UUS F-PACE

Jaguari kõige praktilisem sportauto ühendab sportliku juhitavuse ja suurepärase väljanägemise igapäevase praktilisuse ning tõhususega.

F-PACE on Jaguari kõige tõhusam sportauto. Sõiduk ühendab endas maksimaalse sõidurõõmu ja tõhususe. Tehnoloogiliselt kaasaegne F-PACE tagab teie ohutuse, hoiab teid ühendatuna ja lahutab teie meelt. See saab suurepäraselt hakkama igasugustel teedel ja iga päev. F-PACE on teile ja teie perele suurepäraselt sobiv Jaguar.

BRONEERIGE PROOVISÕIT!

F-TYPE Inspired design

SPORTauto DNA

F-TYPE-lt inspiratsiooni saanud uus Jaguar F-PACE on võimas linnamaastur, millel on sportauto DNA. Selle võimas välimus alates kapoti keskmisest kumerusest kuni esiletungivate tagumiste küljetiibadeni muudab sõiduki silmapaistvaks ning pilkupüüdvaks. F-PACE taasloob F-TYPE energia, jõulisuse ja vormipuhtuse.

VÕIMSUS JA TÕHUSUS

Tutvuge mootoritevalikuga, mille hulka kuuluvad 3,0-liitrine 380 hj ülelaadega bensiinimootor V6 ja uus 2,0-liitrine, 4-silindriline 180 hj turboülelaadega Ingeniumi diiselmootor, mille kütusekulu on 4,9 l / 100 km ja CO2-heitkogus vaid 129 g/km.

 

PRAKTILISUS JA AVARUS

F-PACE pakiruumi maht on muljetavaldavad 650 liitrit ja tagaistmeid saab kokku klappida jaotusega 40 : 20 : 40

F-PACE technology

TEHNOLOOGIAD

F-PACE on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga, nagu esiklaasinäidik ja tegevusvõti, ning juhi täiustatud abisüsteemidega, et iga reis oleks veelgi mugavam ja lõõgastavam.


VAATA KUIDAS F-PACE ERGASTAB MEELI

Hetkel, mil sensatsiooniline sooritusvõime kohtub dramaatilise välimusega on tulemuseks siiras elevus. Lisades sellele igapäeva praktilisuse, saame tulemuseks täiesti uue F-PACE’i, Jaguari maasturi.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.