PIVI & PIVI PRO KKK

PIVI & PIVI PRO KKK

Leidke vastused meie korduma kippuvatele küsimustele Jaguari teabe- ja meelelahutussüsteemi ja meie ühendatud teenuste kohta.

SÜSTEEMI SÄTTED JA JUHTNUPUD

SÜSTEEMI SÄTTED JA JUHTNUPUD

NAVIGEERIMINE

NAVIGEERIMINE

TELLIMUSED

TELLIMUSED

WI-FI, ÜHENDUVUS JA ANDMESIDE

WI-FI, ÜHENDUVUS JA ANDMESIDE

TARKVARA UUENDUSED

TARKVARA UUENDUSED

IGUIDE

Allalaadimiseks saadaval Apple'ileTM ja AndroidileTM, rakendus Jaguar iGuide* muudab teie Jaguari funktsioonide ja funktsioonide põhiteabe leidmise lihtsaks.
IGUIDE

SÜSTEEMI SEADED JA MEELELAHUTUS

AVAGE KÕIK
RAADIO JA MEEDIAPLEIER
USB ÜHENDUVUS
VEEBIPAKETT
KOHANDAMINE
SEADED JA JUHTNUPUD
HÄÄLTUVASTUS
ÜLDINE

NAVIGEERIMINE

AVAGE KÕIK
KAARDI VAATED JA INTERAKTSIOONID
NAVIGEERIMISJUHISED
ÜLDINE
SEADED

TELLIMUSED

AVAGE KÕIK
TELLIMUSED
OSTMINE JA AKTIVEERIMINE
INCONTROLI TEENUSTE LÕPETAMINE
EELISTUSED

WI-FI, ÜHENDUVUS JA ANDMESIDE

AVAGE KÕIK
WI-FI JA LEVIALA
SIM JA ANDMED
BLUETOOTH
TELEFON

TARKVARA UUENDUSED

AVAGE KÕIK
TARKVARA UUENDUSED
PROBLEEMI LAHENDAMINE

EI LEIA SEDA, MIDA OTSITE?

Meie teabe- ja meelelahutuseksperdid ootavad teie küsimusi.


Telefon: 0370 5000500 


E-post:[email protected]

1Ühendatud navigeerimine nõuab täiendavat tellimust pärast teie Jaguari edasimüüja soovitatud esialgset perioodi.

2Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay pakutavad teenused sõltuvad funktsioonide saadavusest teie riigis, vthttps://www.apple.com/ios/feature-availability/#apple-carplaytäiendava informatsiooni saamiseks.

3Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto pakutavad teenused sõltuvad funktsioonide saadavusest teie riigis, vthttps://www.android.com/auto/täiendava informatsiooni saamiseks.

4Remote sisaldab tellimusteenuseid, mida saab pikendada pärast teie Jaguari edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Remote rakendus tuleb alla laadida Apple App Store'ist/Google Play poest.

5Nõutav on InControl Remote, Secure Tracker või Secure Tracker Pro tellimus ja InControli konto. Secure Tracker ja Secure Tracker Pro teenused peavad olema aktiveeritud ja sõiduk peab asuma võrgu levialas. Asjakohase funktsiooni kasutamise jätkamiseks pärast esialgset tellimusperioodi peate oma tellimust uuendama ja maksma kohaldatavad pikendamistasud.

6Vajalik on veebipaketi 12-kuuline tellimus. Asjakohase funktsiooni kasutamise jätkamiseks pärast esialgset tellimusperioodi peate oma tellimust uuendama ja maksma kohaldatavad pikendamistasud. Saadaval ainult ühendatud turgudel, võtke ühendust oma edasimüüjaga. Veebipakett S ja uuemate spetsifikatsioonipakettide jaoks.

7Kehtib õiglase kasutamise eeskiri. Kui kuu jooksul on kasutatud 20 GB andmemahtu, võivad andmesidekiirused ja sõiduki funktsionaalsus ülejäänud kuu jooksul väheneda. 8Update eeldab omaniku/juhi nõusolekut. Nõutav võrguühendus.