F-PACE monthly price communication

F-PACE monthly price communication

Avasta Jaguar F-PACE’i maailm, kus põimuvad elegantsus ja efektiivsus.

Jaguar F-PACE võib olla Sinu alates 603 eurost kuus.*


Kasutage seda suurepärast võimalust, et osta erakordne F-PACE ja vürtsitage oma igapäevaelu kirgliku sõiduga.

INSPIREERIV DISAIN

Vabastage ilu, mis vallandab kõik Teie meeled ja loob unustamatu naudingu igal teekonnal. F-PACE näeb välja, liigub ja tundub nagu tõeliselt eriline ​maastur ning tugineb oma algupärastele disainilahendustele. Kapott on rafineeritud ning seda raamib silmapaistev ja täpse disainiga esivõre, mis on inspireeritud meie monogramm-mustrist. Salong on puutetundlik ja luksuslik. Erinevates värvitoonides peenelt viimistletud Luxteci, DuoLeather või Windsori nahast istmed harmoneeruvad kvaliteetsete spoonidega.
INSPIREERIV DISAIN

AVAGE OMA TÕELINE POTENTSIAAL

Rafineeritud viis, kuidas F-PACE oma sportlikku sooritust rõhutab, on tõeliselt muljet avaldav. 8-käiguline automaatkäigukast on uskumatult tundlik, sujuv ja efektiivne. Jaguar Drive Controli dünaamilises sõidurežiimis muutub kiirendus ja käiguvahetus teravamaks ja reageerivamaks. Kohandatava dünaamika abil saab seadistusi muuta nii, et mootori reaktsioon, käiguvahetus ja rool sobiksid just Teie sõidustiiliga.
AVAGE OMA TÕELINE POTENTSIAAL

SAAVUTAGE ENAM

Lõpp lõpututele menüüdele. Lõpp segastele käsklustele. Muljet avaldav ja sujuv autosisene info- ja meelelahutussüsteem Pivi võimaldab Teil 80% ülesannetest teha vaid ühe või kahe puudutusega. Kõik on avaekraanil. Nutitelefonisarnane liides on ümberkujundatud, sellel on intuitiivne 11,4-tolline puuteekraan, mis võimaldab Teil liikuda just nende funktsioonide juurde, mida vajate. Nüüd saate ka oma nutitelefoni juhtmevabalt ühendada ja nautida ühilduvaid lemmikrakendusi.
SAAVUTAGE ENAM

PUHAS MEELERAHU

Nautige kindlustunnet, mida pakub Jaguari viieaastane tootjagarantii või 150 000 km läbisõit (sõltuvalt sellest, kumb täitub enne). Kui mõni osa vajab tootmisvea tõttu remonti või väljavahetamist, teeb seda Jaguari volitatud remonditöökoda, kasutades Jaguari originaalvaruosi – ja see on Teile tasuta.
PUHAS MEELERAHU

Kas oled valmis kogema argist sõidurõõmu? Registreeru proovisõidule ja kasuta suurepärast Jaguar F-PACE’i pakkumist.

Isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil kuni vastuväite esitamiseni või nõusoleku tühistamiseni seoses äriteabe (turundusmaterjalide) saamisega. Üksikasjalik teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud järgnevates dokumentides:

•Jaguar Land Rover Ltd. privaatsuspoliitika
•INCHCAPE JLR BALTICS privaatsuspoliitika
•Volitatud Jaguari või Land Roveri edasimüüja privaatsuspoliitikas (täielik nimekiri on leitav siit)

*Kuumakse arvutamisel on aluseks võetud vara hind 57 032€, sissemakse 20%, liisinguperiood 60 kuud, keskmine intress 2,29% aastas + 3 kuu Euribor, jääkväärtus 35%. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda teile pakutavatest tingimustest. Autoliisingu pakkujaks on SIA Citadele leasing Eesti filiaal.