Alive

Sooritusvõime

ALIVE SOORITUSVÕIME

Alive sooritusvõime tekitab suurepärase sõidutunnetuse igal sekundil, igal teekonnal. Pidev areng võimsuses, tõhususes ja täpsuses teeb meie autod kiiremaks ja tagab nähtamatu tagasiside juhile. 

SÜDAMELÖÖGID

Jaguari mootoris on ühendatud jõudlus ja kompromissitu täius, andmaks juhile võimaluse valida mootoritööp, mis vastab tema sõidustiilile. Säästlikust  2.2 l i4 Turbo Diisel mootorist kuni  tippkiirendusega 5.0 l V8 550 Supercharged mootorini.

Koostage oma lemmik Jaguar

TUNNETA KINDLUST,
TUNNETA KONTROLLI

Jaguar’s Carbon Ceramic Braking süsteem on võimsaim, mis kunagi Jaguarile loodud.

Tugev ja kerge

Alumiiniumkere jäikus ja tugevus on aluseks Jaguari sooritus- ning juhtimisvõimele ja tunnetusele. Ideeauto Jaguar C-X17 spordi crossover’i uus „Intelligent Aluminium Architecture“ on autotööstuses tulemuslikkuse ja kütuse-efektiivsuse inspireerivaks teerajajaks.

F-TYPE R COUPE

Täiuslik sportauto - 5,0 V8 550 PS ülelaademootor, pöördemoment 680 Nm, 0-100 km/h 4,2 sekundit. Saage osa „Alive Perfomance“ sooritusvõimest.

R SEERIA: JAGUAR’I RALLITUNNETUS

Alive sooritusvõime tekitab ületamatu juhtimiskogemuse igal sekundil, igal teekonnal. Pidevalt arenev võimsus, tõhusus ja täpsus muudab meie autod kiiremaks pakkudes nähtamatut tagasisidet juhile.

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Jaguar F-Type Convertible