JAGUAR CARE: TÄIELIK MEELERAHU

Meie 3 aastase läbisõidupiiranguta garantii - (kuni 100 kilomeetrit) ja hoolduspaketiga on teie ainus mure jälgida eesolevat teed.


TÄIELIK MEELERAHU

Meie hoolime. Meie pühendumine täiuslikkusele ja üksikasjadele ei lõpe auto lahkumisega tehasest. Jaguar Care pakub uute mudelite XE, XF, XJ, F-TYPE, E-PACE, I-PACE ja F-PACE omanikele täieliku meelerahu saavutamiseks hoolduspaketti: kolmeaastane garantii ja kolmeaastane hooldus alates sõiduki esmase registreerimise kuupäevast ilma läbisõidupiirangu ja lisatasudeta**.

3 YEAR SERVICING

KOLMEAASTANE HOOLDUS

Kogenud tehnikud pakuvad Jaguari tavapärast hooldust ilma lisatasuta** kolmeks aastaks alates sõiduki esmase registreerimise kuupäevast (kuni 100.000 kilomeetrit). Me aitame hoida teie autot selle võimsuse tipus ja tagada pikaajalise optimaalse jõudluse, olenemata läbisõidust.

3 YEAR WARRANTY

KOLMEAASTANE GARANTII

Meie kolmeaastane garantii võimaldab Teil tänu ulatuslikule katvusele sõita täielikus meelerahus. Me oleme oma autode kvaliteedis niivõrd kindlad, et pakume kolmeaastast garantiid (kuni 100.000 kilomeetrit).


SEST ME HOOLIME

Jaguar Care hõlmab ka kogu Euroopas kehtivat kolmeaastast maanteeabi, mis aitab teid autoga seotud hädaolukordades. Võite olla kindel, et Jaguar ei vea teid alt ja tegeletakse ka kõige väiksemate probleemidega.
* Pakkumine ei kehti mudelile XF 15 MY.
** Pakkumise alla ei kuulu osade kulumise või kahjustuste tõttu tehtavad parandus- või asendustööd, mis on väljaspool sõiduki tavapärast hooldusgraafikut.

JAGUAR XE

XE

XE on Jaguari mudelivaliku dünaamiline ja põnev liige. See on ka meie läbi aegade kaasaegseima tehnikaga varustatud, tõhusaim ja rafineerituim sportsedaan.

Tutvu lähemalt

JAGUAR XF

XF

XF on jõuline ja sportlik. Kaunid kumerused toovad suurepäraselt esile kindla hoiaku. 

Tutvu lähemalt

JAGUAR E-PACE

E-PACE

Hinnad alates 44 800 €

E-PACE on Jaguari uus kompaktne linnamaastur, milles on unikaalne kombinatsioon välimusest, tundlikkusest ja dünaamilistest sõiduomadustest. 

JAGUAR F-PACE

F-PACE

Hinnad alates 53 100 € 

F-PACE on Jaguari kõige tõhusam sportauto. Sõiduk ühendab endas maksimaalse sõidurõõmu ja tõhususe.

Tutvu lähemalt

JAGUAR I-PACE

I-PACE

Hinnad alates 80 050 €

JAGUAR XJ

XJ

Hinnad alates 65 280 € 

XJ annab mõistele luksusauto uue tähenduse. Mudel on põnev kombinatsioon ilust, luksusest ja võimsusest. 

Tutvu lähemalt

JAGUAR F-TYPE

JAGUAR F-TYPE

Võimas, kiire ja teistest eristuv F-TYPE on tõeline Jaguari sportauto, mis pakub suurt võimsust ja kuulekat juhitavust – tegemist on silmapaistva kaubamärgi mudelivaliku uusima liikmega. 

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible