TÄISELEKTRILINE JAGUAR I‑PACE

SILMAPAISTVAD DETAILID

ELEKTRILINE JÕUDLUS

Põnev võimsus ja dünaamika. Nullheitmed. Kõik, mida võiksite Jaguari täiselektrilise jõudlusega linnamaasturilt oodata.

LÄBISÕIDUULATUS

LÄBISÕIDUULATUS

Sellised tegurid, nagu näiteks temperatuur ja sõidukiirus võivad mõjutada elektriauto läbisõiduulatust. Kasutage läbisõiduulatuse kalkulaatorit ja saage teada, kui kaugele I-PACE Teid viia saab.
TUTVUGE

LÄBISÕIDUULATUS

470 Km

(292 miili)††

Sõitke täislaetud akuga kuni 470 km*.
WLTP arvnäitaja. Tegelikud arvud võivad erineda sõltuvalt Teie sõidustiilist.

LAADIMISAEG

8,5 tundi*


Aku täislaadimiseks 11 kW vahelduvvoolu laadijat kasutades kulub vaid 8,5 tundi*. Ideaalne koduseks üleöö laadimiseks. Aeg põhineb 11 kW koduse laadija kasutamisel.

HEITMED

0 CO2< sub>/span>


Nautige nullheitmeid.

KIIRENDUS

4,8

sekundit

Kiirendab 0–100 km/h 4,8 sekundiga.

TEHNOLOOGIA

Sujuvalt integreeritud tehnoloogiad muudavad I‑PACE’i funktsioonide ja Teie ühendatud seadmete kasutamise lihtsaks.

Info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro on sama tuttav kui nutitelefon, Põhiteave, nagu näiteks navigatsiooniseade1, meedia ja kontaktid, on ühe puute kaugusel.
PIVI PRO
INFORMATSIOON HETKEGA
HELISÜSTEEM MERIDIAN AUDIO
VEEBIPAKETT ONLINE JA ANDMESIDEPAKETIGA WI-FI
RAKENDUS JAGUAR GO I-PACE

RAKENDUS JAGUAR GO I-PACE

Rakendus GO I-PACE näitab, kuidas Jaguar I-PACE Teie ellu võiks sobida. See näitab Teile fakte ja arvnäitajaid nii, nagu oleksite autot tegelikult juhtinud. Sealhulgas on teekonna kaardid, prognoositav aku kestvus ja kasutus, lähimad laadimisjaamade asukohad ja kulude kokkuhoiu hinnang.
LAADIGE ALLA iOSILE LAADIGE ALLA ANDROIDILE
RAKENDUS JAGUAR REMOTE

RAKENDUS JAGUAR REMOTE

Rakendus Jaguar Remote4 võimaldab Teil nutitelefoni kaudu I-PACE’iga suhelda. Kontrollige oma aku laetust, auto laadimise olekut, laadimiskiirust, hinnangulist elektrilist läbisõiduulatust ja teisi indikaatoreid. Alustage ja lõpetage laadimine, hallake laadimistariife ja määrake maksimaalne laetuse tase.
JAGUARI TEHNILINE TUGI OPTIMISED ASSISTANCE JA SOS-KÕNE

JAGUARI TEHNILINE TUGI OPTIMISED ASSISTANCE JA SOS-KÕNE

Jaguari tehnilise toe rakendusega saate rikke korral helistada otse Jaguari tehnilise toe tiimile. Raske õnnetuse korral ühendab SOS-hädaabikõne Teid automaatselt häirekeskusega. Nad edastavad Teie asukoha päästeametile ja saadavad vajadusel abi.

PRAKTILISUS JA OHUTUS

Üleöö laadimine on parim viis oma auto laadimiseks. Sellal, kui Te lõõgastute ja puhkate, laeb I-PACE end sõiduvalmis.

LAADIMINE KODUS

LAADIMINE KODUS

Kodus laadimine on mugav ja elektri hind kilomeetri kohta on tihti odavam kui bensiinil, diislil või teel olles laadides. I-PACE’i kodus laadimiseks soovitame professionaalselt paigaldatud kodust laadijat, mis on tuntud ka seinalaadija või koduse laadimisjaamana.
TUTVUGE
PUKSEERIMINE

PUKSEERIMINE

Teie Jaguar I-PACE’i pukseerimisvõimsus on kuni 750 kg ja maksimaalne haakepunkt (nina kaal) kuni 45 kg. Käsitsi eemaldatava haagisekonksu saab soetada Jaguari lisavarustusena.
TEGEVUSVÕTI ACTIVITY KEY

TEGEVUSVÕTI ACTIVITY KEY

Vee- ja põrutuskindel uue põlvkonna tegevusvõti Activity Key5 võimaldab Teil oma autot avada, lukustada ja käivitada. Te ei vaja enam tavapäraseid võtmeid ega pea väljas olles muretsema, kuidas autovõtit turvaliselt kaasas kanda.
TURVAELEMENT

TURVAELEMENT

I-PACE kasutab alumiiniumi ja terase sulamit ning moodustab aku ümber jäiga ümbrise, et pakkuda kõikidele sõitjatele suuremat turvalisust.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis aitavad sõitmise ja parkimise lihtsamaks ning turvalisemaks muuta. Tänu uuenduslikele tehnoloogiatele näete, et kõik funktsioonid on välja töötatud sõidukogemuse parandamiseks ja turvalisuse tagamiseks.

LOOGE OMA AUTO

Kohandage I-PACE vastavalt oma eelistustele – vaadake mudeleid, mootoreid ja tehnilisi andmeid.

ISIKUPÄRASTAGE OMA JAGUAR I-PACE

Valige mudel, mootor ja tehniliste andmete pakett enne oma sõiduki isikupärastamist värvide, valuvelgede ja sisustusvõimalustega.

JÄTKAKE AVASTAMIST

JAGUAR I-PACE’I MUDELID

JAGUAR I-PACE’I MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TUTVUGE MUDELITEGA
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.
VAADAKE TEHNILISI ANDMEID
VALIKUD JA LISAVARUSTUS

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

Isikupärastage oma Jaguar I-PACE.
VAADAKE VALIKUID JA LISAVARUSTUST
ELEKTRILINE JAGUAR

ELEKTRILINE JAGUAR

Avastage elektriline sõit.
TUTVUGE

* Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja aku laetusest, kasutatud seadmetest ja laadimise kestusest.​
**Kasutades 100 kW DX kiirlaadijat
.​
††Vaadake WLTP arvnäitajaid.
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest täislaetud akuga, mis vastavad ELi õigusaktidele. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. Energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto standardteekonnal.

1Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimust pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

2Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1-aastast tellimust, mida saab hiljem pikendada.

3Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20 GB andmemahu kasutamist ühe kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda. Üksikasjad selle funktsiooni õiglase kasutamise eeskirjade kohta leiate InControl Pivi Pro tingimustest aadressil www.jaguar.com/pivi-pro-terms. Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu.

4InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Jaguari rakendus InControl Remote on alla laaditav Apple’i või Google Play poest.

5Activity Key laadimine võtab aega ühe tunni ja aku peab vastu kuni seitse päeva.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Palun arvestage, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt osturiigist, auto mootorist ja käigukastist.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.

​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.