Alive

Tehnoloogia

MIS ON ALIVE TEHNOLOOGIA?

Iga Jaguar on loodud tunnetama elu, ning iga innovatsioonilise lahenduse ja tehnoloogia eesmärk on luua vaistlik juhtimiskogemus.

See on meie peamine põhimõte tänaste autode loomisel ja samuti innovaatiliste tehnoloogiate juurutamisel tulevikku silmas pidades. See on põhjus, miks iga Jaguar tundub nii eriline, nii vaistlik ja nii elus.

ELUS, 500 KORDA SEKUNDIS

Jaguaril tundub iga nurk lauge. Erakordse sõidunaudingu tagab Adaptive Dynamics, mis monitoorib pidevalt kiirust, rooli ja auto liikumist, kohandadest vedrustust 500 korda sekundis. Tehnoloogia, mis on 20 korda kiirem, kui inimsilm.

ALUMIINIUM

ELUS KA SEESTPOOLT.

Võtsime alumiiniumi kasutusele selle kerge kaalu  ja jäikuse tõttu pea 60 aastat tagasi. Tänaseks oleme liidrid alumiiniumtehnoloogiate alal. Töötasime välja unikaalse sulami ja maailma suurim alumiiniumpress toodab F-TYPE ainulaadset kere.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

ELUS ESIMESEST SEKUNDIST.

Hetkest, mil sisenete Jaguari ärkab ellu unikaalne Intuitiivne Tehnoloogia. Alates elustavast Start nupu vajutusest kuni keskkonsoolis asuva käiguvalitsa puudutuseni, mis on kui sõbra terekäsi. Iga detail on disainitud ergutama Teie meeli. Sensatsioon jätkub sõidu ajal - vedrustusest esituledeni aitab tehnoloogia muuta Teie sõiduelamuse suurepäraseks.

ALIVE TEHNOLOOGIA ARENG

NIhutame pidavelt Jaguari suutlikkuse piire. Läbi kaasaegsete innovaatiliste lahenduste loome tehnoloogiaid, mis muudavad Jaguari järjest enam erakordsemaks.

C-X75

Hüperauto igati. See on kõrgtehnoloogiliseim auto, mis kunagi loodud. C-X75 esindab Jaguari disainerite ja inseneride tippteadmisi. Tipptasemel hübriid-tehnoloogia ja süsinik komposiitmaterjalide kasutamine neljarattaveoga ideeautol võimaldab vaevata saavutada 300 kilomeetrise tunnikiiruse, kusjuures CO2 heitkogused jäävad alla 89 g / km. See nihutab võimsuse, jõudluse ja disaini piire.

Tutvuge lähemalt

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible