Jaguari uue mudeli E-Pace interjöör on kujundatud mõeldes perele kui ka juhile rahuldustpakkuvaks sõidukogemuseks, millele lisandub oma klassi igapäevane praktilisus. Sellist kompaktset linnamaasturit pole varem nähtud.

JAGUAR E-PACE ERIPAKKUMINE

E-PACE P200 AWD S

Auto hind: 45 768,00 EUR
Eripakkumise hind: 41 900,00 EUR

Hinnavõit: 3 868,00 EUR

Ametlik Edasimüüja Eestis Inchcape Motors Läike tee 38, Peetri

BRONEERI PROOVISÕIT


Eripakkumise hind sisaldab:

• Külma kliima pakett
(soojendusega esiklaas, klaasipesuri düüsid ja rool)
• 19" 5 kodaraga valuveljed 'Style 5049'
• Elektriline tagaluuk
• LED esituled iseloomulike päevasõidutuledega
• Kaugtulede automaatika (AHBA)
• Pehmest nahast rool
• Tekstiilmatid
• Musta välimuse pakett
(Gloss Black viimistlusega aknaraamid, külje ventilatsiooniavad ja esimene iluvõre)
• Fikseeritud panoraamkatus

 

LOODUD MEELI ERUTAMA

Põnev, instinktiivne sõit on iga Jaguari DNA-s. Saage tuttavaks, Jaguari uus mudel E-PACE - kompaktne linnamaastur. 

HEAD-TURNING GOOD LOOKS

HEA VÄLIMUS, MILLELE VAADATAKSE JÄRELE

Kumera kapoti ja jõuliste tagatiibadega E-PACE on dünaamiline ja tundlik kupeelike joontega linnamaastur. Rabava oleku loovad E-PACE LED-esituled ja signatuuriga LED-tagatuled. Stiilselt turvalisusesse panustades soovitame valida Matrix LED-esituled koos signatuur-päevatulede ja animeeritud suunatuledega.

DRIVER-FOCUSED COCKPIT

JUHILE KESKENDUV KOKPIT

E-PACE juhile orienteeritud salong sisaldab kõrgekvaliteedilisi materjale ja kaasaegset disaini. Kokpit mähkub ümber juhi, tehes kõik valitsad ja nupud kergelt kättesaadavaks, nii et juht saab keskenduda sõitmise elamusele.

TUTVUGE SISEMUSEGA 

SÕIDUKOGEMUS

Avastage E-PACE-ga sõitmise põnevus. Keeruka mitmikhoob-tagavedrustusega täiesti iseseisev vedrustussüsteem pakub unikaalset tasakaalu tundlikkuse ja sõidumugavuse vahel. Täiustatud sõidutehnoloogiate seas on Active Driveline ja kohanduva dünaamika (Adaptive Dynamics) süsteemid, mis pakuvad tundlikku, kontrollitud sõitu.

IN-CAR TECHNOLOGY

TEHNOLOOGIA AUTO SEES

Sõitu turvalisemaks ja nauditavamaks tegema loodud E-PACE tipptasemel tehnoloogia sisaldab meie Touch Pro teabe- ja meelelahutussüsteemi koos 10-tollise tahvelarvuti stiilis puuteekraaniga. Et pakkuda isikupärastatud kogemust, jätab Smart Settings* meelde hulga iga juhi profiili juurde salvestatud seadeid, sealhulgas sõidu ajal eelistatud muusika.

* Smart Settings on osa Connect Pro paketist, ning standardvarustuses E-PACE S, SE ja HSE puhul.

KOHT IGA ASJA JAOKS

E-PACE panipaigad on läbimõeldud ning koha leiab iga oluline asi. Sügav keskkonsool koos eemaldatavate topsihoidjatega loob äärmiselt paindlikku ruumi. Suur kindalaegas on suurepärane koht kõikidele olulistele asjadele, mida soovite enda lähedal hoida, ning mõlema esiukse sügavatele taskutele on antud kuju, mis mahutab mitmeid erinevaid esemeid.

E-PACE MEANS BUSINESS

E-PACE ON TÕSISTE ASJADE PEAL VÄLJAS

Jaguari kompaktse linnamaasturina ühendab uus E-PACE rabava oleku ruumika praktilisusega – fantastiline kombinatsioon äriinimestele. Lisage sellele valik säästlikke Ingenium-mootoreid ja maailmas tunnustatud jõudlustehnoloogia, mis aitab teil kõigega oma teel hakkama saada, ning teil on oma tööautoks ahvatlev valik.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.