The Pace – esimene hooaeg

Jaguaril on au teatada tipptasemel kultuuriürituste seeria The Pace algusest, midakorraldatakse koostöös teiste innovaatiliste loojatega.

Esimesel hooajal teeb Jaguariga koostööd Dua Lipa, kes on praegu kahtlemata üks popi säravamaid tähti. Dua Lipa on kuulsaks saanud erinevate muusikažanrite kokkumiksijana ja oma erakordse muusikastiili loojana. Ta on avastanud võimalusi, mida keegi teine pole näinud. Dua on vallutanud uusi alasid ja kujundanud need omanäoliseks.

Tänu sarnasusteleDua filosoofias ja Jaguari kultuuris on meie ühistöö vältimatu. Koos kehtestame tempo.

Amsterdamis 3. septembril toimuvast eksklusiivsest kontserdist saab meie ja Dua koostöö avalöök. Amsterdamistalgab Jaguari üleeuroopaline ürituste seeria, millega tähistame PACE’i mudelipere turuletulekut. Dua Lipa esineb koos Jaguar I-PACE''iga, mitte teiste muusikutega.

Osalege Teiegi!

Jälgige meie sotsiaalmeedia kanaleid ja vaadake, millised üritused on tulemas.


Tutvuge PACE’i mudeliperega

Pace’i peres on Jaguari olemus ühendatud praktilisusega, et luua täiesti ainulaadne linnamaastur. Igas autos on kõige kaasaegsem tehnoloogia ja innovaatilised lahendused, mis annavad igale mudelile ainulaadse isikupära.

I-PACE

I-PACE

Jaguari esimene täiselektriline linnamaastur. Täiesti uue konstruktsiooniga Jaguar I PACE on täiselektriline sõiduk ehk BEV (Battery Electric Vehicle). See on põneva välimusega ja sõitmine sellega on puhas rõõm. Ennekõike onI PACE aga Jaguar – auto, mis on loodud juhile.

E-PACE

E-PACE

E PACE on Jaguari esimene kompaktne linnamaastur. See võimekas sõiduk on ainulaadne sulam heast välimusest ning kiirest ja dünaamilisest juhitavusest. Pereauto interjööri südames oleva juhti mugavalt ümbritseva juhtimiskeskusega E PACE ühendab praktilisuse võimekusega, millest Jaguari nii hästi tuntakse. Sellist kompaktset linnamaasturit pole veel kunagi varem loodud.

F-PACE

F-PACE

Meie luksuslikes ja võimsates linnamaasturites on sportlik juhitavus ühendatud kauni kujunduse, praktiliste omaduste ja säästlikkusega. Tehniliselt üdini kaasaegne F-PACE hoiab Teid kaitstuna, lahutab meelt ja võimaldab sidet pidada. See mudel on võimekuse mõõdupuu ja iga sõit sellega on nii Teile kui ka Teie pereleeriliselt nauditav.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.