TASUTA INCONTROLI UUENDUS

Lisage uued funktsioonid, uuendage tarkvara juhtmevabalt ja võtke nutitelefoni pakett. (Nutitelefoni pakett on saadaval vaid mudelitele, mille keskkonsoolis on SIM-kaardi pesa.)

Incontrol Touch Pro süsteemi viimane uuendus lisab uusi funktsioone ja uue puuteekraani liidese. Uuendus on tasuta sõidukitele, millele see sobib ning sisaldab nutitelefoni paketti ja juhtmeta tarkvarauuendusi.

NUTITELEFONI PAKETT

NUTITELEFONI PAKETT

Nutitelefoni paketiga saate oma nutitelefoni ekraani auto info- ja meelelahutussüsteemiga jagada. Nutitelefoni paketis on rakendused
- Apple CarPlay®
- Android Auto™

Rakenduste Apple CarPlay® ja Android Auto™ pakutavad teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Palun tutvuge lisateabega Apple CarPlay® ja Android Auto™.
JUHTMETA TARKVARAUUENDUS

JUHTMETA TARKVARAUUENDUS

Viimase versiooni hankimine on lihtne ja seda saab teha oma kohaliku edasimüüja juures. Pärast uuendust saate oma auto süsteeme veelgi optimeerida juhtmeta tarkvarauuenduste abil, kasutades Wi-Fi ühendust või SIM-kaarti. Selleks ei pea edasimüüjat külastama. Tarkvarauuendused hoiavad Teie auto olulisi süsteeme – nt Incontrol Touch Pro – ajakohasena ja tagavad selle, et saaksite oma Jaguarist maksimumi.

KUIDAS NEIST EELISTEST OSA SAADA

Pöörduge oma edasimüüja poole ja selgitage välja, kas Teie Jaguar on selle tarkvarauuenduse jaoks sobilik. Teie edasimüüja kontrollib Teie auto mudeliaastat, info- ja meelelahutussüsteemi ja kasutajaliidese paneeli ning teeb kindlaks, kas uuendus sobib Teie Jaguarile.

VÕTKE ÜHENDUST OMA EDASIMÜÜJAGA

Pöörduge oma edasimüüja poole ja uurige, kas Teie Jaguar saab värskeimast tarkvarauuendusest kasu.