JAGUAR CARE: TÄIELIK MEELERAHU

Meie 3 aastase läbisõidupiiranguta garantii - (kuni 100 kilomeetrit) ja hoolduspaketiga on teie ainus mure jälgida eesolevat teed.


JAGUAR CARE hooldusprogramm

Jaguar Care hooldusprogramm hõlmab endas kolmeaastast hooldust alates sõiduki esmase registreerimise kuupäevast. Uute Jaguar XE, XF*, XJ, E-PACE, I-PACE või F-PACE ostmine annab Teile täieliku meelerahu. Hoolduskava Jaguar sisaldab ka kolmeaastast garantiid koos maanteeabiga.


Tänu Jaguari kogenud tehnikute tehtavale hooldusele on Teie auto alati parimas seisukorras. Hooldus tagab optimaalse jõudluse ja aitab suurendada teie Jaguari jääkväärtust. Mis veelgi tähtsam, kõigi hooldustoimingute jaoks kasutatakse spetsiaalseid diagnostikaseadmeid ja Teie autole paigaldatakse ainult Jaguari originaalosad, millega kaasneb kaheaastane garantii.


Hooldusprogramm Jaguar Care katab järgmiste hooldusüksuste varuosade, töö ja vedelike kulud**: mootori õlivahetus, pidurivedelik (ainult hoolduskava teisel aastal), õlifilter, õhufilter, kütusefilter, lõhna- ja mikroosakeste filter, pesuvedelik, Ad Blue ja sõiduki seisundi kontrollimine.


Isegi juhul kui lähete välismaale, saate hoolduskavaga Jaguar Care sõita muretult järgmistes riikides: Austria, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros (S), Küpros (N), Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Gibraltar, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Iisrael, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Moldova, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Ühendkuningriik, Ukraina.


* Pakkumine ei kehti mudelitele XF 15 MY (saadaval alates mudelist 16MY).


** Pakkumise alla ei kuulu osade kulumise või kahjustuste tõttu tehtavad parandus- või asendustööd, mis on väljaspool sõiduki tavapärast hooldusgraafikut.

 

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible