F-PACE on Jaguari kõige tõhusam sportauto. Sõiduk ühendab endas maksimaalse sõidurõõmu ja tõhususe. Tehnoloogiliselt kaasaegne F-PACE tagab teie ohutuse, hoiab teid ühendatuna ja lahutab teie meelt. See saab suurepäraselt hakkama igasugustel teedel ja iga päev. F-PACE on teile ja teie perele suurepäraselt sobiv Jaguar.

Sports Car DNA

SPORTauto DNA

F-PACE on võimas linnamaastur, millel on sportauto DNA. Selle võimas välimus alates kapoti keskmisest kumerusest kuni esiletungivate tagatiibadeni muudab sõiduki pilkupüüdvaks igal teel. Nüüd võite F-PACE’i kogeda sellisena, nagu meie meeskond on selle disaininud. F-PACE SVR-i väga head aerodünaamilised omadused, sh esikaitseraua ja kapoti õhuavad, väljendavad auto võimsust.

PRAKTILISUS JA RUUMIKUS

PRAKTILISUS JA RUUMIKUS

F-PACE’il on mahukas 650-liitrine pakiruum ja suhtes 40:20:40 kokkuklapitav tagaiste.


*Maht siis kui on paigaldatud rehviparandussüsteem. Kompaktse varuratta korral 508 liitrit. Täismõõdus varuratta korral 463 liitrit.

VÕIMSUS JA TÕHUSUS

VÕIMSUS JA TÕHUSUS

F-PACE’i mootorid, sh 5-liitrine ülelaaduriga 550 hj V8bensiinimootor2, ja kerge kaaluga alumiiniumstruktuur tagavad erakordsuse tõhususe ja võimekuse.

TEHNOLOOGILISED LAHENDUSED

TEHNOLOOGILISED LAHENDUSED

F-PACE on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, nagu valikuline esiklaasinäidik ja aktiivsusvõti, ning juhi täiustatud abisüsteemidega, et iga Teie reis oleks veelgi mugavam ja lõõgastavam. Kaasaegne multimeediasüsteem InControl ja Touch Pro pakuvad meelelahutust ja katkematut ühendust ümbritseva maailmaga.

F-PACE SVR

PARIMA SOORITUSVÕIME NIMEL

Meie meeskond on loonud erakordse, võimsust õhkava välimuse. F-PACE SVR on auhinnatud F-PACE’i arenduse kõige muljetavaldavam saavutus.

F-PACE PURE

F-PACE PURE

Läbinisti F-PACE – südikas, väle ja praktiline.

F-PACE PRESTIGE

F-PACE PRESTIGE

Luksuslikum mudel kui PURE, kauni kujundusega nahkpolstritega salong.

F-PACE PORTFOLIO

F-PACE PORTFOLIO

KÕIGE LUKSUSLIKUM F-PACE – elegantne ja kaasaegne, täidetud tehnika uusimate saavutustega.

F-PACE R-SPORT

F-PACE R-SPORT

Rõhutatult sportlik tänu kerelaienditele ja eridisainiga sportistmetele.

F-PACE S

F-PACE S

Valige muljetavaldavalt võimekas 3-liitrine 300 hj topeltturboga V6 diiselmootor või 3-liitrine 380 hj ülelaaduriga V6 bensiinimootor3.

F-PACE SVR

F-PACE SVR

550 hj mootoriga F-PACE SVRkiirendab 0–100 km/h 4,3 sekundiga ning väljendab puhast jõudu ja sõidurõõmu.

Juht võib auto lisafunktsioone kasutada ainult siis, kui selle tegevusega ei kaasne ohtu. Juht peab igal ajal säilitama täieliku kontrolli auto üle.
1 Siis kui paigaldatud on rehviparandussüsteem. Kompaktse varuratta korral 508 liitrit. Täismõõdus varuratta korral 463 liitrit.
2 Saadaval ainult mudelile F-PACE SVR.
3 Sõltub turust.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.