tracker Pro teenused peavad olema aktiveeritud ja sõiduk peab asuma võrgu levialas. Asjakohase funktsiooni kasutamise jätkamiseks pärast esialgset tellimusperioodi peate oma tellimust uuendama ja tasuma kohaldatavad pikendamistasud.


†Lisateabe saamiseks laadige alla ja kasutage rakendust iGuide.

Laadige alla Apple'i iGuide

Laadige alla iGuide Androidile

Lisavarustusena saada olevad funktsioonid ja nende saadavus võivad olenevalt sõiduki spetsifikatsioonist (mudel ja jõuajam) ja turust erineda või nende paigaldamiseks tuleb paigaldada muid funktsioone. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga või konfigureerige oma sõiduk veebis.


Autojuhid peaksid auto funktsioone kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Juhid peavad tagama, et neil on kogu aeg sõiduki üle täielik kontroll.

Ainult ühilduvad nutitelefonid.