TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMID (ADAS)

Auto möödub sillast

JUHIABI REŽIIM

Sisaldab kokkupõrke hoiatust, sõidurajal püsimise abi, kiiruse ületamise hoiatust ja kiirusepiirangu muutmise hoiatust.

JDX auto kaasaegne rool
JDX auto kaasaegne rool

SÕIDUOMADUSED

InControl sisaldab standardseid ja lisavarustena saada olevaid sõiduabi funktsioone, mis aitavad teil oma Land Roverist maksimumi võtta, pakkudes võimalikult ohutut sõitu kõikjal, kuhu otsustate minna. Pöörduge oma edasimüüja poole, et leida teile parimad võimalused.

Hädapidurdustehnoloogia vektorillustratsioon

HÄDAPIDURDUS

Hädapidurdus võib aidata vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate või jalgratastega. Kuvab hoiatuse ähvardava kokkupõrke korral ja rakendab automaatselt pidureid, kui midagi ette ei võeta.
Jaguari sõiduraja abi jälgimise süsteem

SÕIDURAJA HOIDMISE ABI

Sõiduraja hoidmise abi tuvastab, kui teie sõiduk kogemata sõidurajalt välja triivib ja rakendab roolile korrigeerivat pöördemomenti, julgustades teid sõidukit tagasi juhtima.
PIMEALA ABI

PIMEALA ABI

Pimeala abi2aitab teil sõidurada turvalisemalt vahetada, kuna küljepeeglis süttib väike hoiatustuli, kui teie sõiduk tuvastab pimealas teise sõiduki. Täiendav roolimiskorrektsioon julgustab teid võimaliku kokkupõrke tuvastamisel sõiduki eemale juhtima.
Liiklusmärkide tuvastamise tehnoloogia

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE KOOS ADAPTIIVSE KIIRUSPIIRIKUGA

Kuvab selgelt näidikulaual või lisavarustusena saada oleval tuuleklaasinäidikul kiiruspiiranguid ja möödasõitu keelavaid märke. Aktiveerituna kasutab adaptiivne kiiruspiiraja liiklusmärkide tuvastamise funktsiooni,3 et teie sõiduki kiirust vastavalt reguleerida.
Auto sõiduseisundi vektorillustratsioon

JUHI SEISUNDI JÄLGIMINE

Juhi seisundi jälgmine tuvastab, kui hakkate tundma unisust, jälgides roolimehhanismi sisendeid ning piduri ja gaasipedaali kasutamist, et anda teile varakult hoiatus, kui teil on vaja teha paus.
Tagumise kokkupõrke monitori vektorillustratsioon

TAGUMINE KOKKUPÕRKE MONITOR

Tagumine kokkupõrkemonitor suudab tuvastada, kui tagant lähenev sõiduk ei aeglusta kiirust ja kujutab endast potentsiaalset kokkupõrkeohtu. Seejärel üritab süsteem juhti hoiatada pidurdamisvajaduse kohta, vilgutades automaatselt ohutulesid.

PARKIMISFUNKTSIOONID

Aitab teil oma Land Roveriga manööverdada linna kõige kitsamatesse parkimiskohtadesse. Küsige oma edasimüüjalt, millised valikud teile kõige paremini sobivad.

Eesmine ja tagumine parkimistuvastus

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Teeb manööverdamise veelgi lihtsamaks. Esi- ja tagapõrkeraual paiknevad andurid aktiveeritakse käsitsi või siis, kui on valitud tagurdpidikäik. Parkimisel näete puuteekraanil ja saate helilist tagasisidet, kui lähedal olete takistustele.
Tagumise liikluse jälgimise vektorillustratsioonid

TAGUMINE LIIKLUSMONITOR

Tagumine liiklusmonitor hoiatab teid mõlemalt poolt lähenevate sõidukite, jalakäijate või muude ohtude eest. Eriti kasulik parkimiskohalt välja tagurdamisel.
Sõidukist ohutu väljumise tehnoloogia vektorillustratsioonid

SÕIDUKIST OHUTU VÄLJMISE JÄLGIMINE

Sõidukist ohutu väljumise jälgimine aitab reisijatel sõidukist turvaliselt väljuda, näidates uksel valgustatud hoiatust, kui tuvastatakse lähenev oht, näiteks mööduvad sõidukid ja jalgratturid.

LOOGE OMA

Kasutage konfiguraatorit, et kujundada enda täiuslik Jaguar.

JAGUAR F-PACE

JAGUAR F-PACE

Luksuslik linnamaastur, praktiline ja tõhus.
JAGUAR E-PACE

JAGUAR E-PACE

Jaguari esimene kompaktne linnamaastur on ainulaadne kombinatsioon heast välimusest, väledusest ja dünaamilisest sõidust.
JAGUAR I-PACE

JAGUAR I-PACE

Tutvustame Jaguari esimest täiselektrilist linnamaasturit.
JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

Pulssi kiirendav puhas Jaguari sportauto.
JAGUAR XE

JAGUAR XE

Kõige eesrindlikum, tõhusam ja peenem sportsedaan, mida Jaguar on eales tootnud.
JAGUAR XF

JAGUAR XF

Luksuslik ärisedaan omanäolise disaini, dünaamilise sõidu ja tipptehnoloogiaga.

*If your vehicle needs to be put in Transport Mode or Service Mode for more than 10 hours, please contact the Tracking Call Centre to request assistance.


1Tähtis: GSR II turgudel ja/või NCAP turgudel olevad sõidukid naasevad igal süütetsüklil High-režiimile. Mitte-GSR II ja/või mitte-NCAP turgudel jääb valitud juhiabirežiim sõiduki mällu ja seda ei muuda süütetsükkel. Sõltumata turust jätab sõiduk meelde Custom-režiimis juhi poolt valitud seadistused. GSRII (General Safety Regulation II) on ohutusõigusakt, mis jõustus uute mudelite puhul 2022. aastal ja hakkab kehtima juba turule toodud mudelitele 2024. aastal.
2InControl features, options and their availability remain market dependent - check with your Retailer for local market availability and full terms. Certain features require an appropriate SIM with a suitable data contract which will require further subscription after the initial term advised by your Retailer. Mobile connectivity cannot be guaranteed in all locations. Information and images displayed in relation to the InControl technology, including screens or sequences, are subject to software updates, version control and other system/visual changes depending on options selected. Full terms and conditions can be found here.
3InControl account required. To continue using the relevant feature after its initial subscription period, you will need to renew your subscription and pay the applicable renewal charges.
4Dependent on network connectivity.
5InControl Remote, Secure Tracker or Secure Tracker Pro subscription and InControl account required. Secure Tracker and Secure Tracker Pro services need to be activated and the vehicle must be in an area with network coverage. To continue using the relevant feature after its initial subscription period, you will need to renew your subscription and pay the applicable renewal charges.


†Lisateabe saamiseks laadige alla ja kasutage rakendust iGuide.

Laadige alla Apple'i iGuide

Laadige alla iGuide Androidile

Lisavarustusena saada olevad funktsioonid ja nende saadavus võivad olenevalt sõiduki spetsifikatsioonist (mudel ja jõuajam) ja turust erineda või nende paigaldamiseks tuleb paigaldada muid funktsioone. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga või konfigureerige oma sõiduk veebis.


Autojuhid peaksid auto funktsioone kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Juhid peavad tagama, et neil on kogu aeg sõiduki üle täielik kontroll.

Compatible smartphones only.