TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

UUS XF SPORTBRAKE

Selgelt Jaguar. XFi otsustav disain paistab massi seast silma.

JAGUAR XF ERIPAKKUMINE

Hind alates 57 700 EUR


SALOON VÕI SPORTBRAKE

Saad XFiga dünaamilise sõidukogemuse hoolimata sellest, kas otsustad soliidse Salooni või stiilselt mitmekülgse Sportbrake’i kasuks.


TÄNAPÄEVANE ILU, PROGRESSIIVNE STIIL

Uus XF on jõuline ja sportlik. Kaunid kumerused toovad suurepäraselt esile kindla hoiaku. Enesekindel püstine iluvõre ja kapoti keskmise kumeruse sügavad jooned tugevdavad mudeli iseteadlikkust. Piki keret jookseb üksainus elegantne kaar, mis ümbritseb auto tagaosas isikupäraseid LED-tagatulesid, mille kujundus on inspiratsiooni saanud mudelilt F-TYPE.

5 tärni EURO NCAP ohutustestis

Jaguar XF saavutas maksimaalsed 5 tärni Euro NCAP 2015 ohutustestis.

Pakkudes kokkupõrkel suurepärast kaitset, saavutas XF kõrged tulemused kõigis kategooriates, sealhulgas "Kaassõitja ja jalakäija" ning on üks kõrgemalt hinnatud mudeleid oma segmendis.
XF on varustatud erinevate aktiivse ohutuse süsteemidega, nagu näiteks Autonoomne Hädapidurdusabi, suurendades sellega turvalisuse taset.

Jaguar XF 2016 - LIGHTWEIGHT, INSTINCTIVE, RESPONSIVE

KERGE, INTUITIIVNE, TUNDLIK

Tänu Jaguari alumiiniumkonstruktsioonile on uus XF oma klassis üks kergemaid autosid. Seetõttu on mudel varasematest veelgi tõhusam, käituskulud on väiksemad ja CO2-heitkogus vaid 119 g/km. Uue XF-i kerge topeltõõtshark-esivedrustus ja Integral Linki tagavedrustus suurendavad oluliselt sõidumugavust ja juhitavust. Aktiivvedrustus Adaptive Dynamics kohandab auto seadistusi olude ja sõidustiili järgi. Peale selle annab mudelilt F-TYPE tuletatud konfigureeritav dünaamika veelgi rohkem võimalusi uue XF-i laitmatu stabiilsuse isikupärastamiseks.

Jaguar XF 2016 - INNOVATION FROM START TO STOP

INNOVATSIOON ALGUSEST LÕPUNI

XF-i meelelahutus- ja teabesüsteem InControl Touch võimaldab teil sõpradega sidet pidada ja pakub ajaviidet. Süsteemi saab kasutada valikulise 10,2-tollise puuteekraani graafilise liidese kaudu, mis toetab nipsamis- ja venitusliigutust ning mille reaktsiooniaeg on mugavalt kiire. Jaguari nutikas tehnoloogia aitab täiustada teie sõiduelamust. Saate olulise teabe, näiteks navigatsioonijuhised, enda ees kuvada täpselt seal, kus soovite: kas lasertehnoloogia abil esiklaasil või näidikupaneeli konfigureeritaval 12,3" täiskõrglahutusega TFT-ekraanil. Tundlik, intuitiivne ja sujuvalt integreeritud Jaguari tehnoloogia pakub lahendusi, mis rikastavad teie sõidukogemust.

Jaguar XF 2016 - CRAFTED TO PERFECTION

SUUREPÄRANE KUJUNDUS

Uus XF on täis valikuvõimalusi ja luksust. See on koht, kus kvaliteetmaterjalidest on loodud keskkond, mis pakub puhast ja kõikehõlmavat mugavust. Vajutage punast käivitusnuppu ja XF ärkab otsekui ellu. Ventilatsiooniavad pöörduvad teie poole, käiguvalits JaguarDrive Selector tõuseb sujuvalt, mootor möirgab ja mööda teie selgroogu jooksevad põnevusvärinad. Rõõmu jätkub ka XF-i tagaistmetel reisijatele, kes saavad nautida klassi parimat põlveruumi. Olenemata sellest, kus istute, loovad uue XF-i tänapäevane kujundus, külluslik loomulik valgus ja meisterlik koostekvaliteet ruumika ja õdusa õhkkonna.

DESIGNED FOR LIFE

DISAINITUD ELU TARVIS

XF ei tee mingeid kompromisse otsustava stiili, mitmekülgsuse ja ohutuse vahel. Kaasaegsed juhti abistavad tehnoloogiad lubavad sul olla kindel, et XF on disainitud tagama sinu ohutust, ning et selle praktiline pagasiruum, nagu ka uuenduslike ja mugavate funktsioonide valik toetavad sinu eluviisi.

Kuvatud sõiduk: XF S Sportbrake koos paigaldatud lisavarustusega (turust olenev).

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible