RAKENDUSED REMOTE ESSENTIALS JA REMOTE PREMIUM

jaguar remote

RAKENDUSED REMOTE ESSENTIALS JA REMOTE PREMIUM

Enamiku Androidi ja Apple iOSi nutitelefonidega ühilduvad rakendused Remote Essentials ja Remote Premium võimaldavad Teil oma Jaguariga eemalt suhelda kõikjal maailmas, kui kasutate rakendust InControl Remote.jaguar remote


Olenemata sellest, kas valite Remote Essentialsi või Remote Premiumi, leiate nutitelefonist teavet oma Jaguari tervise ja oleku kohta ning saate samas ka sellega eemalt suhelda.


• Vaadake kaugrakenduse kaudu sõiduki oleku teabest auto andmeid, alates kütusetasemest kuni uste ja akende olekuni.
Ajoneuvon tilatietojen kautta**
• Jälgige oma kulutusi sõiduajaloos.
•Seadistage kaugjuhitava kliimaseadme abil enda jaoks ideaalne salongitemperatuur.
• Leidke oma Jaguar rahvarohkes kohas kiirelt üles otsimisfunktsiooniga Beep and Flash.
• Kaitske oma autot ka sellest eemal olles kauglukustamise ja -avamise abil.Vastavalt valitule võimaldavad need teenused uksi lukustada ja avada, kaugjuhtimisega kliimaseadme abil salongi eelsoojendada või -jahutada, otsimisfunktsiooniga oma Jaguar kiiremini üles leida ning palju muud.

Remote Essentials on peaaegu alati standardvalikus, kuid küsige see igaks juhuks oma edasimüüjalt üle. Kaugjuhtimise rakendus Remote Premium on osa Connecti või Connect Pro valikutest. Peate valima, kas osta Remote Premium ühenduvuspaketi osana.Nii Remote Essentials kui ka Remote Premium sisaldavad järgmist.


SÕIDUKI OLEKU TEAVE
Kontrollige hetke kütusetaset ja sõiduulatust, uste ja akende asendit ning lukustust. Vaadake oma Jaguari viimast parkimise asukohta ja leidke sinna tagasitee jalgsi juhiste abil.


SÕIDUKI HOOLDUSTEATED
Saate vaadata hooldusprobleeme (nt madal vedelike tase) ja nõu, mida edasi teha.


SÕIDUAJALUGU
See valikuline funktsioon salvestab soovi korral automaatselt Teie sõiduajaloo, sealhulgas marsruudi ja läbisõidu statistika. Seda teavet saab kuluaruandluse jaoks e-posti teel eksportida Exceli vormingus.jaguar remote


KAUGJUHTIMISEGA KLIIMASEADE
Seadistage oma Jaguari salong enne sõitma hakkamist ning tagage nii enda kui ka kõigi teiste sõitjate mugavus alates autosse istumise hetkest. Selle funktsiooni toiteallikas on kaugkäivitatud mootor.*

OTSIMISFUNKTSIOON BEEP AND FLASH
See funktsioon lülitab sisse Teie Jaguari ohutuled, lähituled ja helimärguande, et leiaksite selle rahvarohkes parklas hõlpsamalt üles.


USTE KAUGLUKUSTAMINE JA -AVAMINE
Lukustage või avage oma autouksed eemalt ühe nupuvajutusega. Kui vajutate nutitelefoni rakenduses InControl Remote auto turvalisuse ekraanil nuppu „Lock“, lukustatakse uksed, klapitakse kokku küljepeeglid, suletakse aknad ja lülitatakse sisse alarm. Kui vajutate nuppu „Unlock“ avatakse küljepeeglid, lülitatakse sisse lähituled ja ohutuled vilguvad kaks korda.


KAUGJUHTIMISEGA SIGNALISATSIOONI LÄHTESTAMISE FUNKTSIOON ALARM RESET
Kui Teie auto alarm hakkab tööle, saate nutitelefonile hoiatuse, mis võimaldab Teil selle vajaduse korral lähtestada.

ÄRATAMISFUNKTSIOON WAKE-UP
Aku säästmiseks lülituvad teatud ebaolulisemad kaugjuhtimisfunktsioonid välja, kui Te pole oma Jaguariga neli päeva sõitnud.


Kui soovite neid teenuseid pärast seda perioodi kasutada, saate nende funktsioonide – näiteks kaugjuhtimisega kliimaseade ning kauglukustamine ja -avamine – taasaktiveerimiseks ajastada äratamise.


Nutitelefoni rakenduse Remote funktsioonid aktiveeritakse automaatselt, kui oma Jaguariga uuesti sõidate.

Välistused


InControli mõned kirjeldatud spetsiifilised funktsioonid võivad olla valikulised sõltuvalt riigist või jõuülekandest. Palun küsige kättesaadavust ja tingimusi oma Jaguari edasimüüjalt. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga, mille kehtivust peaksite pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud.


*Kui mootorit ei saa sõiduki või riigi piirangute tõttu kaugkäivitada, on eelsoojendus ja -jahutus siiski võimalik, kui autole on paigaldatud ajastatud kaugjuhtimisega kliimaseade või eelsoojendus. Kui kumbki funktsioon pole kasutatav, ei kuvata rakenduses InControl Remote kaugjuhtimisega kliimaseadme funktsiooni.