TUNDUB AGRESSIIVNE? TALTSUTA TEDA!

Uus Jaguar nüüd kuni 24 300 EUR soodsamalt.

F-TYPE

PUHAS SÕIDUNAUDING

MIS ON F-TYPE?

Võimas, kiire ja teistest eristuv F-TYPE on tõeline Jaguari sportauto, mis pakub suurt võimsust ja kuulekat juhitavust – tegemist on silmapaistva kaubamärgi mudelivaliku uusima liikmega. Ülelaademootorid, kerge alumiiniumist kere ja palju mitmesuguseid tehnoloogiaid tagavad sõiduelamuse, mis on intuitiivne ja ärgas.

JUST teile SOBIV F-TYPE

Saadaval on neli mudelit. Igaüks neist on isikupärane, kuid nad kõik saavad suurepäraselt hakkama nii kurvilisel mägiteel, maanteel kui ka linnas.
F-TYPE on loodud pakkuma puhast sõidunaudingut.
F-TYPE S on suurema võimsuse ja laiema kõrgetasemeliste tehnoloogiate valikuga.
F-TYPE V8 S pakub kuhjaga võimsust ning veelgi paremat dünaamilist võimekust ja kontrolli.
F-TYPE R toob Teieni superauto tasemel jõudluse ja moodsa dünaamilise tehnoloogia, mis tagab ülima juhti esikohale seadva kogemuse.

PRESSIKAJASTUSED

Autoleht - Kiire, aga leplik
Tehnikamaailm - Sõidutest: Jaguar F-Type V6S – lõpuks ometi vääriline konkurent Porsche 911-le

F-TYPE COUPÉ

Avastage tõelise sportauto jõudlus, ülitundlik juhitavus ja võrreldamatu kujundus. F-TYPE’i kupeemudel pakub ainulaadset ühendatud sõiduelamust.

F-TYPE KABRIOLETT

Kogege vaimustavat sõidurõõmu kabriolett sportautoga, mida võib pakkuda ainult Jaguar. F-TYPE’i kabriolettmudel keskendub suurele jõudlusele ja silmapilkse reaktsiooniga juhitavusele.

F-TYPE R

R tähendab intensiivsust. Mudelis R on ühendatud F-TYPE’i seeria mudelite parimad omadused: see on kõige võimsam, dünaamiliselt suutlikum ja ka kõige meelierutavam.

F-TYPE R on sportauto, mis on oma viimistluse, meelelisuse ja põnevuse poolest parimal tasemel.

  • 5,0-liitrine 550 hj ülelaadimisega V8
  • 3500 pöörde juures minutis on pöördemoment 680 Nm
  • Kiirendus 0–100km/h kõigest 4,0 sekundiga
  • Tippkiirus 300 miili/h
  • Elektrooniliselt juhitav diferentsiaal ja pöördemomendi vektoriseerimine pidurdamisel
  • Ainulaadne kujundus

HÄMMASTAV VÕIMSUS

F-TYPE mootor on ülelaadega. Valikus on neli kõrgetasemelist jõuallikat: 3,0-liitrine 340 hj V6, 3,0-liitrine 380 hj V6, 5,0-liitrine 495 hj V8 ja 5,0-liitrine 550 hj V8. Kõik need on varustatud Roots-tüüpi twin-vortex-kompressoriga, mis on paigutatud mootori ülaosasse, et säilitada jõuallika kompaktsed mõõtmed. Jaguar on üks juhtivaid ülelaademootorite induktsioontehnoloogia tootjaid ning seetõttu suudetakse tagada lineaarne võimsuskõver ja suur pöördemoment kõigil mootori kiirustel. See tähendab, et mootori võimsus ja reageerimiskiirus vastab juhi nõudmistele veelgi enam.

F-TYPE möirgab südamest. Sport-väljalasketoru alustab võimsa lõrinaga, mis paisub võidusõiduautot meenutavaks möirgeks. Aktiivne sport-väljalasketoru, mis on mõnel F-TYPE’i mudelil standardvarustuses, kasutab sügava lõriseva heli saavutamiseks aktiivseid möödavooluklappe, mis võimaldavad heitgaasidel vabaneda lühemat teed kaudu. Mudelil F-TYPE R on standardvarustuses lülitatav aktiivne väljalasketoru, mis võimaldab süsteemi käsitsi juhtida. Samuti on see saadaval teistel valitud F-TYPE’i mudelitel.

TÄISKÄIK – VALMIS SÕITMA

F-TYPE’i Quickshift-käigukast on välkkiire, kuid samas ka võrratult rafineeritud. Kasutades kaheksat lähestikku paiknevat käiku, hoitakse mootorit kõige tõhusamas pöördevahemikus, mis tagab optimaalse võimsuse ja pöördemomendi kõikidel kiirustel. Valitav dünaamiline režiim lisab adrenaliini, muutes gaasipedaali tundlikumaks ning käiguvahetuse veelgi kiiremaks, et rõhutada sõiduki sportlikku iseloomu.

Sõidudünaamika

Kergekaaluline alumiiniumkonstruktsioon

F-TYPE kerge alumiiniumist kere ja  kõrge väändejäikus loovad ideaalse platvormi suurepärasele sportautole.  Kere tugev ja jäik struktuur on suurepärane täiendus suure jõudlusega mootoritele. Luues koos erakordse jõudluse ja kaalu ning pöördemomendi ja kaalu vahelise suhte on tulemuseks suurepärane sportauto.

TASAKAALUS

Tasakaalus ja võimekas, F-TYPE erakordse sõidukogemuse tagab füüsika. Raskuskese on võimalikult madalal ja kaalujaotus on hoolikalt konstrueeritud. Pikkusest sõltub kiirus ja laiusest stabiilsus.

TUNNETAGE SISEMUST

Ühtne koos auto, rooli ja teega - tunnetate ühtsust momendist, mil Start nupp on sisse lülitatud ja mootor möirgab ellu. Juhile keskendunud salong ühendab intuitiivse tehnoloogia ja ergonoomilise funktsionaalsuse unikaalse sportliku stiiliga.

Salong

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible