JAGUAR CARE: TÄIELIK MEELERAHU

Meie 3 aastase läbisõidupiiranguta garantii- ja hoolduspaketiga on teie ainus mure jälgida eesolevat teed.


TÄIELIK MEELERAHU

Meie hoolime. Meie pühendumine täiuslikkusele ja üksikasjadele ei lõpe auto lahkumisega tehasest. Jaguar Care pakub uute mudelite XE, uus XF ja F-PACE omanikele täieliku meelerahu saavutamiseks hoolduspaketti: kolmeaastane garantii ja kolmeaastane hooldus alates sõiduki esmase registreerimise kuupäevast ilma läbisõidupiirangu ja lisatasudeta**.

3 YEAR SERVICING

KOLMEAASTANE HOOLDUS

Kogenud tehnikud pakuvad Jaguari tavapärast hooldust ilma lisatasuta** kolmeks aastaks alates sõiduki esmase registreerimise kuupäevast. Me aitame hoida teie autot selle võimsuse tipus ja tagada pikaajalise optimaalse jõudluse, olenemata läbisõidust.

3 YEAR WARRANTY

KOLMEAASTANE GARANTII

Meie kolmeaastane garantii võimaldab Teil tänu ulatuslikule katvusele sõita täielikus meelerahus. Me oleme oma autode kvaliteedis niivõrd kindlad, et pakume kolmeaastast garantiid.


SEST ME HOOLIME

Jaguar Care hõlmab ka kogu Euroopas kehtivat kolmeaastast maanteeabi, mis aitab teid autoga seotud hädaolukordades. Alates peatumistest masinarikete või õnnetuste tõttu ja lõpetades väiksemate probleemidega, nagu torkeaugud, võite olla kindel, et Jaguar ei vea teid alt.
* Pakkumine ei kehti mudelile XF 15 MY.
** Pakkumise alla ei kuulu osade kulumise või kahjustuste tõttu tehtavad parandus- või asendustööd, mis on väljaspool sõiduki tavapärast hooldusgraafikut.

JAGUAR CARE hooldusprogramm kehtib järgmistele mudelitele

Jaguar XE, Jaguar XF  ja Jaguar F-PACE

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible

500 characters-left

Täname Teid tagasiside eest.

Kui Te soovite, et Teiega ühendust võetaks, et mõista täpsemalt Teie vastuseid siis palun jätke oma kontakt – keegi meie esindajatest võtab Teiega ühendust. Me ei jaga Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele.