Omanikule

Jaguar Hooldus

Ainult Jaguari volitatud esindus suudab Teile tagada kindlustunde, et Teie autot hooldatakse vaid kvalifitseeritud tehnikute poolt, kes kasutavad originaalosi ning järgivad üksikasjalikult Jaguari poolt ette kirjutatud hooldusprogrammi.

Kõiki Jaguari volitatud esinduste tehnikuid koolitatakse pidevalt kasutama Jaguari poolt heaks kiidetud tööriistu, seadmeid, tehnoloogiaid ja tehnikat.

Jaguari volitatud esindustes kasutatakse vaid originaalseid Jaguari varuosasid, mis on valmistatud samade kriteeriumide alusel nagu osad, mis algselt auto küljes on.

Vaid meie hooldame Teie autot Jaguari poolt ette nähtud nõuete alusel. Ärge võtke mõttetuid riske – usaldage spetsialiste ning broneerige oma autohooldus siin.

Lisaks pidevale arendustööle meie sõidukite osas, soovime pidevalt parandada ka meie teenindust ja hooldusteenuseid. Selleks palume Teie abi: täitke meie teenuste täiustamise küsimustik ning seeläbi saame teada, kuidas saaksime olla veelgi paremad. Küsimustiku leiate siit. Täname teid abi eest.

Jaguari maanteeabi +372 6979164

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible