VEEBIPÕHINE HOOLDUSAJALUGU (OSH)

Nüüdsest on auto hooldusajalugu teile kättesaadav olenemata kellaajast või asukohast. Paberivaba Jaguar'i hooldusajalugu võimaldab andmetele ligipääsu kõikjal, kus teil on olemas internetiühendus. 

Tagame andmete turvalisuse. Jaguar.'i hooldusajalugu, kaasa arvatud korralised hooldused ja kaasnevad tööd on nüüdsest turvaliselt hoiul ning ligipääs andmetele on vaid Jaguar'i ametlikel esindustel ja teil. 

OSH on saadaval kõigile, hiljem kui 01.10.2013.a. toodetud autodele.

Kuidas see töötab?

  1. Küsige lähimalt edasimüüjalt oma auto jaoks individuaalne kood. Selle koodiga saate oma isikuandmed siduda auto andmetega.
  2. Pange tähele, et individuaalne kood muutub iga kord, kui autot hooldate. Teie isikuandmed jäävad koodi muutumisel puutumatuks.
  3. Teie auto hooldusajalugu on isikliku parooliga saadaval ööpäev läbi. OSH-programmiga seotud küsimuste korral on teie kohalik edasimüüja alati valmis teid aitama.


Tutvuge oma Jaguar'i hooldusajalooga siin


Leidke lähim edasimüüja

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.